7 ابزار مهم آنالیز سئو

بنابراین علاوه بر اینکه یک راهنمای بسیار مفید برای افراد تازه کار در بحث سئو می باشد ومی تواند برای افراد مجرب نیز سودمند بوده و راهکارهای تازه ای را برایشان دربر داشته باشد.

بررسی ابزار سئو

استخدام کارشناس حرفه ای سئو می تواند برای کسب و کار شما بسیار ارزشمند باشد. یکی از الگوریتم های گوگل به نام گوگل دنس (google dance)، وظیفه ای بسیار جالب بر عهده دارد.

سئو جدید گوگل

بخشهای جدید اضافه شده مواردی از قبیل ؛ تأکید بر ضرورت بهینه سازی موتورهای جستجو ، نحوه اضافه کردن نشانه گذاری داده های ساختار یافته و راهنمایی هایی برای وب سایتهای mobile-friendly – را شامل می شود .

گوگل می گوید که هرچه زودتر بهتر است چون کمک می کند که سایت شما از ابتدا طبق قوانین سئو طراحی گردد و به قول معروف search engine friendly باشد.

سئو سایت فروشگاهی

همچنین گوگل بطور خلاصه به جزئیات خدماتی که یک سئوکار حرفه ای می تواند ارائه دهد ، می پردازد و خوانندگان را جهت بهره مند شدن از اطلاعات و توضیحات بیشتر به مقالات موجود در قسمت Help Center ارجاع می دهد، تا بتوانند اطلاعات جامعی درمورد اینکه “چگونه صاحبان مشاغل و مدیران سایت می توانند یک کارشناس سئو حرفه ای استخدام کنند”، در اختیارشان قرار دهد.

سایت بررسی سئو سایت

همچنین دادن لینک به سایر وب سایت ها وصفحات خارجی نشان دهنده تحقیق شما درباره آن موضوع است و اینکه تحقیق خود را به یک منبع بزرگتر متصل کرده اید.

سایت بررسی سئو

همچنین گوگل در راهنمای جدید خود در مورد برخی از رایج ترین روش هایی که مردم می توانند از معروفیت سایتهای دیگر استفاده کنند – توضیح داده است.

راهنمای جامع جدید در حال حاضر به 9 زبان ارائه گردیده است و به زودی 16 زبان دیگر از کشورهای جهان نیز به آن اضافه می گردد. بسیاری از این سایت هایی که معرفی می کنیم با تغییر در معیار های گوگل برای رتبه بندی به روز می شوند و بهترین راهنما برای شما در مسیر بهینه سازی و آنالیز سایت هستند.

بهینه سازی کیفیت محتوای صفحات، تحقیق در مورد کلمات کلیدی، ریسپانسو بودن سایت ( سازگاری سایت با موبایل و تبلت )، ظاهر بصری جذاب و کاربر پسند، دسترسی راحت کاربران به تمام بخش های سایت و قابلیت خزش راحت ربات ها از مهم ترین فاکتورهای اصلی برای بهبود سایت می باشد.

از آنجا که به مدت 7 سال بود راهنمای جامع سئو گوگل به روز رسانی نشده بود ، مسلماَ در راهنمای جدید شاهد تغییرات زیادی در مورد سئو برای موبایل ها هستیم .

تست سئو آنلاین

راهنمای قدیمی سئو گوگل مطابق با روش های معمول آن زمان ، بر روی سئو وب سایتهایی که صفحات آنها جدا از وب سایتها در موبایل بودند ، متمرکز بوده است .

زیرا اکنون وب سایتها از طریق تمامی سیستم ها قابل دسترسی می باشند. این ایده اولیه بقدری اهمیت داشت که ارتباط بین سایتها از طریق لینک تا امروز نیز یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی است.

بررسی سئو سایت رایگان

این کلیکها شامل انواع مختلف نتایج مثل نتایج معمولی لینک به صفحه، تصویر، ویدیو و …

در دستورالعمل و راهنمای جدید سئو ؛ مواردی از قبیل نحوه عملکرد الگوریتم های مختلف سئو و موتورهای جستجو را نشان می دهد.

آیا فقط توجه به محبوبیت یک کلمه کلیدی که تعداد جستجوی بیشتر در گوگل دارد ما را به ورودی بیشتر و افزایش فروش می رساند جواب این سئوال مشاوره سئوقطعا خیر است.

برای سئوی تصاویر، باید به متن alt مرتبط با تصویر توجه کنید. سعی کنید کلمات کلیدی بلندتر که رقابت کمی روی آنها وجود دارد را انتخاب کنید.

ارور Submitted URL has crawl issue: وقتی شما درخواست ایندکس شدن صفحهای رو به گوگل اعلام میکنید و گوگل نمیتونه این درخواست رو انجام بده، این ارور به وجود میاد.

سنجش سئو سایت

گوگل با بروز رسانی راهنمای جامع سئو ، نسخه قدیمی آن را که بصورت فایل PDF بود را حذف کرد و Document راهنمای جدید را بصورت web-based قرار داد. موتور جستجوگر گوگل از سال 1998 فعالیت خود را آغاز کرد و به دلیل طراحی ساده و جذاب کاربران زیادی را جذب خود کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *