15 راه ساختن بک لینک – گرفتن بک لینک جهت بهینه سازی وب سایت

علت دوم رتبه بالای بک لینک رپورتاژ آگهی این است که ما از وبسایتهای معتبر خبری بک­لینک می­گیریم. این عدد کاملاً وابسته به فعالیتهای مشکوکی است که توسط آن سایت در پروسه بک لینک سازی خودش دچار شده است. آخرین برای اینکه بدانید آیا بهینه سازی سایت و تلاشهایتان به نتیجه میرسد، ردیابی میزان پیشرفت سایت مشاور سئو است. فایل های اصلی وردپرس نیز گاهی نیاز است برای عملکرد بهتر و سریع تر و امنیت سایت ویرایش و بهینه شوند. پس لازم است که ابتدا سایت خود را برای کاربران گوشیهای همراه بهینه کنید. ابتدا مطمئن شوید که متن لنگر مفید و باکیفیت است. برای همین باید از عبارت «اینجا را کلیک کنید» برای متن لنگر خودداری کنید. پس باید به کیفیت عملکرد سایت هم توجه کنید. Weekly Digest: در صورت فعال کردن این گزینه خلاصه ای از عملکرد تمامی لینک هایی که بررسی کرده اید از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. همچنین لینکهایی که از سایر سایتها به دست میآورید، در عملکرد سایت شما مفید است.

ایندکس کردن در وبمستر جدید

به نظر شما یادگیری چه مهارت ها و ابزارهای دیگری کمک می کند تا طراح موفقی در این حوزه باشیم؟ به عنوان مثال وبسایتهای تک صفحهای، برخی از لندینگپیجها، صفحات سادهی معرفی و در کل تمام سایتهایی که حاوی محتوای ثابتی بوده و احتیاج چندانی به ویرایش ندارند میتوانند به صورت استاتیک ایجاد شوند، پیادهسازی اینگونه وبسایتها پیچیدگی چندانی نداشته و تنها با استفاده از مواردی که تا به اینجا یاد گرفتیم قابل اجرا و پیادهسازی هستند. یکی از اقدامات اشتباهات بسیاری از افراد در زمان لینکسازی، استفاده از انکر تکست ناکارآمد است. زیرا بیکیفیت بودن انکر لینک که قبلاً هرزنامه تلقی شده است، محتوای شما را هم به پایین میکشد. این سایتها مانند شرکتی هستند که نمیتوانید در آنها تغییری بدهید یا کامنتی بگذارید که موجب ثبت لینک سایت شما بشود. اگر سایت یا وبلاگ کوچکی داشته باشیم که محتوای آن خاص باشد، عملا توجه به الکسا معنایی ندارد. اما رشته خاص یا مهارت پایهای خاصی در این زمینه وجود ندارد و به سرعت قابل یادگیری است. برای مثال امکان استفاده از ابزارهای بینظیری مانند KWFinder به رایگان وجود ندارد.

بهترین Cdn رایگان

یکی دیگر از اشتباهات رایج در سئو عدم استفاده از تجزیه و تحلیل است. یکی دیگر از اشتباهات رایج در سئو عدم استفاده از شبکههای اجتماعی است. یکی از اشتباهات رایج در سئو بیتوجهی به ریسپانسیو کردن سایت است. این تحقیق شامل نگاه کردن به شهرت و معروفیت کلمه کلیدی به منظور تعیین کلمات کلیدی برتر و یا خرید کلمات کلیدی است که مخاطبین ایدهآل شما به دنبال آنها میگردند. یعنی نمیتوانید تنها با تولید محتوای باکیفیت و انتخاب کلمات کلیدی مناسب به آن دل ببندید و منتظر بالا آمدن صفحات سایت خود باشید. به طوری که گذشته از اینکه ترافیک زیادی با سرچ برند کسب کنند، گوگل هم به برند آن ها اعتماد لازم را کرده و در کلمات کلیدی مختلف آن ها را به صدر نتایج جستجو بیاورند. در این صورت هر صفحهای را برای لینکدهی استفاده کرده و باعث خراب شدن سئو سایت میشوید. Override the base URL of the sitemap : اگر وردپرس خود را روی یک دایرکتوری دیگر نصب کرده اید و در آدرس دهی، آدرس سایت اصلی را قرار داده اید، در این کادر آدرس اصلی سایت را وارد کنید.

به طور کلی میتوان گفت هر چه سایتهای بیشتر و شناخته شدهتری به صفحات سایت شما لینک داده باشند شانس بیشتری برای کسب جایگاه در نتایج گوگل به دست خواهید آورد. شما برای لینک دادن یک محتوا به سایر صفحات سایت نمیتوانید آزادانه عمل کنید. این ابزارها به خوبی به شما میگویند که دلیل کاهش سرعت سایت چیست و شما هم به راحتی میتوانید آن را برطرف کنید. پس اگر بعد از مدتی SERP سایت به شدت کاهش یافت، نباید تعجب کنید. برای اینکه مشکلات مربوط به کاهش سرعت سایت را بررسی کنید، میتوانید از ابزارهای آنلاین مانند Pingdom و GT Metrix برای تست سرعت سایت خود استفاده کنید. همه ی این نکات را میتوانید با بررسی ترافیک سایت شریک لینک خود بررسی کنید. شما باید پست های مرتبط با کسب و کار خود را مطالعه کنید و نظر خود را به صورت کاملا علمی و دقیق بیان نمایید. تجربه کاربر از محصول شما همان چیزی است که اعتبار آن را میسازد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *