معرفی 7 ابزار برای بررسی بک لینک های سایت و رقبا

توصیههای پشتیبانی موتور جستجوی گوگل، کانالهای یوتیوب مهندسان جستجو در گوگل، اکانتهای توییتر و روابط عمومی و وبلاگهای رسمی گوگل همه اولین و مهمترین منابع آموزش سئو هستند.

رتبه سایت در گوگل

اولین منابع مورد اعتماد مطالب و کانالهای بخش جستحوی گوگل هستند. کافیست وارد سایت Woorank شوید و در اولین کادری که میبینید لینک سایتتان را وارد کنید و اینتر را بزنید.

مراحل سئو کردن سایت

پس میتوانید به ما اعتماد کنید و یادگیری سئو را از آکادمی آموزش سئو شروع کنید. تمام این مقالات را میتوانید در بخش آکادمی سئو ببینید و مطالعه کنید.

آیا شما تست سرعت سایت وردپرس خود را دارید؟ آیا شما آماده اید تا وب سایت خود را برای جست و جو بهینه کنید؟

حال فرض کنید که اسم شما به نوعی برند شده و خیلی از افراد شما را می شناسند و برای خرید لوازم آرایشی شما را معرفی می کنند.

بهینه سازی سایت

افرادی که از گوگل استفاده می کنند می خواهند اطلاعات خاصی پیدا کنند. از زبانی برای نوشتن استفاده کنید که کاربران در حین صحبت روزانه از آن استفاده می کنند.

اما برخی از شرکت ها و سازمان هایی که به دنبال پیشرفت بیشتر و ارتقای کسب و کار اینترنتی خود هستند غالبا به صورت ماهیانه قرارداد می بندند ، مثلا برای یک دوره مشخص 6 ماهه قراردادی میان کارفرما و شرکت سئوبهینه منعقد خواهد شد و کلیه امور مربوط به سئو و بهینه سازی از صفر تا صدبا تعرفه کمتری برای آنها انجام می مشاور سئو شود.

توصیه میکنم برای آشنایی بیشتر با تاثیر سرعت سایت روی سئو و همینطور روشهای افزایش سرعت سایت، راهنمای کامل سرعت سایت را بخوانید.

مانند سایر ابزارهایی که بررسی کرده ایم ، Moz نیز به شما امکان می دهد ببینید چه بک لینک هایی را از دست داده اید.

با کلیک روی هر بخش راهکارهایی به شما داده میشود که میتوانید از آنها کمک بگیرید. پرشیانا وب با بررسی حوزه کاری شما و ارائه بهترین استراتژی ها، پارامتر های مناسبی را پیش روی شما می گذارد تا زود تر به اهداف خود برسید.

اگر یک تکنیک سئو روی یک وبسایت امتحان شد و موثر بود دلیل نمیشود برای همه کارایی داشته باشد. برای رفع آنها ممکن است لازم باشد با مالک سایت تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *