طراحی رابط کاربری (UI) و تفاوت آن با UX – مهندس پیمان محمدپور

همزمان با لوگو، بخشهای دیگر هویت بصری تپسی شامل رابط کاربری اپلیکیشن، طراحی وبسایت، تایپوگرافی، پالت رنگ، آیکون و تصویرسازیها هم تغییر داده شد. اما لازم نیست که برای طراحی وب یا اپلیکیشن به تک تک این نرمافزارها اشراف داشته باشید. هرچند ضعف مدیریتی و مشکلات اقتصادی در کاهش فروش برند آزمایش تاثیرگذار بوده است اما حداقل یک ریبرندینگ درست در این سالها میتوانست به فراموش نشدنش کمک کند. طی این ریبرندینگها، مکدونالد تلاش میکرد بازار خود را گسترش دهد و طیف خانوادهها و کودکان را به مشتریان اضافه کند؛ اما آن طرف ماجرا منتقدهایی بودند که همزمان با گسترش شعبههای مکدونالد در دیگر کشورها، بیشتر آن را به خاطر فروش غذاهای ناسالم و ارزان نقد میکردند. با این که مکدونالد این عروسک را از هویت بصری برندش حذف کرد، اما همین معرفی برای ایجاد سوژههای اینترنتی کافی بود. لوگو، هویت بصری و تبلیغات برند آزمایش را با اسنوا که در نهمین سال تأسیس، ریبرندینگ کرد مقایسه کنید.

خرید اکانت وب سایت Moz.com

مستطیلها خطوط خیابان هستند که حرکت و حرف «ت» را در نام تپسی تداعی میکنند. حال باید توجه کرد که تنها با مشاهده حرف S در انتهای کلمه (http) نمیتوان از امنیت صددرصدی آن وبسایت اطمینان حاصل کرد. در خبر این ریبرندینگ گفتند از این بعد میخواهیم تمرکز خود را روی همبرگر بگذاریم و حرف b از برگر به جای p از پنکیک قرار میگیرد. آیا از دیدن قرارگیری عناصر رابط کاربری در جای نادرست آشفته میشوید؟ با انتخاب این گزینه، شما می توانید از پنجره کشویی نشان داده شده در تصویر زیر، ارائه دهنده نام دامنه خود را انتخاب کنید. بی شک سئو مناسب، باعث رونق کسب و کار صاحبان سایت می شود و این مهم بر هیچ کس پوشیده نیست. اصلیترین چیزی که کاربران من میخواهند با این برنامه به آن دست پیدا کنند چیست؟ در صورتی که برای تهیه و تعیین استراتژی لینک سازی به دنبال اطلاعات بیشتری در خصوص سوال رپورتاژ چیست و تفاوت آن با بک لینک هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید. موتورهای جستجو علاوه بر آدرس صفحات فایل های وبسایت را نیز ایندکس گذاری می کنند و در جستجوی تصاویر و فایل ها و ویدئو ها به عنوان خروجی به کاربر نشان می دهند، در صورتی که فایل های متنوعی در وبسایت آپلود کرده اید برا مطلع کردن موتوررهای جستجو حتما از نقشه سایت فایل ها استفاده کنید.

ثبت وبلاگ در گوگل

همزمان با ریبرندینگ، حمدی اولوکایا در برنامههای تلویزیونی پر بیننده حاضر شد و با تعریف کردن داستان چگونگی مهاجرت و شروع کارش روی خبرهای سیاست ضد مهاجرتی ترامپ موجسواری کرد. چوبانی یک کارخانه تولید ماست چکیده است که توسط حمدی اولوکایا کارآفرین ترکتبار از سال ۲۰۰۵ در آمریکا شروع به فعالیت کرد. با یک مثال نیاز به سئو و SEM را روشن میکنیم. در بخش بعدی مثالهایی از ریبرندینگ را همراه با دلایل مرور میکنیم. تا بهتر از قبل متوجه شوید که چگونه میتوانید نرخ پرش بالای وبسایت خود را به حالت معمولی بازگردانید. در ادامه به مهمترین دلایل این ادعا میپردازیم. خیلی از ریبرندینگهای اشتباه فقط به خاطر نداشتن دلایل درست شکسته خوردهاند. دلایل ریبرندینگ مداوم مکدونالد در این سالها، افتتاح شعبههای جدید در کشورهای مختلف، تغییر استراتژی در محصولات عرضه شده و تغییر طیف مشتریان هدف بوده است. مکدونالد مدام استراتژی خود را همراه با ریبرندینگ تغییر میداد. شما می توانید با استفاده از مترجم گوگل محتوا های خارجی را به فارسی تبدیل کنید و داخل وبلاگ های تان منتشر کنید. داشتن این لینک از سایت های معتبر و اصیل باعث بالارفتن رتبه سایت می شود.

افزونه Better Amp

بستهبندیهایش را از سفید کامل به بستههایی با میوههای رنگی تغییر داد تا در قفسههای فروشگاهی متمایز از محصولات رقبا که بستههایی مشابه مدل قبلی تولید میکردند دیده شود. در همان روز لوگوی شبکههای اجتماعی و وبسایتش نیز تغییر کرد. به یاد داشته باشید: SEM یک عبارت جامع است که شامل SEO نیز میشود . نه تنها در سئو، بلکه در هر حوزه ای، غرور نقطه آغاز شکست یا توقف است.حالا با در نظر گرفتن ویژگی های سئو (تغییر ماه به ماه و فصل به فصل، بدون مستندات و … ) تصور کنید که اگر سئوکار مغرور باشد، چقدر زود شکست می خورد و از گردونه خارج می شود. اما در سال ۲۰۱۸ به صورت ناگهانی اعلام کرد که میخواهد نام برند خود را به آیهاب (IHOB) تغییر دهد. تغییر بستهبندیها، اسلوگان جدید، شروع پروژههای مسئولیت اجتماعی، تمرکز بر سلامتی و زندگی خوب بخشهایی از ریبرندینگ چوبانی است. یک مثال خوب از مقاومت در مقابل ریبرندینگ، برند قدیمی آزمایش است. با در کنار هم قرار گرفتن سئو داخلی و خارجی سایت شما در کلمات کلیدی مورد نظر شما به رتبه ای خوب و ایده آل خواهد رسید و این هدف گروه زرین سئو می باشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *