برای متخصص شدن در طراحی UI/UX چکارهایی را باید انجام دهیم

طراحی UI به طور معمول به واسط های کاربر گرافیکی اشاره دارد ولی می تواند شامل موارد دیگری مانند موارد کنترل شده صوتی نیز باشد. شاید تگ iframe به صورت مستقیم تأثیر خاصی بر سئوی وب سایت شما نداشته باشد ولی همانطور که گفتیم اگر برای نمایش محتوا مخصوصاً در صفحات اصلی سایت خود از تگ iframe استفاده کنید تنها باعث میشوید که سایت مرجع ترافیک بهتری پیدا کند. برای مثال فرض کنید میخواهید از فروشگاهی خریدی انجام دهید ظاهر آن فروشگاه برایتان چقدر اهمیت دارد UI مانند فروشگاهی می باشد که می خواهید از آن خرید کنید در سئو سایت فروشگاهی میتوانید به اهمیت UI بیشتر پی ببرید. ظاهر یک نرم افزار باید مطابق با وب سایت آن باشد و المان های گرافیکی مناسب یک اپلیکیشن را داشته باشد. آنها باید در مورد زبان بصری تصمیم بگیرند که منجر به محتوا و کلاس برنامه در حال توسعه باشد. یک طراح UI مسئول توسعه جنبه های بصری رابط کاربری است. بنا بر تحقیقات بر روی اهمیت UI بیش تر از 70 درصد بازدیدکنندگان وبسایت ها ترجیح می دهند یک صفحه زیبا که عکس هایش به سرعت باز می شود را ببینند. یه رابط ( منظور همون صفحه) زیبا وقتی نتونه کارش رو دست انجام بده به هیچ دردی نمیخوره.

چک کردن کپی بودن محتوا

اصل تمرکز UI روی زیبایی شناسی است و قصد پیشرفت زیبا شدن را دارد و دائم در تلاش است تا کاربر از UI راضی باشند. بیش از حد در ابتدای مراحل طراحی سایت روی ظاهر سایت تمرکز نکنید، چرا که شما را از اصل داستان دور می کند و بجای تمرکز روی سایت و موفقیت سایت برای ظاهر آن وفت می گذارید و ظاهر همیشه یک چیز نسبی است. یک طراح UI عوامل بسباری زیادی را در طراحی خود در نظر می گیرد از رنگبندی گرفته تا مسیر تعیین شده برای آن توسط تجربه کاربری در نهایت طراح با دانش و تجربه ی خود ظاهر یک سایت را مطابق با استاندارد های کدنویسی و به گونه ای که تطابق کامل با ظاهر آن برند داشته باشد خلق می کند. به همین دلیل است که طراحان در تلاشند تا نیازهای کاربر را بطور کامل درک کنند و زمینه ای را که در آن با محصول تعامل می یابد، تحقیق کنند. کاربران باید بتوانند در هنگام تعامل با محصول ، اهداف و وظایف خود را در حد امکان بدون نیاز به انجام برسانند و همچنین از این تجربه لذت ببرند.

UI مخفف User Interface و به معنای رابط کاربری است که به هر چیزی که در صفحه نمایش داده می شود گفته می شود که شامل تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژولها، جداول ، ویدئوها و همچنین رنگ و مکان آن ها می باشد. همچنین روشی است که کاربر از طریق آن با یک برنامه یا یک ارتباط برقرار می کند. این کار از طریق جستجوی ساده در اینترنت و وارد کردن واژه های کلیدی مورد نظر ما قابل انجام هست. شبکه های اجتماعی مکان خوبی برای لینک سازی هستند و لینک های موجود در آن از نظر گوگل طبیعی تر هستند و خیلی کم احتمال جریمه و پنالتی گوگل برای چنین لینک هایی وجود دارد. هزینه طراحی کاربری اپلیکیشن که توسط انجمن مشخص گردیده است مانند تعرفه UI وب سایت مبلغ حداقلی 10 میلیون تومان بوده که فاکتور های مشابه در تعیین آن در نظر گرفته شده اند. تعرفه تعیین شده توسط انجمن طراحان گرافیک ایران برای طراحی رابط گرفیکی وب سایت مبلغ ۱۰ میلیون تومان است. بیشتر کاربران تعیین می کنند که آیا یک محصول یا خدمات را خیلی سریع بر اساس ظاهر طراحی و قابلیت دسترسی طراحی می کنند.

نوشتن عنوان سئو

طراحی رابط کاربری (UI) فرایند ساخت رابط ها در نرم افزار یا دستگاه های رایانه ای با تمرکز بر ظاهر یا سبک است. در کل ظاهر یک سایت را ui می نامند. یک ایمیل دوستانه با URL پیشنهادی تقریباً همیشه پاسخ مثبتی دریافت می کند، این یعنی یک بک لینک جدید برای سایت شما به وجود خواهد آمد. URL چیست و چه کاربردی دارد؟ افرادی که کار ui انجام میدهد تصمیم گیرنده این است که چه المانی در کدام قسمت صفحه و چه نوع طرحی در طرح قرار بگیرد تا زیبایی خود را به مخاطب نشان داده و سلیقه مخاطب را بشناسد. برای اینکه یک طرح مناسب را برای سایت خود انجام دهید می بایست یک سری مراحل را انجام دهید تا به این وسیله نیز بتوانید برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کاری انجام داده باشید. تیم طراحی و تبلیغات آگرین، طراحی رابط کاربری انواع وب سایت ها، وبلاگ ها، انجمن های گفتگو و فروشگاه های اینترنتی را به وسیله طراحانی که هم به خوبی با هنر گرافیک و زیبایی شناسی آشنایی دارند و هم با طراحی وب سایت، تجربه کاربری و محدودیت های کد نویسی آگاهی دارند ارائه می دهد.

ثبت وبسایت در گوگل

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *