صفحه اصلی – مجله سئو و دیجیتال مارکتینگ وب نبض

سئو خارجی یا بیرون صفحه چیست؟ این مورد به لطف برنامه ها و موبایل های هوشمند، یا نوت بوک ها امکان پذیر می شود.

انکرتکست چیست؟

این می تواند به تجزیه و تحلیل لینک های وبلاگ نویسان و مسئولان وب در زمینه فعالیت شما کمک کند تا استراتژی ساخت لینک خود را پیش ببرید، پیوندهایی با کیفیت از رقبای خود ایجاد کنید و محتوای طعمه های پیوند را بنویسید.

بک لینک چیست؟

پس تقویم را بردارید، روزها را علامت بزنید، و در زمان مقرر، محتوای آن روز را تولید و منتشر کنید.

الگوریتم هیلتاپ یا تپه گوگل در سال 2003 معرفی شد و از همان زمان تا الان تاثیرات غیرقابلانکاری روی نتایج جستجو داشته است.

این الگوریتم تحولاتی زیادی را در زمینۀ بازاریابی محتوا هم ایجاد کرده است و شناختن درست آن واجب است، توصیه میکنم برای آشنایی بیشتر با آن مقالۀ دیگر من را با نام «الگوریتم مرغ مگس خوار چیست و چه تاثیری روی سئوی سایت شما دارد؟

مثلاً اهمیت محتوای مفید همیشه در اولویت گوگل بوده و هست. این نظرات و سیاستهای گوگل مخفی نیست. گوگل با استفاده از این دایرکتوریها توانست سایتهای معتبر دیگر را هم شناسایی کند.

الگوریتم کبوتر گوگل برای کسبوکارهای محلی یک فرصت عالی ایجاد کرده است تا بتوانند جزو نتایج اولیۀ جستجوهای کاربران نزدیک به خودشان باشند. برای مثال وقتی که در گوگل جستجو کنید کافههای نزدیک من، فقط کافههایی که در مناطق نزدیک به شما نشان داده میشود.

مراحل سئو سایت

مثلا در موتور bing هر مطلبی که قدیمی تر باشد در بالاترین نقطه دیده می شود اما در گوگل برعکس است و هر مطلبی که بروزتر باشد در بالاترین حالت ممکن نشان داده می شود.

وظیفۀ این الگوریتم نشان دادن مرتبطترین و دقیقترین نتایج به کاربران است؛ برای همین هم به جای تمرکز روی یک کلمۀ کلیدی خاص، واژههای هممعنی را نیز در نظر میگیرد.

سئو حرفه ای سایت

این بار گوگل الگوریتمی را ارائه میکند که روی نتایج مرتبط با مکان (Location) تمرکز دارد.

الگوریتم پاندای گوگل روی محتوای متنی صفحات حساس است و متنهای کپی شده، پر از تبلیغات و محتواهای بیکیفیت او را به شدت عصبانی میکند. چرا که یکی از عوامل پنالتی و جریمه گوگل حذف لینک ها به صورت دسته جمعی و ناگهانی است.

با شناسایی دایرکتوریهای معتبر فرصت خوبی در اختیار سایتهای کوچکی که در آنها لینک داشت قرار میگرفت تا بتوانند جایگاه خوبی در گوگل کسب کنند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *