تاثیر Iframe در سئو – پونه مدیا

بکار بردن آدرس آی­پی­های گوناگون برای گرفتن بک لینک باکیفیت و مطلوب در سئو سایت هم حایز اهمیت است پس سعی کنید تا حد ممکن از آدرس­های ip متفاوت از آدرس آی­پی سایت خود بک لینک بگیرید . تگ a تگی است که برای ایجاد لینک در HTML و در صفحات وب به سایر صفحات استفاده میشود. اما ایرانسل از رایتل هم قوی تر است.سالها پیش، که هنوز تبلیغات انقدر ها با حساب کتاب نبود، ایرانسل با رنگ زرد(زرد پررنگ یا نارنجی کمرنگ) و آبی خودش و با آن آهنگ خاص خودش که امضایش بود، به وسط معرکه آمد و به رقابت با قول انحصاری اپراتور تلفن همراه یعنی همراه اول، پرداخت.ایرانسلی که در تبلیغاتش، رنگ سردر نمایندگی هایش،وب سایتش و همه و همه، از نارنجی کمرنگ و آبی استفاده شده است.طوری شده است که اگر دو رنگ نارنجی کمرنگ و آبی ایرانسلی را در جایی ببینید، ناخودآگاه یاد ایرانسل می افتید.

طراحی سایت رایگان با تمام امکانات

فکر می کنید رایتل را جو می گیرد و همینطور بی حساب کتاب هزینه تبلیغات می کند؟ حال هر چقدر اجزای رابط کاربری با نظم بهتری در کنار یکدگیر قرار گرفته باشند و زیبایی بیشتری را به کاربر ارائه دهند، رضایت کاربر نیز افزایش خواهد یافت. پس اولین گام برای طراحان UI، آشنایی با اصول زیبایی شناختی و همچنین استفاده مختصر از طرحهاییست که پیشتر مورد استقبال مخاطبان قرار گرفتهاند. چون سفید و بنفش رنگ سامانی این اپراتور است.اینها همه برای این است که به مخاطب القا شود، سفید و بنفش یعنی رایتل.وقتی سفید و بنفش در اذهان عمومی به عنوان نماد این اپراتور جا بیفتد، به صورت خودکار و ناخودآگاه، مردم به سمت استفاده از آن پیش می روند و هنگام خرید یک حس امنیت و آشنایی به مشتری دست می دهد. ولی توجه به این نکته که هر رنگ، مفهوم خاصی را در ذهن مخاطب به وجود میآورد، استفاده از رنگ مناسب در هنگام طراحی رابط کاربری یک سایت یا اپلیکیشن را به یک کار چالش برانگیز تبدیل میکند. طراحان UI/UX با استفاده از رنگها و عکسها، سعی دارند تا کاربر را در سریعترین زمان ممکن به چیزی که در ذهن دارد، برساند.

اگر به صورت حرفه ای عمل کنید می توانید بک لینک های بسیاری خوبی از این شبکه دریافت کنید. گذاشتن سه لینک و استفاده از تکنیک linklessmention و راسال آن برای خبرگزاری­ها. طراحی متحرک: تجربه ثابت کرده است که محتوای پویا از نظر کاربر، جذابیت بیشتری نسبت به محتوای ایستا دارد. تمام تلاش طراحان UI/UX اپلیکیشنها این است که منوها، دکمهها و سایر المانها نرمافزار در جایی قرار بگیرد که بهینهترین تجربه کاربری ممکن را برای استفاده کنندگان از اپلیکیشن به همراه آورد. در اصل طراحی رابط کاربری، یکی از زیر شاخههای مبحث طراحی تجربه کاربری (User Exprience) است. انواع رابط کاربری کدام است؟ موکاپ (Mockup): حال که تمام مراحل فوق به پایان رسید، وقت این است که نمونه کوچکتری از محصول نهایی مورد بررسی قرار گیرد. به نحو احسن از این قابلیتها استفاده می کنیم. بسیاری از مردم و موسسات برای به دست آوردن رتبه بهتر از مزارعه لینک و دایرکتوری ها و استراتژی های نامناسبی استفاده می کنند که متاسفانه این کار سبب دریافت نمرات منفی و یا حتی جریمه توسط موتور های جستجو خواهد شد.

4. در هر صفحه، تنها یک بار به یک سایت لینک بدهید و از لینک دادن های متعدد به خودتان پرهیز کنید. طراحی رابط کاربری یک مفهوم کلی است که از قسمتهای کوچکتری تشکیل شده است و رعایت نکردن هر کدام از این قسمتهای جزیی، میتواند تاثیر چشمگیری بر کیفیت کار نهایی داشته باشد. البته این صفحات باید با هم مرتبط باشند، با انجام این کار به کاربران اجازه می دهید که به بخش های مختلف سایت شما دسترسی داشته باشند. در محتوای این سایتها شما مطالبی برای هر استراتژی و بازار پیدا میکنید. و اینکه آیا از نظر سئو این خوبه که ما رپورتاژ آگهی کنیم یا نه. اما نه! نمی خواهم درباره این صحبت کنم.اگر شما قبلا به خوبی معنی UI و UX را نمی دانستید، اکنون می دانید.پس نیازی به تکرار مکررات ، آن هم برای این موارد ابتدایی نیست! نه تنها در ایران بلکه در جهان، برای تجارت های انلاین کوچک، زیاد به UI و UX توجه نمی شود.اما UI و UX حتی برای تجارت های کوچک به شدت می تواند در افزایش فروش موثر باشد.

Cdn پارس پک

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *