هر آن چه باید از خدمات تضمینی سئو سایت بدانید – سئو مکانیک

سلام به سئو بلک خوش آمدید. همان طور که گفته شد کمپانی گوگل به مدیر سایت ساخت sitemap را پیشنهاد کرده و به همین دلیل قوانین مشخصی هم برای ایجاد سایت مپ ذکر کرده است. در این مقاله به طور کامل و قدم به قدم ساخت نقشه سایت را در جوملا، وردپرس، سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی مثل (ASP ،PHP) آموزش می دهیم. یا اینکه با استفاده از گزینه های در دسترس اقدام به ساخت شورت کد شخصی کنید. یعنی با این که همیشه در حال بهروزرسانی الگوریتم موتور جستجو است اما هدفی که دنبال میکند و نحوه تعامل آن با وبسایتها تغییر زیادی ندارد. با زدن تیک این قسمت ارزش صفحه شما بر اساس تعداد کامنت ها مشخص میشود. با زدن تیک این گزینه هم بر اساس میانگین کامنت ها ارزش صفحات مشخص میشود. با ایجاد سایت مپ یک لیست از تمامی صفحات URL های سایت ایجاد می شود و ربات های موتورهای جستجو برای شناسایی سایت به این فایل سر می زنند. پس از این که نقشه سایت را ساختید، باید آن را به گوگل یا سایر موتورهای جستجو معرفی کنید. به علاوه، ممکن است این قیمت از کشوری به کشور دیگر و از سایتی به سایت دیگر فرق کند.

دوره رایگان سئو

در برخی موارد حتی ممکن است استفاده نکردن از نقشه سایت باعث می شود که برخی از صفحات سایت در گوگل فهرست بندی نشود. Excluded categories : در این قسمت میتوانید دسته بندی های وبسایت رو که نمیخواهید ایندکس شود یا اینکه در نقشه سایت نشان داده نشود را تیک بزنید. ایجاد سایت مپ در subdomain باعث می شود که ساختار آن توسط گوگل خوانده نشود. موتور جستجوی گوگل به سایت هایی که مقاله های منظم منتشر می کنند، اعتبار می دهد. اگر به صورت منظم و مداوم مقاله و محتوای جدید منتشر می کنید و می خواهید سریعا گوگل از این موضوع با خبر شود. اگر جزء سایت هایی هستید که مرتبا مقالات و محتوای جدید منتشر می کنید، قطعا انتظار دارید که سایت شما هم اعتبار داشته باشد و مقالات دیده شود. رپورتاژهایی که در سایتهای خبری منتشر میشوند، معمولاً شامل لینکهایی است که به سایت هدف اشاره میکنند. عباراتی عمومی همچون «صفحه» یا «منبع» و عبارات راهنمایی کننده همچون «برای مطالعه مقاله اینجا کلیک کنید» اشاره کرد.

تسنیمو رپورتاژ آگهی

بر روی گزینه Add new page کلیک نمایید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. و در اخر برای ذخیره تنظیمات روی update options و برای برگرداندن تنظیمات به حالت اولیه روی reset options کلیک کنید. و هیچ تضمینی وجود نداشت که این صفحه برای هر چیزی رتبه بگیرد. Allow anonymous statistics : با زدن تیک این قسمت اطلاعات سایت شما از جمله ورژن وردپرس، PHP ، تعداد مطالب و… Excluded Posts : در این بخش هم باید آی دی نوشته یا برگه ای را که نمیخواهید در نقشه سایت نمایش داده شود را وارد کنید و اگر بیشتر از یک عدد هست آی دی ها را با مشاور سئو کاما جدا کنید. انتخاب بین بک لینک و رپورتاژ آگهی به استراتژی های شما بستگی دارد؛ اگر بودجه شما محدود است و نمی توانید از این دو روش در کنار هم به صورت بهینه استفاده کنید پس بهتر است روشی را انتخاب کنید که به اهداف شما نزدیک تر است. مشابه با زمانی که نام یک برند در شبکه های اجتماعی تکرار شده و اصطلاحا سوشال سیگنال آن قوی میشود. الکسا با استفاده از ابزارهای خاصی که کاربران از آن استفاده می کنند ، داده های لازم برای رتبه بندی وب سایت ها را جمع آوری می کند و بعد از جمع آوری داده این داده ها توسط الگوریتم های الکسا مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرند.

با استفاده از متون لنگر(anchor text) می توانید یک ساختار داخلی خوب برای وب سایت تان ایجاد کنید که با این کار می توانید به کاربران کمک کنید تا به راحتی از وب سایت شما استفاده کنند. با زدن تیک این گزینه ارزش تمام صفحات را یکسان کردید. پس پیشنهاد ما به شما این است که اصلا بک لینک خریداری نکنید، بلکه با محتوای مناسب افراد را جذب سایت خود کنید. امروزه شرکتها به علت حضور در شبکههای اجتماعی و نیاز به حضور در صفحات اول گوگل و همچنین برای گسترش ارتباطات خود با کاربران بیش از پیش به بازاریابی محتوا نیازمند هستند. فراتر از یک فهرست خام از آدرس های سایت (URL Lists) یک متا دیتای مفید در سایت مپ بسازید که به موتورهای جستجو کمک می کنند تا در فهرست کردن اطلاعات کار ساده تری پیش رو داشته باشند. در واقع هدف از ایجاد و ساخت سایت مپ ایندکس صفحات سایت توسط ربات های موتورهای جستجو (Crawler) و بهبود بازدید از سایت است. این فایل متنی یک برگه از سایت است که هم به کاربران و هم به موتورهای جستجو کمک می کند تا درک بهتری از سایت داشته باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *