SEO و SEM چه کاربردی دارند؟

دقیقا نمی توان گفت که این قدرت به دلیل محتواهای آن است یا بک لینک های آن یا سوشیال شیرهای آن، اما هرچه هست، اگر از آن بک لینک دریافت نکنید، ضرر کرده اید! شما هم اگر شیوه ها و راههای مفید و تاثیرگذاری جهت ایجاد بک لینک رایگان می شناسید می توانید از طریق ارسال نظر با دیگران به اشتراک بگذارید . در این مقاله هر نکتهای که لازم بود در خصوص طراحی رابط کاربری بدانید گرد هم آوردیم و سعی کردیم به پرسش UI چیست پاسخ مناسبی بدهیم. از پرسش UI چیست به این مرحله رسیدهایم که توانستهایم اندیشههای خود را روی فایل Sketch منتقل کنیم، اما چطور میتوانیم بدون ساختن واقعی اپلیکیشن مطمئن شویم که همه چیز حس و ظاهر درستی روی دستگاه موبایل دارد؟ باید مطمئن شویم که فونتها در همه صفحههای اپلیکیشن با هم سازگار هستند و همچنین دکمهها و لینکها هم چنین وضعیتی دارند.

علت ایندکس نشدن مطالب در گوگل

به این ترتیب با اصول طراحی UI که باید کاربر از همه چیز آگاه باشد نیز سازگار است. اینک که صفحه اصلی اپلیکیشن آماده شد، کاربر یک مکان برای ردگیری روند کلی پیشرفت خود دارد و نیز پیشرفت هر درس را نیز میسنجد، همچنین میتواند درسهای جدید را خریده و تنظیمات کاربری خود را تغییر دهد. این زمان مناسبی برای ارائه یک توضیح مقدماتی و توضیح برخی از اجزای اپلیکیشن است، اما آن را به روز دیگری موکول میکنیم. ایده ارائه اطلاعات اضافی به کاربر در زمان دریافت مجوز پوش نوتیفیکیشن ایده خوبی محسوب میشود. سپس نسخه با وفاداری بالایی از آن را در نرمافزار Sketch ایجاد میکنیم تا ایده مناسبی از چیزی که قرار است بسازیم، به دست آوریم. همانند همیشه کار را با یک رسم کاغذ و مداد آغاز میکنیم تا ایده کلی از شیوه قرارگیری عناصر UI داشته باشیم. کار را با قلم و کاغذ آغاز میکنیم که یک محیط ضروری است زیرا به سادگی میتوان پاک کرده و از نو کشید.

از آنجا که میخواهیم این اپلیکیشن کاملاً دیداری باشد، کار خود را با یک تصویر در مرکز آغاز میکنیم و سپس به ترتیب اهمیت بقیه موارد را میچینیم. شما نباید لینک آن صفحه را از بین ببرید چون این لینک توسط گوگل ایندکس شده است، در واقع شما باید یک مطلب جدید بجای مطلب قدیمی جایگزین کنید. برای جمع بندی کلی مطلب چند باید و نباید در هنگام تست در زیر لیست شده است. اگر به دنبال یک شرکت معتبر برای دریافت خدمات تولید محتوا هستید بهتر است بدانید مهمترین فاکتور گوگل برای بالا بردن رتبه یک وب سایت، رعایت اصول نگارشی، محتوای اورجینال و کپی نبودن محتوایی است که در وب سایت شما درج می شود. ۳۹ درصد از خریدها از یک جستجوی مرتبط تحت تاثیر قرار گرفته اند. علاوه براین زمان حضور کاربران در یک سایت تا جستجوی دوباره در گوگل اهمیت ویژه ای خواهد داشت. در این بخش باید یک صفحه برای هر درس ایجاد کنیم که وقتی کاربر در صفحه اصلی روی درسها کلیک میکند، به آنجا برود. اگر علاقهمند هستید که بدانید ترند دیجیتال مارکتینگ در سال ۱۳۹۸ به کدام سمت میرود میتوانید نتایج نظرسنجی انجام شده را در مقاله “بازاریابی در اینستاگرام مهمترین برنامه بازاریابی کسب و کارها در سال ۱۳۹۸” مطالعه کنید.

رتبه بندی سایت های ایرانی

سئو کلاه سیاه یا Black Hat به مجموعه ای از استراتژی ها گفته می شود که کاملا بر عکس نوع قبلی است بدین معنا که استراتژی های آن با استاندارهای گوگل مطابقت ندارد، از این نوع سئو برای بالا بردن رتبه وب سایت در نتایج مورد جستجو استفاده می شود. گاهی اوقات کاربران وقتی از آنها میخواهیم امکان نوتیفیکیشن را فعال کنند یا مجوز دسترسی به مکان کاربر را بدهند، دچار نوعی گارد دفاعی میشوند. این مسئله به سئوی سایت شما کمک میکند. در این مقاله، ما روش صحیحی برای ایجاد شبکه وبلاگ خصوصی به شما آموزش خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تا سایت های پولی خود را بسیار سریعتر رتبه بندی کنید. برای نمونه اپ Foursquare کار بسیار هوشمندانهای در این خصوص انجام داده است. در طراحی سایت دو کلمه UX و UI بسیار استفاده می شود و عنوان شغلی برخی از طراحان وب سایت UX Designer و برخی دیگر UI Designer می باشد. از اینجا به بعد همان فرایندی که در مورد صفحههای قبلی داشتیم را از سر میگیریم. درواقع، این بدان معناست که برخی لینکها از سایر لینکها قویتر بوده، رتبه صفحه بالاتر احتمال دیده شدن صفحه توسط وبگردهای تصادفی را افزایش میدهد. این نکته نشان میدهد که با کلیک کردن روی این آیتم متن و یک منوی عمیقتر ظاهر خواهند شد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *