تاثیر نام دامنه و پسوند دامنه بر سئو SEO

الگوریتم های گوگل برای رتبه بندی سایت ها همه ساله در حال تغییر و به روزرسانی است و هیچ کس از این الگوریتم با خبر نیست؛ بنابراین آمار دقیقی از درصد تاثیرگذاری سئو داخلی یا خارجی روی رتبه بندی سایت در دست نیست اما اکثر قریب به اتفاق سئوکار ها بر این عقیده اند که ارتباط، اعتماد و قدرت سایت مهم ترین فاکتور های سئو خارجی هستند که همچنان هم نقش مهم و تقریبا 50 درصدی در رتبه بندی ایفا میکند. شما میتوانید ویدئوهایی را به صورت زنده در اینستاگرام منتشر کرده و بعد از ضبط، آن را در یوتیوب یا سایر وب سایتهای اشتراک ویدئو منتشر کنید. در پاسخ بخ سوال سئو چیست باید بگوییم که این قسمت از سئو بسیار مهم است و با محتوا داخلی سایت کاری ندارد. در پاسخ به سوال سئو چیست؟ امروزه بعضی از متخصصان سئو معتقد هستند که پست مهمان هیچ ارزشی ندارد و به نوعی باعث جریمه وب سایت شما می گردد. البته برای بالابردن رتبه وبسایت روش های بسیاری وجود دارد، اما هر کدام از اینها در کنار هم باید رعایت شوند.

آنالیز حرفه ای سایت

اینکه چه تغییراتی در سایت ایجاد میکنند، کدام محصولشان پرفروشتر است، از چه روشهایی برای بازاریابی استفاده میکنند، کدام کلمات کلیدی را به کار میبرند و … اما قبل از اینکه بررسی کنیم بهبود رتبه الکسا به چه صورتی انجام می شود، باید به خوبی متوجه شوید که رتبه الکسا چیست و به طور کلی چه اهمیتی دارد. قبل از شروع عملیات بک لینک سازی حتما وب سایت را از نظر اصول سئو بررسی نموده تا مشکلی از این بابت نداشته باشد. تا آنجا که ممکن است سعی کنید که بک لینک های سایت از نوع فالو باشد، اما لینک های نوفالو را نیز از یاد نبرید. اکثر وبسایت ها مولفان خود را معرفی می کنند و شما در بخش معرفی می توانید خود را مدیر وبسایت اصلی خود معرفی کنید. چشمان خود را در شبکه ای اجتماعی بازتر کنید و به درخواست های مصاحبه جواب مثبت دهید. یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ دنیاست و به همین خاطر ویدئوهای خود را در آن به همراه یک لینک قابل کلیک منتشر کنید. شما می توانید از این اطلاعات برای آگاهی بیشتر از مطالب و استراتژی های بازاریابی خود استفاده کنید. قبل از اینکه بخواهیم وارد این بحث شویم، بهتر است نکته ای را بیشتر توضیح دهیم.

اینکه بعضی ها در سئو تضمینی عنوان می کنند از استراتژی های مخصوص به خود و کاملا مخفی که کسی نمی داند، استفاده می کنند باید بدانید که منظور آن ها، بیشتر سئو سیاه است که نمی خواهند مشتری از وجود آن ها مطلع شود. متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباهات افراد این است که محصولات و وب سایت خود را در هر مطبوعات مرتبط و غیرمرتبط تبلیغ می کنند. هر زمان که شما بر گزینه “save draft” و یا “Update” کلیک کنید، وردپرس یک نسخه پشتیبان از آن تهیه می کند. هرگونه اشاره به نام تجاری شما یا اتفاقی که نام تجاری یا نام وب سایت شما در سطح وب در آن موجود باشد را علائم نام تجاری می گویند. شما نباید لینک آن صفحه را از بین ببرید چون این لینک توسط گوگل ایندکس شده است، در واقع شما باید یک مطلب جدید بجای مطلب قدیمی جایگزین کنید. او در ادامه احتمالا حمام را برای یک دوش گرم آماده، نور خانه را کم کرده و تمامی قرارهای ملاقات بعدازظهر شما را از طریق تلفن لغو میکند. درخواست کردن ضرری نداشته، منتها با دقت این کار را انجام دهید. بنابراین با استفاده از این ورژن میتوانید با ترکیب وردپرس با ووکامرس یک فروشگاه درست و حسابی چند زبانه راه بیاندازید.

کارهای پس زمینه کندتر خواهند بود و بعضی از انها شاید رها شوند. چهره لینک سازی در سال های گذشته به واسطه زیاده روی هایی که توسط بعضی از وبمسترها صورت گرفته است، کمی دچار خدشه شده اما هنوز از قوی ترین سیگنال ها رتبه بندی می باشد. به جای تنها تغییر نحوه رتبه بندی دامنه ها، گوگل علائم اسپم را در اطراف EMD ها (دامنه های دقیقا منطبق) و PMD ها (دامنه های جزئا منطبق) هدف قرار داده است. اگر می پرسید آیا تبلیغات PPC در نتایج جستجو می تواند به رتبه بندی شما کمک کند، پاسخ این است: نه. ساده ترین راه برای دریافت رتبه در موتورهای جستجو، لینک سازی می باشد که می تواند در هر مکانی صورت بگیرد البته اگر به درستی و اصولی انجام شود. یکی از معروف ترین ابزارها Google AdWords می باشد. اینکه شما چطوری بتوانید بک لینک بگیرید به استراتژی شما بستگی دارد اما بهترین و آسان ترین راه ایجاد محتوای عالی در وبسایتتان می باشد. اما در واقع یکی از بهترین مکان ها برای بک لینک، پست مهمان می باشد.

قیمت طراحی سایت

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *