Crawl در سرچ کنسول گوگل شامل بخشهای زیر میباشد

در واقع، اهمیت سئو برای صاحبان کسب و کار به قدریست که هر ساله جهت استخدام تکنیسین سئو و بهبود وضعیت سایت خود در موتورهای جستجو هزینههای هنگفتی را اختصاص میدهند.

خدمات سئوی فروشگاهی

و همواره سایت خود را مطابق جدیدترین الگوریتم های گوگل بهینه سازی نمایید. قیمت سئو و بهینه سازی سایت به وضعیت سایت وحجم، اندازه آن بستگی دارد. اگر سایت کوچکی دارید (زیر ۱۰۰۰ صفحه)، احتمالا نیازی نیست که نگران وضعیت آمار crawl باشید.

با این کار گزارشی را مشاهده خواهید کرد که به شما تعداد لینکهای داخلی که به هر یک از صفحات سایت اشاره میکنند را نشان میدهد. پس این Crawl Budget سایت مشاور سئو است.

آنها به جای ابعاد یا فاکتورها پنج شاخصه را در نظر گرفتهاند: ساختمان روابط وبسایت، قصد مراجعه مجدد، رضایت و خدمت، سهولت حرکت در وبسایت، و قضاوت در مورد اینکه حرکت در وبسایت روش مناسبی برای صرف کردن زمان است.

سئو صفحه اول گوگل

Crawl Budget تعداد صفحاتی از سایت شماست که گوگل هر روز در آنها میخزد (crawl).

بررسی سئوی آنلاین

در اون حالت بهتره نگاهی به crawl budget سایت خود بندازید. گوگل سرچ کنسول و ابزارهای آن سرعت رسیدن به موفقیت در تجارت را با قرار دادن آدرس وب سایت در سر خط نتایج موتور جستجوی گوگل امکانپذیر میسازد.

سئو سایت تهران

این پلتفرم سئو و بهینه سازی سایت دارای سه مرحله است. اما اگر سایت بزرگی دارید وضعیت فرق میکنه… حتی اگر کلمات کلیدی خود را به درستی انتخاب کرده باشید.

بهینه کردن سایت

در این شرایط اگر چه عنوان هایتان یکسان است، اما محتوای تولیدی از زمین تا آسمان با هم فرق دارد. انجام تحقیقات مناسب کلمات کلیدی باعث میشود که شما از کلماتی مشابه چیزی که مخاطب مورد نظرتان به کار میبرد استفاده کنید.

اشتباهات رایج در سئو

میتونید لینک این پست تازه رو توی صفحات قدیمی و قدرتمندتون که توی سرچ بالا هست بزارید که گوگل زودتر بهش سیگنال نشون بده. به طور پیش فرض، این گزارش بر اساس تعداد کل بکلینک ها چیده شده، اما من ترجیح میدهم که آن را بر اساس تعداد Source domains مرتب کنم.

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

منظور صفحه­ای هست که تعداد زیادی بک لینک با کیفیت داره. و تنها کاری که باید بکنید اضافه کردن چند لینک داخلی از این صفحات به صفحاتی است که نیاز به تقویت دارند.

رازهای سئو حرفه ای

شما می­توانید پیج­هایی را پیدا کنید که دقیقا به صفحه مد نظر شما لینک داخلی شده­اند. در این گزارش به شما نشان داده خواهد شد که دقیقا کدام صفحات برای قویتر شدن نیاز به لینکدهی داخلی دارند.

با انتخاب گزینۀ مقایسه، اطلاعات داده شده به صورت مقایسهای از دو بازۀ زمانی در میآید و در نتیجه میتوانید ببینید که کدام متریکها در بازۀ زمانی دوم پیشرفت یا پسرفت داشتهاند.

سئو سایت در تهران

البته تولید محتوای دیجیتال در برخی موارد هم با هدف تبلیغ کسب و کار صورت میگیرد که در چنین شرایطی لحن و استراتژی محتوا کاملا تغییر میکند. اما گاهی شما نیاز دارید که این کار را به صورت هفتگی یا حتی روزانه انجام دهید.

افزایش رتبه در جستجوی گوگل

همانطور که می­بینید در ۱۶۴۷ صفحه ارورهای ارورهای “hcard” داریم. قبل از توسعه اینترنت محتوایی که تولید می شد از طریق منابع و نسخ چاپی در اختیار مخاطبان قرار می گرفت اما رفته رفته با گسترش اینترنت در جوامع ، انتشار محتوا به شکل امروزی و بر اساس تکیه بر قابلیت های فضای مجازی تغییر چهره داد.

مقایسه سئو سایت

حجم محتوای شما باید با موضوعی که برای تولید محتوا مد نظر دارید و هدف جستجوی کاربر (Search Intent) تطبیق داشته باشد. این سه فاز را در اصل باید یک مرحلهی منسجم در نظر گرفت اما معمولاً برای کمک به درک بهتر، آن را به سه مرحلهی قبل، حین و بعد تقسیم میکنند.

شما میتوانید این عدد را در گزارش Crawl Stats مشاهده کنید. کافیه روی “Links to your site” کلیک کنید تا بخشی با عنوان “Your most linked content” را مشاهده کنید.

برای دسترسی به این گزارش، از منوی کناری سرچ کنسول روی “Internal Links” کلیک کنید. برای مشاهده لیست کامل، روی “More” کلیک کنید. در ادامه چک لیست سئو به هاست نیز توجه داشته باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *