لینک سازی رایگان

شدیدا توصیه می کنم از یوتیوب برای ساخت بک لینک با کیفیت استفاده کنید و به هیچ عنوان این فرصت را از دست ندهید! بگذارید از ابتدای کار یک موضوع را روشن کنیم، اصطلاح سئو تضمینی، کاملا برخلاف دستورالعمل های گوگل است و هر سایتی که سئو را به صورت تضمینی به شما بفروشد، توسط گوگل جریمه خواهد شد چرا که در سئو هیچ تضمین و بازدهی صد در صدی وجود ندارد. شما از هردو افزونههایی که در این مقاله معرفی کردهایم میتوانید استفاده کنید، اما توصیه ما به شما Yoast SEO است، چرا که به شما کمک میکند به طور اتوماتیک بهترین تنظیمات را برای این قسمت داشته باشید. برای اینکار میتوانید از آموزش اضافه کردن کد دلخواه به هدر و فوتر وردپرس استفاده کنید و کدی که گوگل در اختیار شما گذاشته به سایت اضافه کنید. برای اینکار چند حالت برای شما قرار میدهد که بهترین روش گزینه HTML tag است.

استفاده از تگ کنونیکال

این برچسب اطلاعات مربوط به هر نقشه سایت را در خود جای میدهد. چیکار خواهید کرد؟ برای یافتن صفحه ای که به صورت 100٪ مربوط به مخلوط کن ها باشد، به گوگل باز می گردید. موتورهای جستجو در یافتن نقشه سایت کاملاً هوشمند عمل میکنند، اگر سایت شما دارای نقشه سایت باشد موتور جستجوگر گوگل و بینگ به سرعت آنرا پیدا میکنند. اما بهتر است برای اطمینان آنرا به صورت دستی به این موتورهای جستجو معرفی کنیم. برای معرفی سایت به این قسمت بهتر است “URL prefix” را انتخاب کنید، چرا که مراحل انجام آن سادهتر است. بهتر است این کار را نکنید، چرا که باعث گمراهی موتورهای جستجوگر میشود و همچنین شما نیازی به دو نقشه سایت XML همزمان روی وردپرس خود ندارید. مثلاً شما قصد دارید دسته بندی وردپرس را در نقشه سایت خود قرار ندهید، که این کار از طریق این قسمت قابل انجام است. امروزه اینستاگرام برای بازاریابی ابزاری غیرقابلانکار است، اما باوجود بیش از ۲۵ میلیون شغل در این محیط، برای بهتر دیده شدن بسیار مهم است که وقت خود را به ایجاد قالب پست و استوری اینستاگرام خوب طراحیشده و هوشمندانه اختصاص دهید شما باید یک برنامه اصولی طراحی قالب پست برای اینستاگرام کسبوکار خود به کار بگیرید تا دنبال کنندههای وفاداری جذب کرده و راه موفقیت را برای طولانیمدت پیدا کنید.

آموزش ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس

در ضمن نداشتن چندتا از ویژگی های زیر، یک بک لینک را به یک بک لینک بد تبدیل نمی کند. وقتی پست خود را منتشر کردید، به وبلاگ نویسها یا وب سایتهایی که به آنها در محتوایتان اشاره کردید از طریق ارسال یک ایمیل اطلاع دهید و آنها را در جریان این امر قرار دهید. در این قسمت آدرس سایت خود را وارد کنید، در ادامه از شما خواسته میشود تا تائید کنید که مدیر سایت هستید. در اینجا از شما خواسته میشود تا قسمت پایانی آدرس نقشه سایت خود را مشخص کنید. چطور موتورهای جستجو را از نقشه سایت خود با خبر کنیم ؟ لینکدهی داخلی به طور قابل توجهی میتواند رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش مشاور سئو دهد. در قسمت Post Priority میتوانید الویت صفحات را انتخاب کنید، به طور پیشفرض روی تعداد نظرات هر پست تنظیم شده است، اما شما میتوانید این الویت را به طور دلخواه تغییر دهید. در قسمت بعدی میتوانید frequency و priority بخشهای مختلف نقشه سایت خود را مشخص کنید.

لیست سایت های پست مهمان

شما باید URL های قدیمی سایت را به URL های جدید هدایت کنید. همانطور که در بالا اشاره کردم نقشه سایت به صورت فایل متنی است که اطلاعاتی را از هر صفحه سایت در خود دارد. به قول معروف گوگل آنقدر اطلاعات از ما دارد که بهتر از مادرمان ما را میشناسد! اگر میخواهید اطلاعات کاملتری در مورد سئو داشته باشید حتما مقاله ” سئو مارکتینگ یا بهینه سازی موتور جستجو در سال ۲۰۱۹ به کدام سمت می رود؟ به طور کلی گوگل صفحات تکراری و حذف شده را از نتایج خود حذف میکنید، همچنین امکان دارد که شما دسترسی به برخی صفحات را توسط فایل Robots.txt مسدود کرده باشید که گوگل کنسول این صفحات را تشخیص میدهد. افزونه ساخت نقشه XML در وردپرس به صورت اتوماتیک ایجاد میشود و صفحات و بخشهایی را که شما به صورت نوایندکس یا نوفالو قرار دهید را نمایش نمیدهند، به همین خاطر است که برخی از صفحات سایت شما در این بخش نیست.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *