معرفی سرچ کنسول گوگل – (آموزش رایگان) – SEOEDU

سئو (Search Engine Optimization) روندی موثر در قابل رویت شدن یک وب سایت است. دوست دارید بدانید وقتی کاربران به یک صفحه سایت شما آمدند، بعد از آن چکار میکنند؟

سئو سایت شرکتی

در صفحه پیشنهادهای سرعت (Speed Suggestions) نیز شما میتوانید پیشنهادهای خود گوگل برای افزایش سرعت هر صفحه را مطالعه نمایید که واقعاً فوقالعاده است. اگر از رتبه بندی موتورهای جستجو خود راضی نیستید، ممکن است زمان تماس با تیم اینتن برای بهینه سازی سایتتان باشد.

بهینه سازی وب سایت چیست؟

برای مثال، اگراین مقاله ما بر چیز دیگری متمرکز باشد، به عنوان مثال انواع مختلف و بهترین روشهای محلی سازی سئو ، بیشتر جستجوگران صفحه را ترک می کنند. شما باید در محتوایی که تولید میکنید از این پایه ها به شکل کلمات کلیدی استفاده کنید و اساس و پایه های کار خود را به شکلی پر تکرار به مخاطب و موتور جست و جو نشان دهید.

شما میتوانید علاوه بر این ، موقعیت مکانی خود به همراه نوع اندازه صفحه نمایش خود را بررسی کنید تا در بهترین حالت ، بهترین نتیجه مد نظر خود را دریافت کنید و بر اساس گزارش دریافتی بتوانید ایرادات فنی سایت خود را به راحتی رفع کنید .

افزایش سرعت ایندکس

یا بر روی سرعت لود سایت خود بر روی موبایل بیشتر کار کنید. سعی کنید سیستم کامنت دهی مناسبی روی سایت نصب کنید تا توانایی تشخیص اسپم خودکار را داشته باشد.در هنگام تایید کامنت ها آنها را به دقت بررسی و کامنت های اسپم را حذف کنید.

در این بین moz برای اینکه دسترسی مخاطبان را برای بررسی اعتبار دامنههای سطح وب راحت کند، برای آنها یک افزونه مرورگر کروم ساخته. به عنوان مثال اگر حرفه شما در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی است می توانید به تولید محتوا در همین زمینه بپردازید و درون مقاله و محتوای خود به معرفی آن و اینکه چگونه غرفه جذاب تری داشته باشیم یا چگونه بازدید کننده بیشتری را به غرفه خود جذب کنیم ؟

در ابتدای کار شما نیازی به این بخش ندارید و اساسا جز بخشهای حرفهای این سرویس بهحساب میآید.

اصول نویسندگی

یکی از بخشهای حرفهای گوگل آنالیتیکس مربوط به اهداف (Goals) است. البته همیشه هدف از تولید محتوا فروش بیشتر نیست و در بسیاری از موارد هدف اصلی تولید محتوا اعتمادسازی بین مشتریان است.

برای مثال رسیدن به این صفحه خاص -که صفحه پس از خرید است- به ۱۰ دلار از هدف نهایی رسیدهام. پس از استفاده از سرچ کنسول در صورت بروز هرگونه اتفاق غیرمعمول در وب سایت خود، ایمیل دریافت خواهید کرد.

قبلاً هرگز فرصتی برای بازاریابی به این شکل خاص نبود و یا نمیشد آن را به راحتی در سطح جهانی ارائه و پیگیری کرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *