وبمستران وردپرس – فیلم آموزشی مدیریت سایت وردپرس و وبسمتری وردپرس

این افزونه هم یکی از افزونههای محبوب وردپرس برای ساخت نقشه سایت است که تا به امروز توانسته تا بیش از۱ میلیون نصب فعال و امتیاز ۴.۹ را کسب نماید. برای اینگونه کلمات باید صفحات دسته بندی یا برچسب ساخت به گونهای که تمام خبرهای مرتبط با آن موضوع را شامل شود. گوگل با استفاده از الگوریتم رتبه بندی صفحات، تنها به کیفیت محتوا برای رتبه بندی اکتفا نکرد و بررسی می کرد چه تعداد از سایت های دیگر به آن صفحه لینک داده اند. چرا که این کار باعث کنیبالیزیشن (همنوعخواری صفحات) شده و موتور جستجو را نسبت به صفحهای که باید رتبه بگیرد، سردرگم میکند. بعد از تائید نهایی چند روزی طول خواهد کشید تا نقشه سایت شما تکمیل و موتور جستجو گوگل از آن استفاده کند. بعد از آنکه به تکنیک های بازاریابی دیجیتال مسلط شدید، نیاز دارید تا محصولات خود را به فروش برسانید.بسیاری از کسب و کار های سنتی وقتی وارد فضای آنلاین میشوند، تصور میکنند که میتوانند از همان تکنیک های بازاریابی سنتی برای مارکتینگ و تبلیغات خود استفاده کنند. و دوباره چند ماه بعد و حتی یک سال بعد بحث این رستوران پیش کشیده میشود. گوگل به این ترتیب، برای خبرگزاری اعتباری خاص قائل میشود و ترافیک بیشتری به سوی آن ر مشاوره سئووانه میکند.

اصول سئو در وردپرس

در این شرایط بازدیدکنندگان بیشتری برای سایت خود پیدا می کنید و سئو سایت خود را بهبود می بخشید. اما برای گرفتن بک لینک از یک سایت معمولی میتونیم با چند ده هزارتومن این ریپورتاژ رو انجام بدیم ولی باید در نظر داشت که نتیجه اون هم میتونه متفاوت باشه؛ چرا که گرفتن حتی یک بک لینک از یک سایت مهم میتونه اثرگذاری بیشتری نسبت به ده ها لینکی که از سایت های کم اعتبار میگیریم داشته باشه. مزیت حالت پنجم نسبت به حالت چهارم این است که اصطلاحا محتوای پر و پیمانتری نسبت به حالت چهارم ایجاد میشود و شانس رتبه گرفتن در گوگل نیز بیشتر میشود. قدرت لازم را برای رتبه گرفتن را دریافت کنند. به این ترتیب از دیدگاه گوگل به عنوان مرجع و برند شناخته میشوید و نهایتا تمام صفحات شما قدرت رتبه گیری پیدا میکنند. بعدا برای این صفحات می شود لینک سازی اصولی انجام داد و رتبه لازم را در موتور جستجو گرفت.

با این کار نقشه سایت به آن موتور جستجو معرفی می شود. Notify Bing (formerly MSN Live Search) about updates of your site : با فعال سازی این گزینه هر تغییراتی که در سایت صورت گیرد، موتور جستجوی بینگ از آن خبر دار می شود. ورود برند شما به بازار به هر شکل و با هر شیوهای که صورت پذیرد باید بهصورت متداوم و خوشچهره ظاهر و باقی بماند در حوضه برندینگ، تولیدی که نتواند خود را بهروز و به اثبات برساند محکوم به شکست خواهد بود، ارزش ویژه برند عبارت است از مجموعه ای از داراییها و تعهدات مرتبط با برند،نام و نماد آن به نحوی که یا به ارزش کالا یا خدمت بنگاه و یا به مشتری آن بنگاه اضافه می کند و حتی از ان کم می کند. در تمام رپورتاژ آگهی ها مجری بهتر است به صورت مستقیم به اصل موضوع اشاره نکند بلکه با اشاره به جزئیات خدمت و یا خدمات را به مشتری و بیننده القا کند تا به این طریق اهداف در خواست کننده رپورتاژ را برآورده سازد.

۳-۱- خبرهایی که به صورت مداوم باید آپدیت شوند. برچسبگذاری باید به گونه ای باشد که برچسبها با هم تداخلی نداشته باشند. به گونه ای که آن صفحات، مانند صفحات محتواهای همیشه سبز، صفحات خبرهای بهروز، صفحات دسته بندی خبری مانند دسته بندی اخبار ورزشی و … در حالت پنجم میتوان برای جلوگیری از طولانی شدن صفحه خبر، خبر را به صورت صفحه بندی شده کار کرد و از مسئول سئو و بخش فنی خواست که تگ کنونیکال تمام صفحات را به صفحه یک ارجاع دهند. تفاوت حالت چهار با حالت پنج در این است که در حالت چهارم خبر قبلی به طور کامل پاک میشود ولی در حالت پنجم خبر قبلی در جای خود باقیست و خبر جدید در همان صفحه و از نظر محتوایی بالاتر از خبر قبلی کار می شود. یکی از همکاران ما به لطف لینک های استیجاری توانسته بود در جستجوی مد نظر خود به جایگاه چهارم دست پیدا کند. اگر شما بخواهید که واژه هایی را از نتایج جستجوی خود حذف کنید، اپراتور منفی به کار شما می آید. یعنی دو برچسب نزدیک را نباید به کار برد. مثلا نباید برای دستگیری یک مجرم اقتصادی این دو برچسب گذاشته شود: دستگیری نام مجرم، چگونگی دستگیری نام مجرم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *