ساخت اکانت الکسا و اهمیت رتبه بندی الکسا

امروزه الکسا با اینکه برای تبلیغ کنندگان بسیار مهم و قابل اتکاست، اما قابلیت های آن به همین جا ختم نمی شود. امروزه صاحبان کسب و کارها به دنبال ساخت اکانت الکسا و افزایش مخاطبان خود و به دنبال آن افزایش درآمد خود از اینترنت و ودر واقع وب سایت خود هستند ، اما اگر تنها تعداد مخاطبان را در نظر داشته باشیم ، می توانیم محبوبیت یک وب سایت را هم با آن بسنجیم ؟ جوابی که نویسنده به شما میدهد هم به اطلاعات دیگران اضافه میکند و مقالهی او را مفیدتر میکند و هم شما میتوانید برای پاسخ نویسنده کامنت دیگری گذاشته و سایت خود را معرفی کنید. بهوسیله دامنه شما میتوانید نوع فعالیت خود را به کاربران نشان دهید. در گذشته، دقیقا در سال ۲۰۱۲، گوگل اعلام کرد بسیاری از وب سایت ها با انتخاب دامنه های دقیقا مطابق در تلاشند تا SEO خود را ارتقا دهند. برای قرار دادن وردپرس sitemap آن در دامنه اصلی، می توانید از این بخش عمل نمایید.

متا تگ چیست

راهاندازی یک شبکه خصوصی لینک ایدهای هیجانانگیز و البته کاربردی است ولی به محضِ شروع بازی، باید بدانید که در نقطه مقابل شما الگوریتمها و متخصصین گوگل قرار گرفتهاند. ساخت چندین وبلاگ در سایتهای گوناگون و انتشار محتوا در آنها برای ساخت بک لینک. این افزونه از چندین بخش برای انجام تنظیمات و ساخت وردپرس sitemap، تشکیل شده است. با کلیک بر روی XML sitemaps به صفحه ی تنظیمات افزونه وارد مشاور سئومی شوید. Try to increase the execution time limit to: ایجاد تغییر در زمان اجرای افزونه و وردپرس است. البته باید به این نکته توجه داشت که گوگل سایت هایی را که بک لینک خریداری کرده اند تشخیص می دهد و در رتبه بندی آن ها تاثیر نمی گذارد. نکته مهم: کلمه کلیدی موجود در تیتر (Heading) را جزء شمارش کلمات موجود در محتوا به حساب نیاورید. Override the base URL of the sitemap: اگر سایت خود را بر روی دایرکتوری نصب کرده اید و در آدرس دهی، آدرس سایت اصلی را قرار دادید، لازم است در این کادر آدرس اصلی سایت را وارد نمایید. در این قسمت از تنظیمات افزونه، شما انتخاب می کنید که کدام قسمت ها از سایت در نقشه سایت وردپرس قرار بگیرد.

سپس بر روی دکمه Update options کلیک نمایید، تا تنظیمات شما ذخیره شود. پس از تکمیل تنظیمات روی Update Options کلیک کنید. اگر این حالت را انتخاب کردید، نباید تنظیمات قسمت Priorities را دستکاری نمایید. برای انجام تنظیمات این بخش لازم است که ارزش متفاوتی (Post Priority) را در بخش بالا برای مطالب سایت انتخاب کرده باشید. Do not use automatic priority calculation: این گزینه اعلام می کند که ارزش تمامی مطالب سایت یکسان است. میلاد وردپرس توصیه می کند از گزینهDo not use automatic priority calculation استفاده کنید . برای این کار کافی است ID نوشته مربوطه را در این قسمت بنویسید و هر ID را با استفاده از یک ویرگول از بقیه ID ها جدا کنید. Excluded categories: در این قسمت شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک از دسته های شما در نقشه و گوگل ایندکس نشود. نقشه سایت می تواند شامل صفحه اصلی سایت، مطالب، پست های ثابت، دسته بندی ها،آرشیو و…

بک لینک رایگان برای سایت

جریمهها زمانی شروع میشوند که غیر طبیعی عمل کنید: تعداد زیادی لینک نامرتبط، تعداد زیادی لینک با انکر تکست شامل کلمه کلیدی، تعداد زیادی بک لینک که ناگهان به سایت اضافه میشوند و … نقشه سایت شامل یک آدرس اینترنتی است که متشکل از کلیه لینکهای منتشر شده نوشتهها، صفحات، تصاویر آپلود شده، دستهبندیها و برچسبها است. دقت بفرمایید این بک لینک اضافه یک ماهه با عنوان و آدرس مقاله شما در همان سایت درج می شود و لینک های موجود در رپورتاژ شما دائمی هستند. سپس در کادر روبرو آدرس فایل استایل را وارد نمایید و این فایل باید در هاست شما موجود باشد. سپس این تغییرات را به فایل .htaccess اضافه نمایید. آیا نمی دانید نقشه سایت XML چیست و چگونه می توانید آن را در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ بهعبارتدیگر، شانس تبدیل آنها به مشتری و همچنین جبران هزینهای که برای جذب ترافیک کردهاید را از دست میدهید؛ بنابراین، درصورتیکه نرخ پرش بهخوبی اندازهگیری و تحلیل شود میتواند از هدر رفت هزینه تبلیغات شما جلوگیری کند؛ اما آیا نرخ پرش کمتر به معنای کاربران بیشتر است؟ Exclude posts: در این قسمت هم نوشته یا پست هایی که قصد ندارید در نقشه و گوگل ایندکس شود را وارد کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *