انجام خدمات حرفه ای SEO و بهینه سازی سایت

طراحی سایت بدون سئو مانند داشتن یک مغازه بدون مشتری است. سرچ کنسول یکی از ابزار های حرفه ای گوگل است که به وبمستر ها و مدیران سایت ها کمک زیادی می کند، این ابزار در زمینه تحلیل سایت و برخی از آمار های سایت فعالیت دارد، با استفاده از آمار های بسیار حساس و خوبی که Search Console در اختیار شما قرا می دهد می توانید سایتتان را تحلیل کنید و استراتژی های مختلف را نسبت به آمار برای سایت تعیین کنید.

هزینه انجام سئو

می توانید حداکثر تا 1000 سایت یا property معرفی سایت به سرچ گوگل داشته باشید.

اگر لینک شما مشکلی داشته باشد و شما اون مشکل رو حل کرده باشید، با زدن دکمه Test live url شما میتوانید گوگل را در همان لحظه مجبور کنید تا صفحه شما را به صورت لایو مورد بررسی قرار بده و اگه تغییراتی که شما دادید، مشکلات رو حل کرده باشد، به شما نمایش میدهد.

خدمات سئو فروشگاهی

در همین لحظه شما میرید این تگ رو اصلاح میکنید و حالا وقتشه که بر روی دکمه Test live url بزنید تا گوگل مجددا صفحه شمارو بررسی کند و اگر مشکل رفع شده باشد، با پیغام URL on Google مواجه میشد و مشکل حل خواهد شد.

بررسی وضعیت وب سایت

با وارد کردن آدرس صفحهای از وبسایت در نوار بالایی اگر آدرسی ایندکس شده است وضعیت فعلی آن را نمایش میدهد و اگر نه میتوانید درخواست ثبت کنید تا گوگل آن را بررسی کند.

گرچه شما کنترل مستقیمی بر اتفاقات خارج از سازمان خود ندارید، می توانید به سادگی با ایجاد محتوای با کیفیت، دیگران را برای بهبود سؤال خارج از صفحه افزایش دهید.

اما باید دقت کنید: همینطور که در وب فارسی بر سر محتوا رقابت شدیدی برقرار است، در دیگر کشورها و زبان ها هم بر سر تولید یک محتوای باکیفیت و رسیدن به صفحه اول گوگل رقابت وجود دارد.

اما نظر و عقیده شما میتواند در تولید محتوای خلاقانه به شما کمک کند. برای گرفتن رتبه در گوگل و رسیدن به صفحه اول، باید تکنیک هایی را که مورد نظر گوگل است و تعدادی از آن در زیر آمده است را در نظر بگیرید.

البته شما در این نقشه قادر خواهید بود مشخص کنید که چه بخش هایی در سایت مورد بررسی قرار گیرد و چه بخش های توسط خزنده ها بررسی نشود. گوگل سرچ کنسول با نام لاتین Google Search Console که تا چندی بیش به نام گوگل وبمستر تولز(Google Webmaster Tools) شناخته میشد؛ ابزار اصلی مدیران وبسایتها، برای بررسی وضعیت سایت از دیدگاههای مختلف در موتور جستجوی گوگل است.

از اینجا به بعد مالکیت سایت خود را با مراحلی که در ادامه می بینید تأیید می کنید و اتصال وردپرس به گوگل وبمستر را برقرار خواهید کرد. کاربران با سطح اختیار کامل (full users) میتوانند اکثر دادهها را ببیند و اقداماتی انجام دهند؛ اما کاربران با سطح اختیار محدود (restricted users) فقط میتوانند اکثر دادهها را ببیند.

پیشنهادات گوگل

در واقع با ثبت سایت در سرچ کنسول سایت خود را به گوگل معرفی می کنید و سایت خود را جزو دسته سایت های فعال قرار می دهید، البته فقط ثبت سایت در این ابزار کافی نیست و شما باید با بخش های مختلف آن آشنا شوید تا بتوانید به خوبی از آن استفاده کنید و اگر سایت شما مشکلی داشت بتوانید با تحلیل درست و رفع اشکالات در سایت آن را به خوبی رفع کنید.

سئو سایت تضمینی

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *