آموزش سئو محتوا در تولید رپورتاژ آگهی- اخبار سازمانها و شرکتها – اخبار بازار تسنیم

میتوان گفت که عنوان یا تایتل صفحه، که معرف محتوای شما است یکی از مهم ترین قسمت های سئو داخلی میباشد. برای نمونه با نصب افزونههای مخصوص ساخت سایت مپ میتوان تنها با چند کلیک و بدون دانش تخصصی برای سایتمان سایت مپ مشاوره سئو بسازیم. آسانترین روش ساخت سایت از طریق وردپرس است؛ چراکه تنها با نصب یک افزونه میتوان هر هدفی را محقق نمود. بعد از نصب و فعال سازی افزونه منویی با نام XML-Sitemap در بخش تنظیمات وردپرس پیشخوان اضافه میشود، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه ساخت سایت مپ در وردپرس هدایت شوید. با استفاده از استراتژی های محتوا در هر صفحه و اجرای تست A/B برای هر کدام، می توان عملکرد هر کدام از آن ها را دید. نقشه سایتی که با فرمت XML ایجاد میشود در ساخت آن باید از کدهای UTF-8 استفاده کرد. یکی از مهمترین کارهایی که هر مدیر سایتی باید انجام دهد، ساخت سایت مپ برای موتورهای جستجو و ثبت آن برای ایندکس شدن در موتورهای جستجوی مختلف است.

دوره رایگان سئو

این نوع سایت مپ بر روی سایت برای کاربران قابل مشاهده نیست. همان طور که مشاهده میکنید بعد از این تگ، آدرس صفحه قرار میگیرد و در انتها مجدداً با تگ بسته میشود -که در انتهای کد بالا ملاحظه میکنید. اولین تگ در نقشه سایت، تگ است. یک نقشه سایت شامل «ابر داده» یا اطلاعات متنی در مورد هر صفحه است. ۷۵% کابران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو فراتر نمیروند. سایت مپ هایی که برای موتورهای جستجو ساخته میشوند از فرمت XML پیروی میکنند. برای قرار دادن سایت مپ آن در دامنه اصلی، می توانید از این بخش استفاده کنید. با به کارگیری افراد حرفه ای در زمینه SEO می توانید نتیجه بسیار بهتری را کسب کنید. نکته ای دیگر که حائز اهمیت است اینکه، کدهای XML که معتبر هستند، با تگ های شروع یا باز شونده “” آغاز شده و جء صفت های الزامی به شمار می رود. در سطر بعدی، تگ تعریف میشود و با تگ نیز بسته میشود. سپس همان طور که در بخش «ساختار نقشه سایت xml» گفته شد، یک سایت مپ با فرمت xml بسازید. سپس یک سایت مپ مادر برای کل سایت مپ های دیگر ایجاد نمایید.

1. در مورد اینکه کدام صفحات سایتتان را در سایت مپ قرار خواهید داد تصمیم بگیرید. سعی کنید از آن ها به مقدار کافی در صفحات خود استفاده کنید و متن های جذاب برای آن ها بنویسید. می بینید که در ابتدای مقاله از خوبی های کاغذهای نسوز و کاربردهاش توضیح داده و بعد کم کم رسیده به معرفی تاریخچه و بعدش هم کمبود این نوع کاغذها و در انتها هم از اینکه مقاوم بودن این کاغذها چقدر می تونه مفید باشه صحبت می کنه و می گه اگر می خواید این جنس کمیاب رو بخرید، شرکت “فلان” در اختیارتون می ذاره با شرایط فلان و فلان. در این مثال، بعد از اینکه ورژن xml و نوع کدگذاری معرفی شدند، نقشه سایت شروع میشود. بعد از اینکه تگ تعریف شد، در مقابل آن آدرس نقشه سایت نوشته میشود. بعد از کمی استراحت، محتوایی که میخواهید را در سایت وارد کنید. فایلهای سایت مپ در هر فرمتی که باشند حداکثر تا 50 MB حجم را میتوانند ساپورت کنند. سایت مپ میتواند به صورت دستی ساخته شود یا برای ساخت آن از طریق افزونه اقدام نمود. نقشه سایت میتواند به صورت فایلی با یکی از فرمتهای XML،، mRSS، Atom 1.0 و Text ساخته شود.

ابزار جایگاه کلمات کلیدی

نقشه سایت به انگلیسی Sitemap فایلی از وب سایت شما می باشد که به صورت یک نقشه راهنما عمل می کند. «نقشه سایت فایلی است که در آن میتوانید صفحات وبسایت خود را لیست کنید تا به گوگل و سایر موتورهای جستجو درباره سازماندهی محتوای سایت خود بگویید. این دادهها به چگونگی ساماندهی صفحات و ارتباط آنها با یکدیگر، آخرین بهروزرسانی آنها و غیره میپردازد. با هر با تغییر قیمت دلار دچار تغییر شده و افزایش مییابد. این صفحه حاوی یک لیست از تمام صفحات سایت میشود و کاربر با کلیک بر روی نام هر صفحه به صفحه مربوطه هدایت خواهد شد. برای اینکه این صفحات از طریق سایت مپ به رتبه سایتتان لطمه وارد نکنند، بهتر است صفحات بیارزش را از سایت مپ حذف کنید. نکتهای که در مقایسهی رنک الکسای دو سایت باید در نظر داشته باشید، این است که این رتبه بندی برخلاف رتبه بندی گوگل است و در رنک الکسا (alexa) هرچقدر معیار به 1 نزدیکتر باشد، سایت از رنک الکسای بهتری برخوردار است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *