آموزش کار با گوگل سرچ کنسول به صورت گام به گام و تصویری

چرا به آموزش سئو نیاز داریم؟ چرا سایت شما باید ریسپانسیو شود؟ چرا که به این شیوه، تعداد کسب و کارهایی که با آنها به رقابت می پردازید بسیار کمتر هستند و این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید به رقابت با دیگر وب سایتها بپردازید.

تولید محتوای سریع

افزایش بازدید سایت و دیده شدن محصول یا خدمت، یکی از مهمترین دغدغههای هر کسب و کاریست و امروزه، گوگل معتبرترین و بزرگترین موتور جستجوی فعال در شبکه جهانی وب است.

انجام سئو سایت رایگان

ابزار های مورد استفاده در سئو خارجی مثل: بک لینک ها، منشن هایی در شبکه های اجتماعی و… درست است که سیستم مدیریت محتوای شما و پلاگین ها و کامپوننت هایی که نصب کرده اید، بسیاری از موارد مهم سئو را برای شما انجام می دهند، اما هنوز شما نیازمند وارد کردن محتوا به سایت هستید.

کلیدواژههایی که انتخاب میکنید در عین اینکه باید پر سرچ باشند، باید از نظر رقابتی در حدی باشند که بتوانید در آنها رتبه خوبی کسب کنید.

انتخاب یک کلمه کلید درست! اگر در این انتخاب سمت کلمات بسیار عمومی بروید، با کسب و کارهایی در می افتید که بودجه های زیادی برای سئو اختصاص داده اند و سالهاست در دنیای اینترنت مشغول به فعالیت هستند.

توجه: گوگل Impressions را بر اساس هر بار نمایش سایت (که شامل نمایش لیست نتایج جست و جوی تصاویر نیز می شود) را محاسبه می کند حتی اگر نام سایت در صفحه ی 8 نتایج جست و جو نمایش داده شده باشد.

تولید محتوای سبز

به جای این موضوع بهتر است بر روی کلمات کلیدی ای تمرکز کنید که تنها برای مشتریان خدمات و یا محصولات شما مشاور سئو اهمیت دارند.

در مطالعات موردی خود، مراقب داستانی که برای مشتریان ارائه مینمایید باشید. یعنی تا زمانی که تموم نشده بحث سایت شما و ما مشاوره رو کامل ارائه نکردیم وقت شما هم تموم نمیشه پس این دست خودمونه که هر وقت تموم شد همه راهنمایی ها و پلن ها تمومش کنیم.

خیر تا زمانی که اقدامات گفته شده در مشاوره سئو رو انجام میدید مشکلی سایت شمارو تهدید نمیکنه اما بدون شک اگر به مشاوره داده شده عمل نکنید یا ناقص عمل کنید بهتره بگیم تغییر خاصی روی سایتتون رخ نمیده ، حالا اینکه امکان افت هم هست یا نه !

بررسي سئو سايت

مشاوره سئو که به شما داده میشه میتونه 1 ساعت باشه میتونه 2 ساعت باشه یا حتی 40 دقیقه ! این پلاگین ها به شما کمک می کنند تا کارهای تکنیکی مانند بررسی عناوین صفحات، متا دیتا ها و موارد مربوط به کلمات کلیدی را به سادگی انجام دهید.

رازهای سئو حرفه ای

در این مرحله نیاز دارید تا لیستی دقیق از کلمات کلیدی مهم برای خود تهیه کنید.

8- آیا میتونید شماره تماس من رو ذخیره کنید و سوالات سئویی خودتون رو حتی بعد از اتمام مشاوره سئو بپرسید؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *