بهینه سازی سئو سایت

فاکتورهای بسیاری در سئو شما تاثیر دارند، از کلمات به کار رفته در متن و محتوا تا لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

بهبود رتبه گوگل

به عبارتی سئو وب سایت یعنی تلاش برای برتر شدن یک سایت از نظر محتوایی و ساختار سایت نسبت به سایر وب سایت ها که منجر به بالا رفتن رتبه خواهد شد.

اشتباهات رایج سئو

لینک های اسپم باعث آسیب وب سایت می شود. عواملی را که در ابتدا گفتیم مانند کدنویسی سبک / هاستینگ وب سایت شما / و تصاویر و مولتی مدیا به کار رفته در سایتتان تا حد زیادی وضعیت سئو وب سایت شما را مشخص می کنند.

قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

در صورت نیاز به بررسی یک بخش مشخص از سایت توسط گوگل یا ایندکس شدن دوباره آن می توانید از طریق سرچ کنسول گوگل درخواست خود را به گوگل ارسال نمایید.

استعلام قیمت سئو

بد نیست درباره اینکه سرچ کنسول چه کارهایی انجام می دهد هم اطلاعاتی داشته باشید.

شما، به عنوان مدیر یک وبسایت، اگر میخواهید که گوگل وبسایتتان را جز اولین نتایج جستجو برای کاربران برگزیند، باید بهترین پاسخ را برای سرچ کاربران فراهم کنید تا دیگر به صفحه نتایج و امتحان کردن سایر وبسایتها باز نگردند.

ماشین تولید محتوا

گفت هر جا که موس شبیه دست شد فشار بده تا وارد صفحۀ تازهای بشوی.

اگر فایلهای زیادی در سرورهای متفاوت وبسایت خود داشته باشید، زمان زیادی سپری خواهد شد و کاربر باید در این مدت زمان منتظر بماند تا کوئریهای صورت گرفته انجام شوند و مرورگر شروع به دریافت فایلها از سرور وبسایت کند.

اما اگر فایلهای صفحات وبسایت در سرورهای مختلفی قرار گیرند، برای هرکدام از این فایلها باید یک کوئری جداگانه در وبسایت انجام شود که در این زمان هیچ دادهای دریافت نمیشود.

موتورهای جستجو

حتی گاهی اوقات اگر شما نام تجاری خود را نیز جستجو کنید، ممکن است موتورهای جستجو آن را در صفحات ابتدایی نشان ندهند. اما اگر واقعا بد شانس باشید شاید یکی از رقبای بدخواه شما برای جریمه شدن سایت شما تلاش کند و کاری کند تا رتبه ی آن در SERP نزول کند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *