چگونگی ساخت نقشه سایت گوگل در طراحی سایت

زمانی که شما لینک سایت خود را در دیگر سایت ها قرار میدهید باعث میشود تا کاربران آنها سایت شما را مشاهده نمایند. در این مسیر اما دقت شد تا از برند قبلی که میزان آشنایی با آن زیاد بود فاصله گرفته نشود. گوگل صراحتا اعلام کرده که خرید بک لینک برخلاف سیاست های این سایت بوده و تخلف شناخته میشود. مثلا یک سایتی در مورد اخبار و آخرین رویداد های یک منطقه ای خاص وب لاگ نویسی می کند و هر خبری که تغییر رویداد برایش رخ می دهد فقط محتوای قبلی را ویرایش می کند این کار یک چیزی شبیه به ویکی پدیا می شود که آدرس صفحه همواره یکسان است ولی محتوا ممکن است هر لحظه توسط افراد مختلف ویرایش و توسعه داده شود. پیش از انتشار رپورتاژ در مورد این موضوع از سایت مورد نظر سوال کنید. اکنون شاید از خود بپرسید که چرا باوجود چنین روشی بازهم به انتشار رپورتاژ آگهی نیاز داریم؟ در این حالت ممکن است صاحب این سایت ها خیلی از موارد سئو را نیز رعایت نکنند اما همچنان بالا بمانند (که معمولا افراد و شرکتهایی که تبلیغات این چنینی می کنند اصول اولیه سئو را فراموش نمی کنند) .

طول عنوان سئو

گاهی اوقات شما خبرهایی رو در چند روز به صورت متوالی مشاهده می کنید که معمولا سایت ها این خبرها را به یکدیگر لینک نمی دهند ، و یک محتوای جدید درست می کنند که این کار رو پیچیده می کنه که در این صورت بسیاری از کابران از این کار شما ، سایت را ترک خواهند کرد. عنوان را طوری بنویسید که مخاطب را به خودتان جذب کنید اما کلمه کلیدی خبر را فراموش نکنید. اما گاهی اوقات هم یک خبری دیگر تمام می شود و شما می خواهید یک صفحه ای جدید ایجاد کنید. اگر راه ایجاد لینک به سایت خیلی راحت باشد ، آن لینک تاثیری بر رنک سایت ندارد. وقتی سایتی در اذهان عمومی شناخته شود، دیگر نقش سئو خیلی کمرنگ می شود! این اتفاقی است که برای هر سایتی و سایت شما نیز نمی افتد! چرا که همیشه پیشکسوت بودن، و اعتبار چند ساله، از مهمترین فاکتورهای سئو بوده و همچنان هست. تا در میان سایر سایت های خبری که دارای اعتبار و فعالیت دیرینه ای هستند بتوانید خود را اثبات کنید و جایگاه اول گوگل را به دست آورید. عامل مهم دیگری که در سئو سایت نقش دارد سئو سایت خارجی است. سئو سایت خارجی یعنی لینک سازی در سایت های دیگر.

سئو سایت خارجی باید حتما انجام شود تا تغییراتی را در رتبه سایت خود مشاهده نمایید. کاربردپذیری یعنی طرح این سوال که برای رسیدن به یه هدف مشخص، باید چه امکاناتی رو در اختیار کدوم دسته از کاربرا قرار بدیم که منجر به استفاده موثر، رضایت بخش و با بهره وری بالا بشه ؟ آکاردئون یک لیست با انباشت عمودی از آیتمها است که از کارکرد نمایش/پنهانسازی بهره میجوید. به این ترتیب در سالهای اخیر طراحی سایت خبری به یکی از شاخههای تخصصی طراحی سایت تبدیل شده است. سایتی مثل ویکی پدیا نیز بسیار قدیمی می باشد، و کل مردم جهان، آن را تکمیل کرده اند و همچنان می کنند.از آنجا که این سایت پیشکسوت و قدیمی است و محتوای آن طی سالها تکمیل شده است و همچنان تکمیل می شود، این سایت قدرت فراوانی گرفته است.اگر شما هم اکنون یک سایت با همان محتوای ویکی پدیا (غیر تکراری و ناب) ایجاد کنید و روی سئوی آن هم کار کنید، هیچ وقت ویکی پدیا نمی شوید! علاوه بر این، با نمونههایی از برندهای دیگر که وبسایت، نام، لوگو یا کل رسالت و هدف شرکت خود را بهصورت موفق بازسازی کردهاند، آشنا خواهید شد. ادامه مثال از Backlinko: برای مثال، بیایید نگاهی سریع به یکی از صفحات خود من بیندازیم که در حال حاضر رتبه ۱ در گوگل برای “درباره SEO” دارد.

شهرت اهمیت بیشتری دارد و اگر مخدوش شود و با آن انتظاری که مخاطب به عنوان ذینفع اصلی برند یک رسانه دارد، تفاوت زیادی پیدا کند. به طور طبیعی لینک و معرفی می شوند.لذا link building آنها به صورت خودکار توسط دیگران به صورت کاملا طبیعی انجام می شود و قدرت بسیار زیادی پیدا می کنند و در نتیجه Trust rank آنها به دلیل ماهیت کلاه سفید بودن سئوی آنها (برندینگ، دست برتر سئو) افزایش می یابد.محتوای آنها نیز توسط نیروهای مستقر در این سایت، تکمیل می شود و رعایت اصول پایه سئوی آنها توسط تیم فنی آنها انجام می شود.این سایت ها، جز توجه به اصول اولیه سئو و فاکتور های on page seo ، نیازی به سئو توسط تیم فنی یا سئوکار خود ندارند! نام این سایت ها در زبان هاست! اشتباه است اگر فکر کنید سئو یعنی فروش و درامد خوب! این سایت ها همگی دست برتر سئو یعنی برندینگ را به اتمام رسانده اند.برند آنها ورد زبان ها شده است .تبلیغات تلویزیونی، محیطی و اینترنتی آنها و یا قدیمی و اولی بودن آنها موجب شده است که به سایت های بزرگ و معروفی تبدیل شوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *