به عبارت دیگر یوزر فرندلیتر است

کاربران در زمان مواجهه با حجم زیادی از اطلاعات، جزییات مهم را گم میکنند، سردرگم میشوند، و یا حتی وبسایت یا اپلیکیشن را به کلی ترک میکنند. حال شاید از خود بپرسید الگوهای طراحی UI چیست ؟ این بکارگیری در نگاه اول شاید مزیت های زیادی برای شما و مراجعه کنندگانتان داشته باشد اما پس از مدتی و ایجاد رقابت به همراه افزایش تعداد مخاطبین، رتبه ی وب سایتتان آرام آرام تحت تاثیر قرار می گیرد. طراحان رابط کاربری همچنین مسئول اطمینان یافتن از وجود انسجام در میان بخشهای مختلف هستند و غالباً برخی راهنماهای استایل برای استفاده در بخشهای مختلف کسبوکار ایجاد میکنند. به تدریج نرمافزارها به سمت عملکرد شهودی حرکت میکنند و اجزای داخلی UI به طراحان کمک میکنند که از مزیت تصمیمهای طراحی از پیش اتخاذ شده برای خلق لیآوتها در کسری از ثانیه بهره بگیرند. ابزارهای Mention.net،Google Alerts و Fresh Web Explorer پیدا کردن چنین سایتهایی را برای شما میسر میکنند. 2. بهتر است در سایتهایی که به زمینه کاری شما مرتبط هستند محتوا نویسی کنید.

معرفي سايت به گوگل

بهترین راهکار اینه که از طریق ftp یا به صورت مستقیم قالب رو در مسیر نصب وردپرس در پوشه wp-content/theme آپلود و سپس اکسترکت کنید. از پول دادن به آزادکارهایی که براتون هزاران لینک ایجاد کنند تا خرید لینکهایی که کاربرها رو به محتوای ضعیفی میرسونه، همه میتونن جزء روشهای مضر باشند. طراح رابط کاربری یک حوزه میانرشتهای است که از طراحان UI میخواهد تا چندین نقش مختلف را ایفا نمایند. درواقع این کلمات کلیدی هستند که کاربران را به سمت سایت های محتلف سوق میدهند . زمانی که یک رابط به خوبی طراحی شود، به یک تجربه بینقص برای کاربر تبدیل میشود، اما یک رابط کاربری با طراحی ضعیف به این معنی است که کاربران نمیتوانند وظایف خود را انجام دهند. همچنین به این معنی است که کاربران میتوانند از هدر دادن زمان خود برای درک تفاوتها در کنترلها یا دستورهای خاص خودداری کنند و به جای آن روی حل مسئله تمرکز داشته باشند. طراحان رابط کاربری از طراحی یک مجموعه اجزای UI مانند دکمهها، آیکونها، و نوارهای اسکرول تا انتخاب رنگ و تایپفیسها و تا تست منظم طراحیها از طریق پروتوتایپها، به دقت معنی هر جزء طراحی را برای کاربر نهایی مورد بررسی قرار میدهند. شفاف و سرراست ساختن اینترفیس موجب افزایش اعتماد به نفس کاربر میشود و به آنها انگیزه میدهد تا به تعامل با اینترفیس تداوم ببخشند.

ارزش وب سایت

در این بخش به بررسی سه ابزار مهم طراحی رابط کاربری میپردازیم که هر طراح UI باید آنها را بشناسد. زمانی که در یک فروشگاه آنلاین به صفحه پرداخت میرویم، فرایند خاصی وجود دارد که میتوانیم انتظار داشته باشیم، طی کنیم. این الگوها به نقاط مرجع استاندارد برای طراحان UI تبدیل شدهاند و بر اساس آنها میتوانند با نام بردن از یک الگوی خاص، به بحث در مورد طراحیها بپردازند. مقالاتی که مبتنی بر منابع معتبر و تجربه هستند و مهمتر از همه سعی کردیم به زبان ساده برای همه قابل درک باشند. زبان سیاساس کمی پیچیدهتر است ولی یادگیری آنهم نسبتا ساده خواهد بود، چرا که وقتی اولین کدهای خود را بنویسید و ببینید چگونه میتواند به زیبا شدن ظاهر وبسایتتان کمک کند مطمئنا با علاقه و انگیزهی بیشتری آن را دنبال خواهید کرد، یادگیری این قسمت نیز چیزی حدود ۱ تا ۲ هفته زمان خواهد برد. متن رپورتاژ آگهی می تواند به شکل اختصاصی ( بدون کپی کردن از سایت دیگر ) تهیه شود تا از نظر گوگل از اعتبار بیشتری برخوردار باشد و از طرفی با رعایت چگالی کلمات مهم و تگ ها می توان نتیجه بهتری نیز گرفت .

با این که این حالت ممکن است شبیه به کپی کردن حاصل کار طراحان دیگر باشد، اما معمولاً نتیجه چیزی است که به نام «الگوهای طراحی رابط کاربری» شناخته میشود. منظور از «بار شناختی» (Cognitive Load) مقدار توان پردازش ذهنی است که یک کاربر برای استفاده از یک محصول باید به کار بگیرد. از وب سایت های مختلفی برای ساخت نقشه سایت میتوان استفاده کرد. بسیاری از بک لینکهای موجود وب به صورت dofollow هستند، اما در بعضی موارد، وب سایتها برای برچسب زدن nofollow به یک بک لینک، از کدهای HTML استفاده می کنند. اینها نقاط تماسی برای کاربر هستند، زیرا کاربران به وسیله آنها راه خود را مییابند. این موضوع باعث میشود که گوگل راحتتر به آنها اعتماد کند و اعتبار بیشتری را به واسطه آنها برای سایت شما قائل شود. ابزارهای مختلفی برای پاسخگویی به این سوالات وجود دارد که در اینجا ما ابزار پینگدام را بررسی میکنیم. در این بخش پنج مفهوم مهم طراحی رابط کاربری را با هم مرور میکنیم. این بخش شامل دکمهها، نوارهای اسکرول، تا آیتمها متن و چکباکسها میشود. از ترکیبی از آرتبوردها و شکلهای طراحی برداری استفاده میکند تا طراحان بتوانند اینترفیسها و پروتوتایپهای دقیق روی یک بوم بر مبنای پیکسل بسازند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *