علت کند شدن سایت چیست؟

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) یکی از پرکاربردترین مهارتهای بازاریابی دیجیتال است که برای تمامی کسب و کارها به شدت مفید میباشد و شما از این طریق به راحتی میتوانید مشتریان بیشتری کسب کنید.

ارتقا سئو سایت

شاید برای شما جالب باشد که حتی زن یا مرد بودن مخاطب هم از دید یک تولید کننده محتوا حرفهای بسیار مهم و ارزشمند است چراکه معمولا خانمها احساسات بیشتری دارند و در متنهای تبلیغاتی که بانوان مخاطب هدف محتوا هستند، از فعلهای احساسیتر و حتی رنگهای خاص استفاده میشود.

الگوریتم های سئو گوگل

Pingdom و GTmetrix محصولات یا ابزار هایی جدا از Google هستند اما به همون اندازه بسیار مفیدند. اما اگر کلمه کلید ناخواسته و نامطلوب در یکی از جملات یا تیترهای میانی با هدر ۲ یا ۳ بود چه؟

اگر تازه کار خود را برای ساخت لینک ها آغاز کرده اید به احتمال زیاد به دنبال استفاده مکرر از این ابزار خواهید بود.

لینک خارجی در سئو

این یک ابزار ایده آل برای ایجاد اینفوگرافی شگفت انگیز در زمان سریع و بدون هیچ سر و صدایی می باشد.

بررسی سئو وب سایت

با گذشت زمان و پیشرفت بشر ، اینفوگرافیک ها جنبه علمی تر و کاربردی تری به خود گرفتند . همه می خواهیم تمامی کارهایمان را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهیم.

بهترین شرکت سئو

این مجموعه همه اطلاعات مورد نیاز برای ورود به این عرصه و فعالیت روی سایت را در اختیار شما قرار داده و آشنایی مناسبی با مفاهیم سئو ایجاد میکند.

تست سئو سایت رایگان

عوامل بسیاری وجود دارد که به یک الگوریتم موتور جستجوگر داده می شود. این پیوندها از سایر سایتها به سایت شما، اعتبار سایت را نزد گوگل و موتورهای جستجو افزایش داده و باعث بهبود رتبه گوگل می شود.

رفع پنالتی گوگل

زمانی که موتورهای جستجوگر وبسایت شما را بررسی میکنند، امکان دیدن تصویری که شما برای مخاطبینتان به نمایش میگذارید برای آنها ممکن نیست. روزانه کاربران بسیاری کلمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند و این موتور جستجو پیشنهاداتی متناسب با عبارات جستجو شده به آنها نمایش می دهد.

در این صورت اگر در نظر دارید از این رویکرد استفاده کنید باید دیگر ابزارها را نیز امتحان کنید تا ببینید اول از همه آنها چه ترافیکی دریافت میکنند و در عین حال وبسایتشان برای بازدیدهایی که تولید میکنند بهینهسازی میشود.

درخواست حذف لینک از گوگل

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *