چگونه وب سایت خود را در گوگل وبمستر ثبت کنیم؟

الکسا علاوه بر نمایش اطلاعات ترافیک سایت و رتبهبندی سایتها به صورت جهانی و منطقهای، امکان استخراج لیست ۵۰۰ سایت برتر را هم بر اساس نام کشور و هم بر اساس موضوع فعالیت سایت ارائه میدهد که برای دادن تبلیغات به سایتها، استخراج این لیست فوقالعاده ارزشمند است. هیچ کس نمی تواند وب سایت شما را مرور کند، مگر اینکه به آنها لینک هایی به منابع مفید مرتبط ارائه دهید. تگهای HTML یا عنوان همانطور که از نام آنها مشخص است، برای متمایز کردن سرتیترهای نوشته از متن بکار میروند. اگر برند شما قدیمی است، بازآفرینی نام تجاری جزئی میتواند نمایی از بهروز بودن شما را به تصویر بکشد و همچنین به حفظ وفاداری مشتریان پیشین هم کمک کند. وقتی که نام تجاری شرکت را بازآفرینی میکنید، تغییر نگرش بر همه چیز، از طراحی سایت تا فرآیند استخدام کارمندان اثرگذار خواهد بود. اگر بازآفرینی نام تجاری جزئی تغییری سریع محسوب شود، بازآفرینی نام تجاری کلی تغییری بنیادی است. از سویی دیگر نیز ممکن است رقیبی جدید در بازار باشد که محصولات و خدمات آن دقیقاً با شرکت شما در رقابت است. اگر طراحی تجربه کاربری چیزی است که شما به آن علاقهمند هستید، کسب مهارتهای اضافی ممکن است ارزش درآمدی شما را نیز افزایش دهد.

آنالیز سایت توسط گوگل

اگر دلیل شما برای این تغییر، فروش کم یا عدم شهرت مناسب برند است، باید در نظر داشته باشید که ممکن است این مشکل با طراحی راهبرد تبلیغاتی جدید و یا بررسی روش بازاریابی در جهت یافتن مشکلات، حل شود. این فرآیند آزمون و خطا به طراحان در بهبود بخشیدن و تصحیح کردن ایده هایشان کمک میکند. به طور کلی آگاهی از خطرات بازسازی برند به شما کمک میکند که بدانید دلایل شما برای این کار صحیح است یا غلط. همچنین وجود این فایل در سایت به موتور های جست و جو در ایندکس بهتره مطالب وبسایت کمک می کند. اگر به این نتیجه رسیدهاید که این تغییر هنوز هم برای شما گزینه مناسبی است، ادامه این مقاله رابخوانید تا با راهبردی مناسب برای ریبرندینگ آشنا شوید. اگر در حال حاضر به تغییر نام تجاری نیاز دارید، این مقاله را بخوانید تا با چگونگی بازسازی برند یک شرکت آشنا شوید.

ارزش یابی کلمات کلیدی

در این سایت برعکس پیج رنک، هرچه عدد پایین تر باشد بهتر است. برندها با هم متفاوت هستند؛ در نتیجه بهتر است نگاهی به تفاوتهای میان بازسازی برندهای مختلف داشته باشیم و ببینیم که کدام روش برای شما مناسبتر است. اگر شرکت شما توسط شرکت دیگری خریداری شده و یا با شرکتی ادغام شده باشد، نباید اجازه دهید که دو نام تجاری با هم رقابت کنند. اما اگر شما تغییری کلی در هویت، نگرش، مأموریت و ارزشهای شرکت خود ایجاد کردهاید، باید بازسازی برند کلی را دستور کار قرار دهید. چرا این کار را میکنید؟ وقتی مأموریت شما تغییر میکند، پیام شرکت شما نیز باید تغییر کند و این تغییرات مثل تغییر نگرش برای بازسازی برند شرکت حیاتی هستند. اما اکثر مدیران تازه کار نمیتوانند تغییرات بنیادی لازم برای ریبرندینگ موفق را پیاده سازی کنند. این امکان برای مواردی مثل ادغام، تغییر محصولات و سایر تغییرات بنیادی کاربرد دارد. همچنین نقشه سایت دربرگیرنده اطلاعات متا مربوط به تمامی آدرس های سایت از آخرین بروزرسانی، میزان اهمیت و نحوه ارتباط یک صفحه با سایر صفحات دیگر میباشد. فلسفه جدید: مأموریت، دیدگاهها و ارزشهای شما باید بر تمامی تصمیمات مربوط به نام تجاری شما مؤثر باشند. اما با توسعه و تغییر برند، برخی از ارزشهای بنیادین ممکن است نامناسب به نظر برسند.

به طور کلی مأموریت، نقشه راه شرکت است. البته در گذر زمان ممکن است نگرش شرکت دستخوش تغییر شود. خب، طبیعی است که با مطالعه مطلب صفحه توسط کاربر بسته خواهد شد. این اطلاعات را با مأموریت اولیه خود مقایسه کنید، اینجاست که متوجه اختلافها خواهید شد. توجه: در صورتی که لینک سازی برای وبسایت فارسی زبان باشد، از وبلاگ های ایرانی استفاده خواهد شد و اگر لینک سازی برای وبسایت انگلیسی زبان باشد، از سرویس های وبلاگدهی خارجی استفاده خواهد شد. در صورتی که هر گونه سوال یا مشکلی برای ساخت نقشه سایت در وردپرس دارید از بخش دیدگاهها اعلام کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم. و حالا برای تأیید آن داده دارید. هر از گاهی میتونید این کارو بکنید ولی اون هم فقط برای محتوای مفید و به درد بخور. از این رو خیلی از افراد برای انتقال پول با سرعت بالا می توانند از طریق این ارز اقدام کنند. خستگی: اکثراً وقتی افراد از دیدن مداوم نشان تجاری یا شعار کسب و کار خود خسته میشوند، به فکر بازسازی برند میافتند. اگر نگرش نمایی از این بود که شما چه کار میکنید، مأموریت بیانگر چگونگی آن است. و نکتۀ آخر اینکه به کپی کردن قالب یک سایت و عرضۀ عمومی آن، که خیلی از سایت های دانلودی این کار را انجام می دهند، ریپ کردن قالب مشاوره سئو گفته می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *