آنالیز آنلاین سئو سایت

در اقیانوس محتوای وب فارسی، رقابت خیلی شدید شده به شکلی که کلمه به کلمه، جمله به جمله و گاهی حرف به حرف، قیمتگذاری میشود بر سرش رقابتهای ناموسی راه میافتد و وقتی که سایتی یک رتبه در صفحه نتایج جستوجوی گوگل بالا و پایین میشود کلی تحلیل و نظریهپردازی در موردش ارائه میشود؛ اینجاست که نقش آنالیز سایت و آنالیز سئو سایت مشخص میشود.

لیست موتورهای جستجو

در این مقاله تعدادی از این ابزارها را گردآوری کردیم تا بر مسیر تولید محتوا برای سایتتان تسلط کامل داشته باشید.

در این روش با استفاده از ابزارها حرفهای (یا غیر حرفهای)، متن مورد نظر خود را روی صفحه نمایش مینویسیم. همچنین تعامل بهتر با کاربران و پشتیبانی آنان را فراهم می آورد.

بهینهسازی رتبهبندی صفحات برای تبدیل را در نظر داشته باشید؛ به طور دورهای آنها را به روز رسانی کنید تا رتبهبندی خود را حفظ کنند؛ ترفیع رتبه را در پس آنها حفظ کنید و از آنها برای پیوند به صفحات مرتبط با رتبه پایینتر (که به همان اندازه مهم نیست) و غیره استفاده کنید.

از نگاه بنده این ابزار متفاوتترین ابزار تست سایت است و خصوصیاتی دارد که هیچ یک از ابزارهای بالا نیز ندارند، یکی از مهمترین ویژگی این ابزار نمایش آمار دقیقتر برای کاربران ایرانی است چرا که ابزار Devtools در مرورگر گوگل کروم مستقر شده و شما میتوانید با لوکیشن ایران سرعت سایت خود را تست کنید، در هیچ یک از ابزارهای بالا لوکیشن ایران وجود ندارد، البته سرعت اینترنت شما هم گاهی در نتایج دخیل میشود.

تمام موتور های جستجو

بهترین انتخاب برای وبسایت کسبوکارهای کوچک و متوسط است. اگر بخواهید یک بلاگ قدیمی را دوباره فعال کنید و یا بخواهید یک جدیدش را آغاز کنید، پیدا کردن کلمات کلیدی خوب یکی از راههای مؤثر و بهترین روشها برای جذب مداوم خواننده به وبسایت است.

راهکار های سئو

سایت های اسپم ممکن است از روشهایی متعددی بخواهند از همان ابتدای کار در نتایج گوگل رتبه بالایی بدست آورند. برای تکمیل چک لیست سئوی سایت می توانید 2 مورد فوق را تکمیل بکنید و در سایت خود به کار ببرید.

بررسی انلاین سئو

2. Blocked by page removal tool: یکی از ابزارهای گوگل وبمستر URLs removed است که شما با استفاده از آن میتوانید برخی از صفحات سایتتان را از ایندکس گوگل خارج کنید.

آرمان ما حرکتی موفق به سمت جهانی چابک تر است . اوایلی که با اینترنت روبهرو شده بودیم راستش ما خودمان هم نمیدانستیم که با آن چه میشود کرد؟ اطلاعات این سرویس مستقیماً از گوگل دریافت میشود که بهخوبی با سرویس درآمدزایی AdSense هماهنگ است.

سایت موز چیست

امکاناتی که این ابزارها در اختیار قرار میدهند بسیار ارزنده است و میتوان مدیریت بخش های مختلف سایت را با کمک این آنالیز ها انجام داد.

کاهش رتبه الکسا

در آنالیز سایت، معمولا هدف آن است که مشخص شود در دنیای وب، وبسایت شما کجا قرار دارد، بررسی رابط و تجربه کاربری، میزبانی و سرعت، راهکارهای تعاملی با کاربران و …

تولید کردن محتوا کا نه چندان سخت و نه خیلی آسان است . اما برای درک بهتر مفهوم سئو سایت و پاسخی به سوال سئو چیست لازم است بدانید که بهینه سازی برای موتور های جست و جو (SEO)، استراتژی محتوا (Content Marketing)، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) و بازاریابی توسط شبکه های اجتماعی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال هستند.

همینطور بارگذاری سریع وب سایت در افزایش نرخ تبدیل هم تاثیرگذار است. چون به نوعی با زمان بار گذاری وب سایت در ارتباط است. در حقیقت آن چیزی که در آنالیز سایت مد نظر است برخورداری یک وبسایت از خط مشی مشخص و یکپارچه است.

در بین همه موتورهای جستجو تنها یک موتور جستجو سهم بالایی از ترافیک را دارد و تقریبا ما هم تمرکز خود را تنها بر روی این موتور جستجو گذاشته ایم ، “گوگل” برای همه شناخته شده است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *