همه چیز در مورد سرچ کنسول جدید گوگل (Google Search Console)

استراتژی سئو امروز من قصد دارم به شما یک استراتژی بسیار موثر SEO برای 2019 را آموزش دهم که در حقیقت، اخیرا از این مراحل دقیق به رتبه 1 در Google برای ” SEO” استفاده کردم.

بهینه سازی سایت در گوگل

برای افزایش فروش کالا یا سرویس جدید خود این مقاله را از دست ندهید! با استفاده از این امکان میتوانید سرعت باز شدن سایتتان روی موبایل را افزایش دهید. چند عامل همزمان با هم میتوانند یک سئوی خوب را محقق کنند: درک عمیق از چیزی که کاربران در اینترنت به دنبال آن میگردند، رساندن این اطلاعات به دست آنها به بهترین نحو و ایجاد ساختاری که موتورهای جستجو بتوانند تشخیص دهند که این اطلاعات برای کاربرانشان مناسب است.

بازاریابی دیجیتال شامل تمام تلاشهای بازاریابی است که از یک دستگاه الکترونیکی یا اینترنت استفاده میکنند.

این به معنی رنکینگ (رتبهبندی) صفحه(ها)ی شما برای یک یا چند رشته جستجو است. می توانید URL کلی سایت و یا URL مربوط به یک پست خاص را در این ابزار مورد بررسی قرار دهید تا به طور دقیق رتبه بندی کلمات کلیدی ان را به شما بگوید.

الکسا، شرکت اطلاعات وبی است که شما می توانید رتبه ترافیک (traffic rank) هر وب سایت یا وبلاگ را در آن ببینید.

بررسی رایگان سئو سایت

الکسا (alexa):یکی از ابزارهای تحلیل وب سایتها الکسا می باشد که رتبه ترافیک وب سایتها در ایران و جهان و را نشان می مشاور سئو دهد.

سایت بررسی سئو

شرکت جان دیر (John Deere) فعلی بزرگترین تولیدکننده ماشینآلات کشاورزی در جهان است. شرکت هایی که بیش از 16 محتوا در ماه منتشر می کنند، 3 و نیم برابر بیشتر از شرکت هایی که کمتر از 4 محتوا در ماه منتشر می کنند، بازدید جذب می کنند.

سایت های Ugc

برای بررسی دقیق تر وضعیت سئوی وب سایت خودتون نیاز به ابزار هایی دارید , هر انچه نیاز دارید از بک لینک تا کلیدواژه همه و همه در این جعبه ابزار سئو وجود داره و دیگه لازم نیست برای هر بخش از یک سرویس جداگانه استفاده کنید.

افزایش رتبه در گوگل

این جایی هایی هستند که کسب کار شما در آنباید لیست شود. برای این کار دو روش اصلی وجود دارد، یکی اینکه تحلیل و آنالیز سایت را به صورت دستی انجام دهیم و دیگر اینکه از بهترین سایت آنالیز سئو برای اینکار استفاده کنیم.

صفحه فرود یکی از راه های استاندارد برای سئو و جذب کاربره با استفاده از این قابلیت میتونید به راحتی روی صفحه فرودتون به صورت مستقیم نظارت داشته باشید .

این رتبه ترافیک، نشان دهنده محبوبیت وب سایت و ترافیک وارده به صفحات آن است. سرور شما باید به فایل log دسترسی داشته باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *