ابزار بررسی رتبه سایت الکسا

اگر دقت کرده باشید، بجز موارد اجتناب ناپذیر (آموزش های پایه) ، من در سئو روز همیشه از کلیشه ها حتی در لحن نوشتن، فاصله گرفتم.از شما دعوت می کنم کمی هوشمندانه تر و بدون نگاه حق به جانب، این مقاله را مطالعه کنید.هدف من از نوشتن این مقاله این نیست که کلا بگویم دیگر سمت محتوا نروید و کلاه سفید کار کردن را کنار بگذارید.همانطور که می بینید من خودم اهل نوشتن هستم که شاید نوشتن آموزش و مقالات از صفر و بدون کپی و ایده برداری و بدون تجمیع یا ترجمه، چیز کمیابی در ایران به نظر بیاید اما من هم به دلیل علاقه شخصی هم به خاطر سئو می نویسم!

الگوریتم های گوگل

Speed Booster Pack یک افزونه است که می تواند به شما در سرعت بخشیدن به گزینه های مختلف کمک کند تا وب سایت خود را سریعتر کنید.

جستجو در اینترنت

برای افزایش سرعت بارگذاری صفحه، اسکریپتها را به سمت پایین حرکت میدهد. کوچک کردن و درج تمام سبک های CSS و حرکت آنها به پایین صفحه برای از بین بردن CSS مسدود کننده رندر خارجی و بهینه سازی تحویل CSS.

شرکت های سئو

حذف محتوای جاوا اسکریپت و رندر مسدود شده خارجی در CSS. همچنین براساس اولویت بندی فاکتورهای رتبه بندی نتایج جستجو توسط گوگل ، وبلاگ وب سایت باید با محتوای جدید روزانه و حداقل هفتگی بروزرسانی شوند ، در این شرایط استفاده از خدمات تولید محتوای سئوبهینه در پکیج های متنوع به شما پیشنهاد می دهیم.

در صورتی که سایت خود را مطابق با استانداردهای وب طراحی نمایید نتیجه بهتری از سایت خود خواهید گرفت. اگر وب سایت شما از سایت های اسپم و نامعتبر بک لینک دریافت می نماید به کمک این ابزار می توانید آن ها را شناسایی و حذف نمایید .

یک ابزار مفید و نیمه رایگان است. • برخی آژانس ها مشاوره رایگان ارائه می دهند.

و یا اصلا چرا انقدر اهمیت دارد که شما این ها را بدانید؟ چرا سرعت سایت مهم است؟ اما این سوال پیش میآید که بسیاری از رقبا محتوای بسیار خوب و ارزشمندی تولید کردند چرا در لیست اول قرار نگرفتند؟

بهبود رتبه و سئو سایت

زمانی که می خواهید برای کلمات کلیدی اصلی سایت (معمولا تعداد این کلمات کلیدی محدود است) محتوا داشته باشید، بهترین گزینه محتوای ویژه است.

تحلیل رقبا در سئو

چه انتظاری دارید؟بنویسم محتوا مشاور سئو پادشاه است؟ مطالب تازه برای خوانندگان و طرفداران شما خوب است . اینترنت پر از مطالب بی فایده است، پس اگر می خواهید در صفحه اول گوگل باشید، یک مطلب با ارزش بنویسید.

راه های افزایش سئوی سایت

لذا به هیچ وجه قصد ندارم بگویم چه چیزی خوب است و چه چیزی بد است.فقط به صورت علمی و با استدلال منطقی، “محتوا پادشاه است” را به چالش می کشم.

سئو ترکیبی از شناخت، عمل ، زمان بندی و تلاش زیاد است که در فضای اینترنت انجام می شود تا یک وب سایت بتواند با کلمات کلیدی اش در صفحه اول گوگل دیده شود.

سفارش سئو سایت

بارگذاری CSS به صورت یکپارچه برای سرعت بخشیدن به صفحه شما و دریافت نمره بالاتر در وب سایت های خدمات تست سرعت . افزایش سرعت وردپرس یا همان سرعت بارگذاری سایت، مهمترین گام در افزایش رتبه و جذب کاربران به وبسایت شماست.

شاید از خود پرسیده باشید در حالی که میتوان با تبلیغات کلیکی، ادوردز، رپورتاژ و بنرهای تبلیغاتی، سایتتان برای عموم کاربران اینترنت در معرض نمایش قرار دهید و کاربر جذب کنید، چه نیازی به آموزش سئو خواهید داشت؟

هم این است که این کلمه در مقاله شما به اندازه کافی برجسته باشد و البته باید مطمئن شوید که کلمه کلیدی با متن و هدف شما رابطه منطقی دارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *