گوگل وبمستر تولز : آموزش گوگل سرچ کنسول 2021 (جامع جامع!)

استراتژی سئو توسط فردی با تجربه که حداقل ۴ سال سابقه اجرایی دارد می تواند برنامه ریزی شود.

نکات سئو در مقاله نویسی

شما باید هاستی را انتخاب کنید که سرعت بالایی داشته باشد ولی سؤال اصلی این است که هاستینگ خوب چه ویژگیهایی دارد؟ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگهداشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

بهبود رتبه در الکسا

که هر یک از این موارد نیز فاکتور های خود را دارند . در این مقاله با مرور پارامترهایی که در سال جاری بیشتر مورد توجه گوگل قرار داشتند و هم مواردی که در آینده نزدیک جزو فاکتورهای سئو قرار می گیرند، به شما کمک کنیم تا در هر برهه زمانی سایت خود را بهینه و سئو شده نگهدارید.

و در بسیاری از کشورها میزان بازدید سایتها در موبایل، حتا از کامپیوتر هم بیشتر است! آسانترین راه برای نیل به این هدف، استفاده از ابزاری به نام Check Server Headers است.

در چند ماه اخیر یک قابلیت به نام Site Speed به سرچ کنسول گوگل GSC اضافه شد و موتور جستوجوگر گوگل با این بروزرسانی یک سینگال قوی به سئوکاران داد .

رپورتاژ نگاری

پیش بینی میشود که در آینده جستجوی صوتی سهم بسیار زیادی از کوئریها را از آن خود خواهد کرد و باید برای آن آماده شد.

استفاده از Structure Data میتواند کمک بسیار زیادی به محتوای شما کند تا بتواند رتبه بهتری کسب کند.

سئوی وب سایت

با اینکه خیلی از افراد اعتقاد دارند که محتوای صوتی حتی از محتوای ویدیویی نیز قدرت بیشتری دارد. موتور جستجو از این بعد محتوای صوتی یا همان پادکست را نیز ایندکس میکند و این خبر فقط برای کسانی که در صنعت پادکستینگ فعالیت میکنند نبود، بلکه یک پیغام جدی برای سئو کاران حرفهای، تولیدکنندگان محتوا و بازاریابان میباشد.

PlagTracker به شما کمک می کند تا دزدی ادبی را در تمام محتوای وب سایت خود شناسایی کنید تا بتوانید “منحصر به فرد” بودن محتوای خود را برای رتبه بندی بهتر SERP افزایش دهید.

چه سایت های به وب سایت شما لینک داده اند. وب سایت هایی که رتبه بندی بالاتری دارن درصد بیشتری از کلیک ها و بازدید کننده ها رو به خودشون جذب می کنن و این به وضعیت اقتصادی تجارت ما کمک می کنه.

یک لیست از کلیدواژه ها و عبارت کلیدی برای هر وبلاگ/صفحه/مطلب می باشد که بیش تر توسط موتورهای جستجو مورد استفاده قرار میگیرد .این روزها، بسیاری از مردم فکر میکنند که موتورهای جستجوی اصلی به این المان در زمان رنک دهی به وبسایتها توجهی نمیکنند.

بدین صورت که پس از ورود به سایت ، آدرس هر صفحه از سایت خود یا همان url صفحه مورد نظر را کپی کرده در در بخش خواسته شده در سایت وارد میکنیم.

مقایسه سئو سایت

تنها استفاده از دادههای ساختار یافته فقط همین نیست و شما به وسیله این دادهها میتوانید به گوگل بفهمانید که ارتباط هر المان و عنصری در یک صفحه با عنصر دیگر در همان صفحه و همین طور با عناصر خارج از صفحه چگونه و چطور است.

واقعیت آن است که تولید محتوا، اصلاً کار سادهای نیست. معنی این سیگنال این است که سرعت سایت یکی از مهم ترین فاکتورهای گوگل در رتبه بندی است که باید وبمستران در سال 2020 به آن توجه بیشتری کنند.

داده های کنسول جست و جو با داده هایی که می توان در گوگل آنالیتیکس مشاهده کرد متفاوت اند و در صورت تازه کار بودن ممکن است داده های کنسول سرچ کمی گیج کننده به نظر برسند.

تعداد بازدید سایت در روز

به این معنا که سعی کنید فرآیند رسیدن به هدف یا منو را برای کاربران خود ساده کنید تا سریعتر به مقصود خود برسند.

سئو و بهینه سازی وب سایت

چرا که موتورهای جست و جو می خواهند در تمام سال اعتبار خود را میان کاربران حفظ کنند و حتی ارتقا بخشند.

راهکار ها و سیاست هایی که دانستن آنها قطعا شما را در بدست آوردن شناخت بهتر از سرویس ها و محصولات آنها، کمک می کند.

رتبه سایت در گوگل

جوملا بر اساس زبان php و تحت فرم ورکی با معماری MVC طراحی شده و برای ذخیره سازی داده ها با اکثر پایگاههای داده سازگاری دارد اما تکنولوژی اصلی پایگاه داده آن بر اساس MySQL است.

استعلام قیمت سئو

استاندارد ها و معیار هایی که به سئو معروف اند (Search Engine Optimization). در سال 2018 تعدادی از متخصصین و افراد پیشرو در حوزه S.E.O مانند Rand fishkin در مقالات مختلف به این موضوع اشاره کردند که موتور جستجوگر گوگل و بینگ اعلام کرده اند که تعداد بسیار زیادی از جستجوهای مردم،جستجوی صوتی بوده است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *