بیان تفاوت های UI و UX

هدف آن شناسایی بهترین و خلاقانهترین طراحیهای وب موجود است. هر جا که ممکن است ما باید گزینههای موجود را محدود کنیم، یا حداقل گزینهها را در جایی از مسیر که مرتبط به نظر نمیرسد مخفی کنیم. طراحی ما باید تا جای ممکن برای کاربر ساده باشد تا بتواند عملکردهای مورد نظر را در آن به راحتی انجام دهد. در کنار بالا بردن زمان ماندن کاربر روی سایت و کم کردن نرخ خارج شدن از سایت، هدف اصلی طراحی رابط کاربری این است که کاربر بتواند تا جای ممکن تجربه لذتبخش و بدون دردسری روی سایت شما داشته باشد و همانند هر نوع طراحی دیگری، داشتن ابزار مناسب میتواند به شما کمک کند. اگر تکنولوژی داریم که بتواند تعاملات رابطهای ما را سریعتر کند، باید هنگام طراحی آن را در نظر بگیریم. وظیفه طراح وب سایت در طراحی سایت چیزی بیش از طراحی محیطی زیبا برای وب سایت شما می باشد که طراح می بایست هیجان و احساسات کاربران شما را در نظر بگیرد و سایت را به گونه ای طراحی نماید تا وب سایت شما ارتباط احساسی برقرار نماید. را در نظر بگیرید. مدام تمرین کنید، به مزایا و معایب طرحتان دقت کنید و دائماً طرحتان را تغییر دهید و آن را بهتر کنید.

Backdraft 2 2019

با یادگیری و تمرین مداوم میتوانید مهارتهای خود را بهروز نگه دارید. این روزها همهجا پر شده است از طراحی تِم گوشی، طراحی ظاهر اپلیکیشن و انواع بازی و اینها بهترینها برای تمرین هستند و با آنها میتوانید خود را به چالش بکشید. وقتی در یک شرکت کوچک یا بزرگ مشغول به کار شدید، خود را وادار به تمرین کنید. ممکن است تصور کنید انبارداری اپل برای آیفون XR یک لیست ماتریکس بزرگ با صدها محصول در انواع رنگ، سایز و شبکه است؛ اما وقتی کاربر به روی سایت اپل میرود تا یک آیفون XR سفارش بدهد، یک رابط مرحله به مرحله ساده به او این امکان را میدهد گزینههای پیش رویش را محدود کرده و هر بار یکی را انتخاب کند. وبسایتهایی نظیر Skyscanner نزدیکترین فرودگاه به کاربر را پیدا میکند، تاریخهای مربوط به تعطیلات پیش رو را مشخص میکند و به طور پیشفرض تعداد مسافرانی که در این تاریخ پرواز دارند را انتخاب میکند.

ما با کمک پرسنل خلاق، جوان و مسلط مجموعه رو به رشدمان، تمام تلاش خود را برای به دست آوردن نتیجه مطلوب به کار میگیریم. خب معلومه همه تون اون سایت یا اپلیکیشنی رو انتخاب میکنین که بتونین بهتر و راحت تر ازش استفاده کنین. اگر بخواهیم لینک و بک لینک را به سادهترین زبان بیان کنیم باید بگوییم هر متن یا تصویری که شما را با یک کلیک بر روی آن به صفحه دیگری منتقل کند لینک نام گذاری میشود. ویدئو های آموزشی توسط واحد کنترل کیفیت ما بررسی و سطح علمی ، صدا و تصویر ، شیوه بیان و سایر موارد آن بررسی می شود. ما هنوز هم نمی توانیم در پاسخ به سوال دوم شما تعداد دقیقی برای بک لینک های بیان کنیم. ساخت PBN یا هر روش دیگری که در دسته سئو کلاه سیاه قرار میگیرد، سایت ما را رودروی گوگل و استانداردهای کیفی آن قرار میدهد و طی سالهای گذشته گوگل بارها اثبات کرده که دشمن خطرناک و بیرحمی است.

مطلب سئو شده

با وجود سرویس های وبلاگدهی برای لینک سازی پی بی ان نیاز به ایجاد و ساخت سایت ندارید. با اخذ مدرک معتبر آمانج آکادمی (کانون کارآفرینی دانشگاه تهران) و ساخت یک روزمه بی نقص، شما قادرخواهید بود برای همکاری در پروژه های مختلف اقدام کنید. علاوه بر دستهبندی کردن گزینهها، ما میتوانیم آنها را با تقسیم کردن در فرآیندهای مختلف سادهتر کنیم. وظایفی همانند تحقیق کاربر، وایرفریمینگ، تست و طراحی معماری اطلاعات اغلب جزو مسئولیت یک طراح تجربه کاربری (UX) است؛ اما این اواخر چیزی که ما میبینیم ادغام این دو طراحی UI/UX است. این افراد مناسب برای طرح کردن هستند زیرا آنها به وضوح از قبل به موضوعی که می نویسید علاقه مند هستند و به مطالب مشابه در گذشته پیوند داده اند به این طراحی سایت ها دسترسی پیدا کنید و مودبانه بگویید که شما مقاله ای را در همین موضوع نوشتید اما با برخی از به روزرسانی ها و اطلاعات مفید اضافی. یک طراح رابط کاربری (UI designer) که حتی به اندازه خیلی کم درگیر پرسونا، وایرفریم و طراحی اطلاعات که اغلب کار یک طراح UX است شود، با رنگ و نوع گزینهای که توسط افرادی که از آن محصول یا خدمات استفاده میکنند، تعامل برقرار خواهد کرد نه تنظیمات سبک محصول یا خدمات.

نحوه اتصال Google Search Console به سایت خود

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *