افزونه Yoast SEO Premium (کاملترین یواست❤️) [مقایسه کنید]

سئو مهم است! چرا که هر چه سئو سایت بهتر و بهینهتر باشد، وبسایت شما در رتبه بالاتری نشان داده میشود.به هنگام بررسی رتبه سایت بایستی بدانید طبق تحقیقات انجام شده کاربران در هنگام جستجو در موتورهای جستجو مثل گوگل، به نتایج نمایش داده شده در پایین صفحات و یا صفحات دوم، توجهی نمیکنند.

موتور های جستجو

یکی از موارد خوبی که در مورد اینترنت وجود دارد این است که ابزارهای جدید و هیجان انگیزی هر روز در آن معرفی می شود.

مثلا وجود یک تکه کد مخفی میتواند اطلاعات ورود به سایت را به کرک کننده افزونه ارسال کند! با توجه به این موضوع، همیشه قبل از نصب یک افزونه به 3 چیز دقت کنید.

در نتیجه ممکن است با بهروزرسانی رباتهای گوگل، جایگاه خود را از دست بدهید. آنها هستهی اصلی استراتژی تبلیغاتی خود را تولید محتوا قرار دادهاند.

ابزار برسی سایت

چرا؟ چون کسانی که این افزونهها را در اختیار شما قرار میدهند، میتوانند به راحتی و با اضافه کردن چند خط کد به آنها، امنیت کل وب سایتتان را به خطر بیندازند و بعدا، چند برابر هزینه اصلی افزونه به شما ضرر بزنند.

شاید جالب باشد بدانید که تا همین الان، ۶۰ هزار افزونه وردپرسی ساخته شده و البته آمار آن رو به رشد است. بهتر است هیچ گاه با عجله سفارش ثبت نکنید.

بک لینک چیست

هرساله متخصصان با توجه به آپدیتهای مختلف و رویکردهای مختلف موتورهای جستجوگر بهدنبال جدیدترین ترندها و تغییرات این حوزه هستند سوال اینجاست که آیا تکنیکهایی که در حال حاضر خوب جواب میدهند در سالهای آینده منسوخ شده یا اثرشان کم خواهد شد؟

یا افزونههایی هستند که در بخشهایی دور از چشم شما به سایتهایی مشخص لینک میدهند و حتی بعضی شروع به نمایش تبلیغات میکنند.

قیمت سئو و بهینه سازی سایت

اگر می خواهید در سال ۲۰۲۰ وب سایتتان با کلمات کلیدی مختلف د۰ر صفحه اول گوگل نمایش داده شود، باید با الگوریتم جدید گوگل برای سئو آشنا بوده و سایت خود را با توجه به آن ها سئو کنید.

سئو سایت فروشگاهی

درست وقتی که پایداری این تغییرات اثبات شد، همه به فکر بهروزرسانی سئوی سایت خود براساس این مشاور سئو تکنیکهای تازه میافتند. وقتی عبارت «آموزش سئو» را در گوگل سرچ کنید، نتایج زیادی در مورد تکنیک های مختلف بهینهسازی موتورهای جستجو (عموماً از طیف رنگهای سفید، سیاه و خاکستری!) مشاهده میکنید.

مجموعهای که در آن کیفیت حرف اول و آخر را بزند. در اوايل سال 1990 اولين موتورهاي جستجو کار خود را آغاز کردند؛ بعضي از محبوبترين آنها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يک ليست فهرست شده نگاه ميکردند که همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام ميشد.

اخرین الگوریتم گوگل

گاهی اوقات دیده شده است که متنی دارای ۵ پاراگراف و یا عنوان است اما کلمات کلیدی در یک پاراگراف بسیار اندک بوده و یا اصلا استفاده نشده و به جای آن در یک پاراگراف دیگر بسیار تکرار شده و جنبه افراطی به خود گرفته است.

گوگل به صورت مرتب الگوریتم ها و ربات های خود را به روز کرده و صفحه SERP یا همان صفحه نتایج جستجو را بر اساس این الگوریتم ها به کاربران نمایش می دهد.

فاصله انداختن و بینظم بودن علاوه بر اینکه باعث میشود علاقه و حوصله شما از بین برود. بعد از چند ثانیه یا چند دقیقه اطلاعات اولیه از سایت شما به نمایش درخواهد آمد.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم به بخش آموزش سئو در سایت مراجعه نمایید. یک رکورد متنی (TXT Record) جدید ایجاد کنید و در بخش txt یا record کد کپی را قرار می دهیم.

بهبود رتبه در الکسا

این تگ هارا در بخش هدر سایت قرار می دهیم (در بخش های دیگر هم میشود) که روی وبسایت توسط بازدید کننده دیده نمی شود و فقط ربات های گوگل این تگ ها را می بینند.

در سفری که به آینده سئو داریم، مجموعهای را آماده کردهایم که به ظاهر چیزهای تازهای نیستند اما در ادامهی راه موتور جستجوگر گوگل، به ملاکهایی تاثیرگذار تبدیل شدهاند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *