ساخت نقشه سایت با Yoast Seo

تگ : در برگیرنده تمامی اطلاعات درباره مجموعه ای از URL ها است که در نقشه سایت وجود دارد . این افراد مناسب برای طرح کردن هستند زیرا آنها به وضوح از قبل به موضوعی که می نویسید علاقه مند هستند و به مطالب مشابه در گذشته پیوند داده اند به این طراحی سایت ها دسترسی پیدا کنید و مودبانه بگویید که شما مقاله ای را در همین موضوع نوشتید اما با برخی از به روزرسانی ها و اطلاعات مفید اضافی. مثلا شما برای شرکت در یک قرعه کشی کوچک هیچوقت تمایل نخواهید داشت تا در فرم ارسالی تان اطلاعات خیلی طولانی و مفصل از شما پرسیده شود. تجربه کاربری فاکتور های زیادی را دارد، مثلا یکی از مواردش این است که کار با سیستم، ساده باشد. مثلا نحوه نمایش محصولات در یک صفحه برای یک سایت فروشگاهی بر عهده طراح رابط کاربری است که میتواند با توجه به خلاقیت خود آن ها را چیدمان کند تا بتواند بیشترین تاثیر را برروی بازدیدکننده بگذارد. ما در همین مقاله از این ترفند استفاده کردیم و متنی را به لینک داخلی خود هدایت کردیم که به سئو کردن این مقاله کمک شایانی می کند.

ابزار Fetch As Google

اگر این کار به خوبی انجام شو، قابلیت جذب بک لینک از رقبا، ژورنالیست ها و وبلاگ نویسان را دارد. اگر شما به دانش سئو مسلط باشید و الگوریتمهای گوگل را به خوبی بشناسید و بدانید چه اصول و ساختاری را باید در سایت اجرا کنید تا افراد بیشتری وارد سایت بشوند و در عین حال، مدت زمان طولانیتری را با رضایت از محتوا و محیط وب، در سایت شما بگذارنند، میتوانید امیدوار باشید که الگوریتمهای گوگل شما را به جایگاه واقعیتان در صفحه نتایج جست و جو برسانند. لوگستر برای استارتاپ ها که بودجه کافی برای طراحی لوگو ساده ندارند یا نمی خواهند هزینه ی زیادی برای آن کنند، گزینه ی بسیار خوبی به شما می رود. پهنه بیکران وب، فقط از طریق کاربران آن قابل نفوذ است و الکسا بهترین نفوذ کننده در وب به شمار می رود. بخش دهم و یازدهم راجع به شیوه های افزایش وفاداری در کاربران و افزایش نرخ مراجعه آنها به محصولات است. بخش هفتم راجع به چگونگی کار با نمودار BCG و تشخیص وضعیت محصولات ماست. بخش شانزدهم راجع به روش های تست محصولات قبل از ورود به چرخه تست کاربرد پذیری است.

مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد. تمامی آموزش ها ۳ ماه بعد از انتشار دوره دارای پشتیانی تخصصی توسط مدرس هستند. علاوهبراین، فایلهای جدید نقشهی سایت وردپرس با استانداردها و فرمتهایی سازگار هستند که موتورهای بزرگ جستوجو مانند گوگل و بینگ از آنها استفاده میکنند؛ بنابراین محتوای سایتها بلافاصله پس از انتشار، برای ایندکسشدن آماده هستند. ربات های گوگل از این فاکتور در رتبه بندی سایت استفاده می کنند. اگر هریک از این دو اتفاق نیافتد، کاربران اصلی و مهم شما کاهش خواهند یافت، مثلا وارد سایت شما میشود و از ظاهر سایت خوشش نمیآید و سایت را میبندد و به یک سایت زیباتر مراجعه میکند. سیگنالهای تعامل کاربر: روشی که کاربران با سایت شما تعامل دارند و به گوگل کمک میکند تا بفهمد که آیا صفحه شما با جستجوی کاربران مطابقت دارد یا خیر. در بخش اول، شما با نقشه همدلی و راهنمای درک نیاز های واقعی کاربران آشنا می شوید. بخش سیزدهم راجع به طراحی تجربه کاربری بر مبنای داده است. طراحی UX به عبارت طراحی تجربه کاربری (User Experience Design) اشاره دارد، در حالی که طراحی UI مخفف عبارت رابط کاربری (User Interface) است. این اصطلاح مخفف کلمه User Interface است.

لوگو ساز رایگان

در موضوع طراحی سایت و قالب همیشه به دو اصطلاح رایج و پرکاربرد میرسیم، یکی UI و دیگری UX. علت این مورد این است که این دو، دو عضو مرتبط به هم و جدایی ناپذیر از هم هستند. وظیفه اصلی یک طراح UI یا همان رابط کاربری خوب این است که بتواند صفحه ای زیبا و جذاب با استفاده از المان های متناسب برای بازدیدکننده ایجاد کند. بخش هفدهم راجع به یکی از کاربرد های گیمیفیکشن در طراحی تجربه کاربری است. در بخش نهم با کتاب Hooked و چگونگی ایجاد عادت در مشتریان صحبت خواهیم کرد. شما به صورت گام به گام با چگونگی استفاده و کاربرد های این نمودار آشنا خواهید شد. بخش هجده و نوزده و بیست راجع به کاربرد پذیری و تست های آن و چگونگی انجام آن است. اگر می خواهید برنامه خود را در فروشگاه اپل منتشر کنید ، برنامه شما توسط تیم Apple بررسی خواهد شد و ممکن است شما بتوانید آن را در فروشگاه App نیز مشاهده کنید.

آموزش حرفه ای سئو

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *