هیچ دانش HTML هم لازم ندارد

ربات های گوگل آنقدر پیشرفت کرده اند که به راحتی سایت های اسپم را شناسایی می کنند. در صورتی که از قبل سایتی ثبت کرده باشید لیست سایتها در این صفحه نمایش داده خواهند شد که با کلیک روی هر سایت میتوانید به صفحه مدیریت سایت در کنسول گوگل مراجعه کنید. بخش لینک داخلی در ابزار گوگل سرچ کنسول شامل صفحاتی که بیشترین لینک سازی داخلی را دارند و انکر تکست آنها را نشان میدهد. فرمت سایت مپ باید XML باشد و بیشترین تعداد URL که می تواند در نقشه سایت باشد، 50000 URL است. باید صفحات تبلیغ شما بهینه باشد و مخاطبان تشخیص بدهند که محتوای شما برای آن ها مفید است. پس از طراحی و راه اندازی وبسایت، معرفی و ثبت سایت در گوگل مهمترین اقدامی است که باید در اولین مرحله آن را انجام دهید. برای یک سایت که به تازگی راهاندازی شده، اگر از گوگل وبمستر تولز استفاده نکنید توجه گوگل و رباتهای آن(که مسئولیت بررسی و خزش صفحات سایت را دارند) یک کار زمانبر است.

سرفصل های مهم سئو

در این دوره یاد میگیرید در ۱۰ دقیقه سایتی راهاندازی کنید که چینش صفحات سایت انجام شده، سرعت بهینه، درگاه غیرمستقیم بانکی، فروشگاه اینترنتی و هرآنچه برای شروع فروش اینترنتی نیاز دارید. مهم ترین بخش enhancements در گوگل وبمستر تولز قابلیت استفاده در موبایل می باشد که نشان دهنده خطاهایی است که هنگام نمایش صفحات برای موبایل اتفاق می افتند. اگر بهینهسازی سایتتان در موتورهای جستجو یا به اصلاح سئوی سایت شما فاکتوری حائز اهمیت است و در خصوص آن مطالعاتی داشتهاید، حتما با ابزار گوگل سرچ کنسول نیز برخورد داشتهاید. همونطور که گفتم بک لینک سایت واید داخل کل صفحات قرار میگیره خب طبیعتا قدرت بیشتری رو هم منتقل میکنه اما 2 تا مشکل داره یکی اینکه شما باید به صورت دورهای یعنی ماهانه،سه ماهه یا هرچی تمدید کنید.معمولا کسی بک لینک سایت واید دائمی نمیفروشه.این مشکل اول که خب این با پول زیاد حل میشه. بعدش پنجره ای باز میشه که اونجا باید آدرس سایتتون رو با www وارد کنید ( آدرس سایت با www یا بدون www ). در این مقاله سایت پول یابی ، هدف اصلی معرفی کسب درآمد از اینترنت با بک لینک و یا شیوه خرید و فروش آن نیست بلکه به دنبال معرفی راههای ساخت و ایجاد بک لینک رایگان می باشیم .

میل چیمپ فارسی

ایجاد لینک سازی در تهران با قیمت های مختلف انجام می شود. شاید باورتان نشود ولی هزاران نفر در گوگل درخواست استفاده از خدمات و محصولات شما را دارند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد. ساخت یک بک لینک صحیح در انجمن های گفتگو نیز می تواند مسمر ثمر باشد. در این دوره تکنیکهایی را یاد میگیرید که اگر به آن عمل کنید، براحتی میتوانید در گوگل به صفحه اول برسید و اکثر مشتریها را برای خود کنید. سایت خود را کاهش دهید. برای مثال از 5 کلمه تضمین میکنیم که حتما دو تا چهارتای آن را به صفحه اول گوگل میرسانیم. اینجاست که قدرت گوگل وبمستر برای شما آشکار خواهد شد زیرا با کمک این ابزار، شما می توانید لینک های داخلی صفحات را افزایش دهید تا رتبه بهتری بگیرند. چون هر لحظه ممکن است وب سایتی که اصلا فکرش را نمیکردید با بودجه مالی زیاد و قدرت بالا از شما جلو بزند.

این تعریفیست که از بانس ریت توسط آویناش کوشیک، کارشناس معروف سئو ارائه شده است. در این روش شما از یک وب سایت که بازدید خیلی بالایی دارد و درزمینه اخبار و اطلاع رسانی فعالیت دارد می خواهید که، از سایت شما یک گزارش غیر تبلیغی تهیه کند. برای اینکه بتوانید ورودی خوبی را از طریق جستجوگرها دریافت کنید، لازم است سایت شما در گوگل ثبت شده باشد. همانطور که در تصویر هم مشاهده میکنید استفاده از روش اول توسط گوگل توصیه شده است. برای اینکار چند راه وجود داره که ساده ترین و بهترین راه این است که بر روی لینک مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنیم . برای اینکه یک محصول در فروشگاه آنلاین قرار داده شود لازم است که موارد زیر را برای محصول داشته باشیم. مسلما اینکه تمام صفحات سایت بدون هیچ عیب و نقصی برای کاربران موبایل نمایش داده شوند یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو سایت می باشد. افزایش زمان حضور کاربر در سایت بسیار برای گوگل مهم است؛ مثلا شما فرض کنید میانگین حضور کاربران در چند سایت با موضوع مشابه یکی 10 ثانیه، یکی 1 دقیقه و دیگری 5 دقیقه است؛ سایت اول که میانگین حضور کاربر در آن 10 ثانیه است، به این معنی است که وب سایت کاملا بی ارزش است و وقتی کاربران وارد آن شده اند به چیز جالب و به درد بخوری نرسیده اند و فوری سایت را ترک کرده اند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *