بایگانیها الکسا – میلیونر باش

حتی تبلیغات تلویزیونی نیز با وجود تمام تلاشی که برای جذابیتهای بصری خود انجام میدهند، معمولا بازدید مورد انتظار را ایجاد نمیکنند. در رپورتاژ محدودیتی برای نوشتن متن وجود ندارد، برعکس تبلیغات بنری یا شبکههای اجتماعی که محدودیت کاراکتر دارند؛ تنها قدرت نویسندگی مطرح است و بس! با نوشتن پست مهمان در وبلاگ ها یا سایت های مرتبط با حوزه کاری شما، میتوانید یک لینک بسیار معتبر دریافت کنید و ترافیک خود را افزایش دهید این کار موجب افزایش رتبه شما در گوگل نیز خواهد شد. تقریباً امکانات بی پایان در اینجا وجود دارد ، اما همه چیز با تهیه لیستی از اینقلونسرها در ابتدای کار و گرفتن رادار آنها شروع می شود. باید سعی کنید در وب سایت خود گنجینه ای از مقالات تخصصی و مطالبی که به درد همه اقشار جامعه بخورد داشته باشید. در اصل شما نمایه های Web 2.0 را پیدا می کنید (مانند نمونه هایی که در بالا آورده ام) که افراد یا URL های آنها را تغییر داده اند و حسابشان منقضی شده است یا وبلاگ های خود را حذف کرده اند. اساساً، سایتی که رپورتاژ در آن قرار داده میشود و به سایت شما پیوند دارد باید دارای شماری از اقتدار و نشانی اینترنتی با درجه اعتبار بالا باشد.

ثبت سایت در گوگل مپ

جایگاه بک­لینک بسیار مهم است و در حقیقت بک­لینکهایی که از یک مقاله و در قالب پیشنهاد به وبسایت ما داده میشوند بهتر از بک­لینکهایی میباشند که در زیرنویس، بالا و جایگاههای تبلیغاتی سایتها هستند. بعضی از تالارها به شما امکان می دهند “صفحه اصلی” خود را وارد پروفایل تان کنید ، که در ادامه هر پستی را که در انجمن مشاهده می کنید نشان داده می شود – این یک جایگزین عالی برای یافتن راههای هوشمندانه برای درج لینک ها است. بک لینک بی اعتبار هر پیوندی است که از یک وب سایت با اعتبار پایین ایجاد می شود یا به Google نشان می دهد که از شیوه های ایجاد لینک اسپم استفاده می کنید. البته من ترجیح می دهم به جای همگام سازی با همان محتوا ، فقط مقالات منحصر به فرد را انجام دهم و آنها را ارسال کنم ، زیرا Google در صورت استفاده از مطالب تکراری در سایت خود ، ارزش لینک را پایین می آورد. هنگامی که تمام 404 های خود را جمع آوری کردید ، باید به Majestic و ابزار Bulk Backlinks بروید – تمام 404 های خود را وارد کنید ، صبر کنید تا نتایج آن برگردد وآنگاه بر اساس تعداد بک لینک ها مرتب سازی کنید : بعد از آن می توانید هر URL را مرور کنید ، نمایه / ارتباط لینک و 301 این صفحات را به یک صفحه مرتبط تر بررسی کنید – سایت من دارای 404s است ، بنابراین من به جای آن فقط برخی از نمونه های وبلاگ را استفاده کردم.

مطالعه سایر رپورتاژهای نمونه مشابه کسب وکار خود. حتی گاهی با خود مصاحبه کنید و دو طرف بحث پرسش و پاسخ خودتان باشید. از طریق پاسخ و پرسش در سایتها پیش بروید ، سعی کنید یک سئوال بدون پاسخ یا سوالاتی که خودتان می توانید به آنها پاسخ دهید را پیدا کنید . برای طراحی سایت و سئو سایت های خود از طریق راه های ارتباطی آخر همین صفحه با اهوراوب تماس بگیرید. کار بعدی شما این است بررسی کنید که آیا URL برای آن دسته از کلمات کلیدی رتبه بندی می شود ، زیرا می توانید یا وارد آن بخش از محتوا شوید و آن را گسترش دهید یا اگر نگران آبکی شدن رتبه بندی آن قطعه از محتوا برای سایر کلمات کلیدی هستید ، می توانید یک محتوای کاملاً جدید برای آن کلمه کلیدی تولید کنید و ازبخش های محتوایی که اکنون در حال رتبه بندی است لینک بگیرید . برای ساخت بک لینک است و اگر این کار را به خوبی انجام دهید ، نتایج دیوانه وار را در طراحی سایت ارائه می دهد. جستجوی کلمات کلیدی رقبا ، یک تاکتیک مهم برای بدست آوردن ترافیک بیشتر و درنهایت آغاز تسلط بر رقبا است.

این کلمات کلیدی می تواند از جستجوی صفر گرفته تا حجم عظیمی از جستجو متفاوت باشد ، بسیاری از این کلمات کلیدی دم بلند هستند . من یک مقاله جامع در مورد نحوه ساخت PBN مینویسم ، با این حال ، می خواهم کمی درباره این صنعت جدید PBN صحبت کنم ، اینکه چگونه می توانید لینک هایی با کیفیت عالی و قیمت مناسب از فروشنده هایی که شخصاً از آنها استفاده می کنم بدست آورید و این بخش را با این سوال که چرا لینک هایPBN ایده خوب و موثری هستند ، شروع می کنم . شبکه های وبلاگ خصوصی (یا “PBN“) در حال حاضر وجود دارند و در چند سال گذشته پرکاربردترین و مؤثرترین روش برای رتبه بندی سایتها بوده اند ، دائماً در مورد آنها صحبت می شود و به حدی بزرگ شده اند که به شاخه ای از صنعت تبدیل شده است . می دانم که هنوز افرادی هستند که با نظرات اسپم موفق شده اند ، اما من صرفاً روش کلاه سفید را برای ساختن نظرات در مورد پست ها در صنعت هدف خودم استفاده می کنم .این نوع اظهار نظرها چیزی هستند که باید بطور منظم ایجاد کنید.

لینک سازی Pbn

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *