بزرگترین لیست بک لینک رایگان [ +دانشگاهی و دولتی ]

با تسمینو به بیش از 295 رسانه دسترسی خواهید داشت و می توانید با امکان مقایسه قدرت دامنه و اسپم اسکور وب سایت ها خرید بک لینک خود را هوشمندانه تر انجام دهید. اینجا همان جایی است که شما قول می دهید آنچه را که شخص به دنبال آن است را به او تحویل دهید. طبق نتایجی که در سایت های مختلف می بینیم آن ها از چیزی به نام “الگوی PPT” استفاده می کنند که روز به روز هم در حال افزایش است. این لینک ها نه تنها به نسبت NoFollow / DoFollow شما کمک می کنند ، بلکه به نرخ های متن های آنکر تان نیز کمک می کنند.علاوه بر این لینک های نظرات همچنین یک سیگنال اعتماد بسیار بزرگ ارائه دهند که تأثیر مستقیمی در رتبه بندی شما دارد. داده های داخلی ما نشان می دهند که این موضوع برای کاهش bounce rate عالی است و اجرای آن نیز بسیار ساده است. باید به این موضوع نیز دقت کنید که اگرچه تولید محتوا به تعداد مناسب می تواند هزینه بیشتری نسبت به رپورتاژ آگهی داشته باشد ، اما با تهیه چندین مقاله با کیفیت برای سایت خود به عبارتی شانس دریافت بک لینک برای چند صفحه را خواهید داشت.

روش معرفی سایت به گوگل

به همین دلیل بسیار مهم است که نوشتن رپورتاژ آگهی خود را به یک تیم حرفهای و باتجربه بسپارید. حتی اگر این sesion تک صفحه ای از نظر فنی یک “bounce” باشد، اما دلیل آن این نیست که سایت از طراحی زشت یا UX بدی برخوردار است. زیرا آن لیستی از ابزارها، هدف جستجو کاربر را برآورده نمی کند. به همین دلیل، بسیار مهم است که تمام صفحات محتوای اصلی و landing pageهای شما، هدف جستجو کاربر را برآورده کنند. من بارها شده وقتی کلمه ای جستجو میکنم در صفحات اول ده سایت فقط دو سایت مطالب منحصر به فرد دارند و بقیه کپی کردند با ذکر منبع البته همیشه اینطوری نیست سعی کنید جوری مطلب تولید کنید که مطالب شما در صفحات مجازی پخش بشه محتوا خیلی در بهینه سازی سایت مهمه پس دقت کنید! ممکن است این موضوع ذهن ما را به خود درگیر کرده باشد که اگر امکان تغلب و دور زدن رتبه الکسا وجود دارد پس چرا این سایت توانسته به عنوان یکی از مهمترین مراجع رتبه بندی سایت ها در جاهان مطرح شود؟ پس اگر می خواهید با قوی ترین و بزرگ ترین لیست بک لینک رایگان آشنا شوید این مقاله از سری مقالات آموزش سئو آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما را حتما حتما تا انتها و خط به خط مطالعه کنید، چون با استفاده از این مقاله می تونید بک لینک های با کیفیت و رایگان بسیار خوبی را برای سایت خود بگیرید.

پاراگراف هایی که قابل تندخوانی (Skimmable، به طور سطحی خواندن) هستند: پاراگراف های بزرگ را به قطعات کوچک تر تقسیم کنید. مقدمه ای بنویسید که باعث شود کاربر تمایل به خواندن بقیه محتوا پیدا کند. سپس از روی قبض کد اشتراک 8 رقمی را پیدا کنید. تصمیم گرفتیم با یک تست واقعی روی سایتهایمان این مورد رو به خودمان ثابت کنیم، ابتدا یک کلمه کلیدی سخت که چندان هم به حوزه کاری ما مرتبط نبود را پیدا کردیم و سپس برایش یک محتوای فوقالعاده آماده کردیم. البته بانس ریت در سئو بی تاثیر هم نیست. بلکه برای سئو هم بد محسوب می شود. طبق تحقیقات انجام شده متوجه شدند که اضافه کردن فیلم به صفحات باعث می شود که متوسط میزان time on page را دو برابر کند. مرحله دوم اضافه کردن یک عبارت Bucket Brigade است که برجسته بوده و توجه آنها را جلب کند. به همین دلیل، جلب توجه افرادی که به سایت شما می آیند بسیار مهم است. اگه این سه تا لینک رو براتون بفرستن چه اتفاقی می فته ، در خصوص شماره یک مثل تمام مشتری های ما که قبل می پرسیدن این p و اون عدد چیه.

در ادامه لیستی از بهترین سایت های اشتراک ویدیو ایرانی و خارجی قرار دارد. همچنین متوجه شدیم که قرار دادن ویدیو منجر به کاهش bounce rate و time on psge در صفحه می شود. و داده ها نشان می دهند که صفحات دارای ویدیو نسبت به صفحات بدون ویدیو، bounce rate به میزان قابل توجهی پایین تر (11٪) مشاور سئو هستند. در حقیقت، bounce rate بالا و پایین بودن زمان حضور کاربر (Dwell time)، می تواند به رتبه بندی های گوگل شما آسیب برساند. این انتقال مانند یک Bucket Brigade است که آنها را ترغیب می کند به سمت پایین صفحه بروند. یکی از ابزارهایی که اهمیت زیادی در آنالیزور سایت دارد الکسا Alexa می باشد. ابزارهای بسیار زیادی برای این کار وجود دارد اما Hotjar و CrazyEgg از بهترین ابزارهای مربوط به این بخش هستند. • ساب هدینگ های هر بخش: از ساب هدینگ ها استفاده کنید تا محتوای خود را به بخش های مجزا تقسیم کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *