یعنی سئو یک تخصص مستقل نیست

سئو همانطور که پیش از این گفتیم به دو بخش تقسیم میشود، سئو داخلی (on-page) و سئو خارجی (off-page).

قیمت سئو و بهینه سازی سایت

در دوره دیجیتال مارکتینگ (SEO) دنی دور نویسنده کتاب پرفروش رازهای سئو، مفاهیم گیجکننده سئو را به زبانی ساده، شامل سه بخش اصلی سئو به شما معرفی میکند.

میزان مبلغ و حداقل مدت قرار داد در روش سئو ماهانه براساس برآوردها و آنالیز اولیه وب سایت، رقبا و سایر پارامترهای تأثیر گذار تعیین و از حداقل 1ونیم میلیون تومان در ماه آغاز می شود.

بررسی سئو سایتچ

رقبا دشمن شما نیستند. نباید منتظر بمانید که فرصتها خودشان را به شما نشان دهند.

در این حالت سرورتان به جای نمایش failed connection باید ارور ۴۰۴ (not found) یا ارور ۵۰۰ (server error) را نشان دهد.

استراتژی اشتباه در سئو سایت

بررسی کنید که آیا که سرور میزبانتان ارور ۴۰۴ یا ۵۰۰ را نمایش می دهد یا خیر. هزینهای را که شما به عنوان میزبانی رایگان ذخیره میکنید میتواند دردسرها و هزینههای بیشتری برایتان به همراه داشته باشد.

اگر گوگل نمی تواند صفحه مورد نظر را به درستی fetch کند، نیاز است که اقدامات بیشتری را داشت باشید.

گزارش Google Index در ابزار گوگل وبمستر می تواند داده هایی به شما ارائه داده تا از نحوه کارایی محتوای سایت اطلاعات بیشتری مشاوره سئو کسب کنید. خدمات لینک بیلدینگ این سایت، نسبت به سایت های قبلی از بهتری برخوردار است.

همان طور که در بخشهای قبلی هم گفته شد دسته بندی ارورهای موجود در بخش coverage سرچ کنسول گوگل مشخص هستند. اگر از همراهان همیشگی پرشین تولز هستید، حتماً مقاله قبلی در مورد آموزش گوگل سرچ کنسول را خواندهاید!

سئو سایت در تهران

در گام اول بهتر است از ابزار URL inspection سرچ کنسول گوگل استفاده نمایید تا متوجه شوید ربات گوگل به چه شکلی صفحه مربوط به URL مورد نظر را crawl می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *