+ مثالهایی از ریبرندینگهای موفق و ناموفق

برای استخدام یک شرکت سئو بهترین زمان وقتیست که شما به فکر برنامهریزی برای یک سایت جدید یا طراحی مجدد سایت قدیمیتان هستید، شرکتی که شما استخدام میکنید باید در مرحله اول، نمونه کارهای قبلی را به شما نشان بدهد و از سابقه فعالیتهایش برای شما بگوید. اگر به دنبال بازسازی برند در تجارت خود هستید، زیرا روند فروش کند بوده است یا به نظر می رسد تلاش ها برای این برند تجاری موفق نبوده است. اگر به وب سایت های شرکت ها سری بزنید، همه آنها می گویند ، “ما پیشرو (یا ابتکاری ترین یا بهترین) ارائه دهنده محصولات هستیم.” ولی این دقیقا چه معنایی می دهد؟ اگرچه نمایه سازی معنایی نهفته (LSI) بسیار قدرتمند است ، اما بسیاری از سایت ها از آن استفاده نمی مشاوره سئو کنند. اما چون حمایتی در کار نیست مداوم نباشد و فقط در یک مقطع کوتاه کار کند. پاسخ دادن به یک بحران – اگر فقط می خواهید یک مشکل خاص را پوشش بدهید. اگر در حال تصمیم گیری بازسازی برند هستید زیرا دیدگاه ، مأموریت ، ارزش ها و بازار شرکت شما دیگر در برند شما منعکس نیست ، ممکن است بازسازی برند تصمیم درستی باشد.

الگوریتم Rankbrain

پیدا کردن یک برند جدید که منعکس کننده موجودیت جدید باشد ، از سردرگمی جلوگیری کرده و ایجاد اعتماد می کند. پس یک مارک باید ارزش ، رسالت ، بازار و هدف شرکت را منعکس کند. اگر شما در حال تغییر هویت کامل هستید و ماموریت ، چشم انداز و ارزش های شرکت شما در حال تغییر است ، ممکن است نیاز به بازسازی برند به صورت کلی باشد. فلسفه جدید – رسالت ، چشم انداز و ارزش های تجارت شما باید بر هر تصمیمی که می گیرید حاکم باشد – از جمله تصمیمات مربوط به برند. اغلب وبسایت های جدید در شروع کار نمیدونند که لینک سازی رو از کجا باید شروع کنند. بنابراین خرید بک لینک دائمی از روابط عمومی سایت های دانشگاهی، کار هوشمندانهای است. پاسخ به پرسش های دانشجویان و پشتیبانی. این تمرین که به عنوان یک ممیزی مارک تجاری نیز شناخته می شود ، به بهترین وجه توسط شخص ثالث ، مانند مشاور یا فریلنسر انجام می شود ، که احتمالاً پاسخ های ناخوشایندی را دریافت می کند.

کاسپین وب سیمای نوران

پس داشتن نقشه سایت تضمین نمی کند تمام موارد ارسال شده از طریق آن در گوگل ایندکس شده یا خزنده ها آن را دریافت کنند، گوگل و الگوریتم جستجوی گوگل یک فرایند پیچیده را برای زمان بندی و مرتب کردن خزش و ایندکس دارند. تولید محتوای قوی و کیفی یکی از طرق مفید در بالا بردن میزان بازدید سایت و دریافت بک لینک رایگان و طبیعی می باشد. تا آنجا که ممکن است سعی کنید که بک لینک های سایت از نوع فالو باشد، اما لینک های نوفالو را نیز از یاد نبرید. اما بهینه سازی سایت برای جستجوی گوگل یا به اصطلاح سئو SEO موثر ترین و به صرفه ترین روش جذب مشتری و افزایش ترافیک سایت محسوب میشود و همانطور که گفتیم رپورتاژ تبلیغاتی یکی از موثرترین راهها برای بهبود سئو سایت و تبلیغات در فضای مجازی است. سئو و بهینه سازی خارجی در واقع نوعی از تبلیغات است که به صورت موثر و بلند مدت مخاطبان هدفمند را به سمت شما هدایت میکند. در این جا چند گام آسان آورده شده است تا بتوانید برای بازسازی یک برند هدفمند از آن استفاده کنید. در نهایت مدیران برند بربری با تغییر در محصولات، تبلیغات هدفمند و به استخدام درآوردن مدلهای جدید این تصویر را به حاشیه بردند و بعد با تغییر لوگو در سال ۲۰۱۸ توانستند یک ریبرندینگ موفق انجام دهند.

انتخاب کلمات کلیدی برای سئو

بی حوصلگی – خیلی اوقات ، مدیران یک بازسازی برند را در نظر می گیرند ، زیرا آن ها از دیدن همان آرم و شعار در هر روز خسته شده اند. دلایل شخصی و عجولانه – تصمیم مدیران جدید به بازسازی برند برای این که بتوانند خودشان را نشان بدهند. مشتریان ایده آل ، هدف و جهت گیری برند جدید را تشخیص می دهند و طبیعتاً باید با هویت جدید و خلاقیت استثنایی برند، ارتباط برقرار کرده و به آن جذب شوند. از آنجا که هر شغلی نیازهای متنوعی دارد ، طراحی لوگو و هویت بصری در روند برن دسازی می تواند 4 تا 6 هفته طول بکشد. یک طراح بصری باید درک عمیق و دانش بالایی درزمینهٔ طراحی گرافیک و طراحی هویت بصری داشته باشد. بنابراین ، یک برند باید به یک تجارت کمک کند تا چگونگی پیشرفت آینده را پیش بینی کند. 2. در جریان اینکه رقبای شما چه زمانی و چه نوع بک لینک هایی ایجاد می کنند، باشیداین امر به شما کمک می کند تا بهترین بک لینک های آنها را کپی کنید و درک بهتری از اینکه از چه روش هایی برای بهبود رتبه وبسایت خود استفاده می کنند، داشته باشید. بعضی از این لینک های شکسته در وب سایت های ارزشمند و معتبری هم قرار دارند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *