آموزش تصویری ساخت نقشه سایت

یکی از بهترین روش های بهبود سئو محلی سایت به شمار می رود. یکی از راههای رایج برای آزمایش محصول تست کاربرد پذیری است. On-Demand Tests: با توجه به نوع حسابی که در جی تی متریکس دارید این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید از یک تعداد مشخص آزمایش On-Demand استفاده کنید. آزمایش محصول برای شناخت مشکلات کاربران در زمان کار با محصول است. طراح تجربهی کاربری هیجان و احساسات کاربران را در نظر میگیرد و بر اساس آن سایت را طوری طراحی میکند که کاربر بتواند با آن ارتباط احساسی برقرار کند. مردم وقت زیادی را صرف تمرکز بر روی اولین مزیت می کنند که قطعاً مهم است. معماری اطلاعات به کاربران این امکان را میدهد، که بدانند کجا هستند و چگونه باید به اطلاعاتی دربارهی موقعیت فعلی خود دست پیدا کنند. در آغاز هر سال، شرکت های طراحی وب سایت پست هایی را منتشر می کنند و در آن ها ترند سال جدید را معرفی می کنند. 1. یکی از این روشها عضو شدن در انجمن ها و شرکت در گفتگوهای مرتبط با کسب و کار شما است . در صورتی که طراح تجربهی کاربری کار خود را به خوبی به انجام برساند، تاثیر بسیار مثبتی روی کسب و کار شما خواهد گذاشت.

فروش در سایت

در این قسمت الکسا با توجه به نوع سایت شما نگاهی اجمالی به آن دسته از رقبای شما که در این زمینه در رتبههای برتر قرار دارند انداخته و بررسی میکند که چه ابزارهایی برای آنها در کسب این رتبه موثر بوده و آنها را در صورت امکان برای شما نیز به کار میگیرد تا سایت شما نیز رشد کند. سپس به صورت کلی و مجزا به تفاوت UI و UX اشاره میکنیم. برای ساخت پرسوناها از الگوهایی استفاده میکنیم که در کاربران تشخیص میدهیم. مسلماً بدون ایموجیها هم میتوانیم چت کنیم، ولی در اکثر موارد از آنها استفاد میکنیم تا منظور خود را بهتر برسانیم یا احساساتمان را نشان دهیم. البته دقت داشته باشید که پروتوتایپ دقیقاً محصول نهایی نیست ولی همان کار را انجام میدهد و هدفش همان هدف محصول نهایی است. طراح تجربهی کاربری یا همان UX با ساخت قاب، قدم دوم در بخش عملیاتی را طی میکند.

تفاوت UI و UX را میتوان به این شکل خلاصه کرد؛ کل یک محصول UX و هر بخش از آن UI است. بدترین حالت زمانی است که شما کد نویسی بخش را به پایان رساندید آنگاه به کمک تست کنندها یا نقطه نظرات مشتری متوجه می شوید، این همان چیزی نیست که مد نظر مشتری است. اما زمانی پیش میآید که هیچ لینکی در صفحات به یکدیگر داده نشده است، بنابراین اتفاقی که رخ میدهد این است که چون گوگل این صفحات را همان ابتدا ندیده است تا زمانی که به این صفحات برسد مدتی طول خواهد کشید. اما UX یا همان تجربهی کاربری، مقولهای بسیار وسیعتر از UI است و همانطور که از نامش پیداست، به تجربه و احساس کاربر در زمان استفاده از محصول یا وبسایت شما اشاره دارد. در مقالهی حاضر میخواهیم تفاوتهای UI و UX را بیان کنیم، اما قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم، لازم است توضیحی در مورد هر یک از این دو مفهوم در اختیار شما قرار دهیم.

هر طراح UX باید کار خود را از این نقطه شروع کند. برای گوگل این مهم است که کاربر خیلی سریع و راحت به نتیجه مورد نظر خود برسد. این افزونه را به راحتی می توانید از مخزت وردپرس دانلود نمایید. با ایجاد حساب کاربری در فروم ها می توانید بکلینک رایگان دریافت کنید. یعنی معرفی بهترین سایت ها برای ساخت بک لینک رایگان ادامه دار است. با استفاده از این بک لینک ها و رپورتاژ های آگهی می توان به راحتی رتبه های اول گوگل را به دست آورد و بازدید سایت را بالا برد. جستجوی محصول که در واقع تحقیق بازار و کاربر است به طراحان این امکان را میدهد که تصمیمات خود را بر اساس اطلاعات واقعی بگیرند نه فرضیات. شما می توانید با استفاده از یک ابزار XML Sitemap Generator اقدام به ساخت نقشه سایت برای خود کنید. شما بدین طریق میتوانید بک لینکهای قوی برای وب سایت خود بسازید. درست مثل این است که در یک مسابقه سوارکاری بدون پایان، ضمانت کنید اسبتان صد در صد مسابقه را میبرد، در حالی که در حقیقت هیچ خط پایانی برای این مسابقه وجود ندارد و شما فقط میتوانید امیدوار باشید اسبتان تندتر بدود و از بقیه اسبها جلو بزند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *