هزینه انجام سئو

ابزارهای بررسی سئو بسیاری در بازار وجود دارد که می تواند حسابرسی سئو شما را بسیار آسان کند. پس وبسایت شما هرچه راحتتر و سریعتر باشد، امتیازتان در صفحه نتایج بالاتر میرود.

سئو کلمه ای

با اضافه کردن نقشه وبسایتتان در گوگل وبمستر Google webmasters میتوانید امکان دسترسی راحتتر رباتهای گوگل به وبسایت را به ارمغان آورید که به رتبهبندی صفحات جدید وبسایت شما بسیار کمک میکند که در نتیجه میتواند روی رتبهی مربوط به کلمات کلیدی تأثیر گذار باشد.

Amp در سئو

با تمام این موارد باز هم رازهای پنهانی دیگری وجود دارد که گوگل از آنها جهت تعیین نمودن سایت هایی که می بایست در موتور جستجو در موقعیت های مختلف نمایش داده شوند وجود دارد .

اگر شما از سایت های مرتبط و معتبر لینکهایی با متن لینک شده مرتبط با کلمات کلیدی دریافت کنید.

کار ویژه این سایت، بهتر کردن کلمات کلیدی ای است که شما برای سایتتان انتخاب کردهاید.

سئو سایت فروشگاهی

یا دقت کرده اید که فروشندگانی که بهتر با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند و بهتر صحبت می کنند همیشه فروش های بالاتری دارند؟ در این نوشته قصد داریم شما را با 6 سرویس رایگان برای بررسی سرعت سایت آشنا کنیم تا برای شروع بهینه سازی سرعت سایت خود و یا آنالیز وضعیت فعلی سایت خود از نظر حجم و زمان مورد نیاز برای نمایش صفحات در مرورگر کاربران از آنها استفاده کنید.

بررسی رقبا سئو

بر خلاف ظاهر ساده ای که پس از مراجعه به سرویس Site Perf با آن روبرو میشوید این سرویس رایگان تنها در چند ثانیه میتواند اطلاعات کاملی را در رابطه با مراحل بارگذاری سایت شما و زمان مورد نیاز برای هر یک از آنها با بارگذاری واقعی فایل HTML، JS، CSS، JPG و …

برای شروع استفاده از این سرویس در زبانه نمایش داده شده با نام Site performance آدرس سایت خود و یا هر یک از صفحات آن را که میخواهید مورد آنالیز و بررسی قرار گیرد را وارد کنید و سپس با انتخاب سروری که میخواهید سایت شما توسط آن بارگذاری شود و اطلاعات مورد نظر از طریق آن برای شما جمع آوری شود را در قسمت Test-point انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Go کلیک کنید تا آمار کاملی در رابطه با سایت یا وبلاگ شما همانند تعداد درخواست ارسال شده برای نمایش کامل صفحه (Requests)، تعداد خطا در هنگام بارگذاری فایل (Errors)، وضعیت استفاده از فشرده ساز GZip، درصد فشرده سازی فایل و کدهای سایت شما (Average compress ratio)، نمایش حجم فایلها با فرمت مختلف، نمایش نمودار زمانی و سرعت بارگذاری هر یک از فایلها و …

البته اگر هم اکنون سایت یا صفحه وب مورد نظر شما به صورت کامل در محیط وب آپلود نشده است و یا میخواهید قبل از انجام تغییراتی خاص در کدهای سایت از نتیجه آن در مورد سرعت سایت آگاه شوید نیز با کپی کردن کدهای HTML آن در این ابزار و البته تعیین آدرس اصلی سایت (Base href) امکان استفاده از این سرویس وجود دارد.

و مطمئن شوید همه کارها برای رتبه بندی و دیده شدن سایت شما به خوبی انجام می شود. اگر سئو سایت شما به روز نباشد، این امر می تواند باعث شود تا سایت شما در پاسخ به این تغییرات کارایی مناسبی نداشته باشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *