چگونه بک لینک های با کیفیت بالا و به روش مقیاس پذیر بسازیم

خیلی از دوستان هم توانایی خرید بک لینک های با کیفیت و قوی را ندارند به همین دلیل به سراغ ساخت بک لینک رایگان می روند. به این ترتیب، کاربران وقتی روی لینک کلیک می کنند صفحه شما را ترک نخواهند کرد. پژوهش درمورد کلید واژه به شما در درک هدف کاربران کمک می کند. به عنوان مثال، هدف قرار دادن کلمات کلیدی که برای تبلیغات شما بسیار خوب عمل کردند، برای شما آسان تر خواهد بود، زیرا از قبل می دانید که می توانید پاسخگوی نیازهای جستجوگران باشید. بیایید این موضوع را به بخش های ساده تر تقسیم کنیم. این موضوع ممکن است به این دلیل باشد که صفحه من با هدف کاربر از جستجو مطابقت ندارد، یا خواندن مطالب من برایش سخت است و یا شاید صفحه من در تبلت ها عجیب به نظر برسد. هدف اصلی استفاده از “میانبر” و غلبه بر کسانی است که از طریق SEO به بالاترین موقعیت های SERP رسیده اند. یافتن یک نکته، استراتژی و یا قسمت خاصی از محتوا واقعاً دشوار مشاوره سئو است. به کمک این جستجو گوگل وبسایتهایی که در متن صحفات خود اسم برند یا آدرس سایت شما را آوردهاند را به شما نمایش میدهد و با بررسی این صفحات متوجه میشوید به شما لینک داده اند یا خیر.

محمد افشار سئو

لینکسازی و بک لینک گرفتن، در گذشته نتیجه خوبی میداد؛ اما الگوریتمهای گوگل بسیار هوشمند شدهاند و به محض شناسایی لینکهای خریداری شده نامعتبر، گوگل شما را پنالتی میکند. ابزار رایگان mobiReady ابزار خوبی برای بررسی چگونگی نمایش سایت شما در دستگاه های مختلف است. ممکن است گوگل از بانس ریت به عنوان یک فاکتور در رتبهبندی استفاده کند. یکی از سوالاتی که معمولا در مصاحبههای کاری از دیجیتال مارکترها پرسیده میشود تفاوت Bounce Rate و Exit Rate است. خرید بک لینک وقتی بد است که در صورت عدم تمدید، روزی لینک شما از سایت مربوطه حذف خواهد شد و اگر تعداد این حذف بک لینک ها زیاد شود پس از مدتی منجر به افت رتبه شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو خواهد شد و مشمول جریمه گوگل خواهید شد، که در صورتی که رپورتاژ آگهی دهید با توجه به اینکه می توانید همزمان چندین بک لینک را برای خود به صورت دائمی بسازید، تاثیر قابل توجهی در پیشرفت سئوی سایت شما خواهد داشت. همانطور که در ابتدای مطلب هم بیان شد، یک نسخه ثابت برای تمام سایتها وجود ندارد و بسته به نوع صفحه و سایت، مقدار ایده آل متغیر خواهد بود. چرا که هر نوع لینکی از این سایت ها گرفتیم همیشه باز خورد فوق العاده ای داشتند.

ابزارهای متفاوتی در ایران در حال توسعه هستند که این خدمات را ارائه میدهند اما همچنان استفاده از آژانسهای تبلیغاتی برای این نوع از تبلیغات بیشتر پیشنهاد میشود. نکته آخر در مقاله تفاوت SEO و SEM اینکه، PPC می تواند برای وب سایت های تجارت الکترونیکی که می خواهند محصولات خود را به بازار عرضه کنند بسیار مفید باشد. شما یک کد کوچک از جاوا اسکریپت را به سایت خود اضافه می کنید و این ابزار شروع به ردیابی نحوه مطالعه، کلیک و پیمایش رکت) افراد در صفحه شما می کند. اگر با افزایش بانس ریت مواجه شدید، پس تغییر در طراحی سایت با اشتباهاتی رو به رو بوده است. این روش یکی از قویترین سرویسهای بک لینک دهی است. طبیعی است که افراد موفق به این سوال پاسخ منفی خواهند داد. محتوای شما باید کالما مشخص باشد و به نیاز کاربر پاسخ دهد. باید بر روی بهبود آنها تمرکز کنید، می توانید در کمترین زمان bounce rate کلی سایت خود را بهبود ببخشید. در حالت عادی یک صفحه وب اطلاعات معمولی را به کاربران نمایش میدهد، حال با استفاده از تگ iframe همانطور که گفتیم میتوانیم محتوایی را از صفحهای دیگر و حتی وب سایتی دیگر نمایش بدهیم. فهرست مطالب به کاربران کمک می کند تا اصلی ترین چیزی را که به دنبالش هستند را از صفحه شما پیدا کنند.

و تبدیل آن الاغ ها به اسب های تک شاخ، از ساده ترین راه ها برای بهبود bounce rateتان می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید. لازم به ذکر است منابع ترافیکی سایت نیز میتوانند به طرز چشمگیری، بر روی نرخ پرش سایت شما تاثیر بگذارند. این موضوع کمک میکند مقالهی شما به طور خودکار در چندین سایت دیگر منتشر شود و شما از تمام این منابع بکلینک بگیرید. و وقتی روی لینک موجود در فهرست مطالب کلیک می کنند، مستقیماً به بخش مورد نظر منتقل می شوند. بعلاوه، به محض اینکه شخصی از صفحه دیگری در سایت شما بازدید کند، دیگر bounce برای صفحه شما در نظر گرفته نمی شود. CTA : Call To Action یک اصطلاح در بازاریابی اینترنتی می باشد . مثال دوم: فرض کنید شخصی از طریق صفحه A به سایت شما وارد می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *