سئو و بهینه سازی سایت – ظرافت

اگر پروژه های بزرگ بازاریابی را اجرا می کنید، این یک ابزار عالی بررسی سئو است که در اختیار شماست.

خدمات سئو حرفه ای

Seomater یک ابزار بررسی آنلاین سئو است که وب سایت شما را جستجو می کند و تجزیه و تحلیل جامعی را در اختیار شما قرار می دهد.

سئو وب سایت

بعلاوه، با استفاده از ابزار مقایسه دامنه Seomater می توانید ببینید که سایت شما در برابر یک رقیب در چه رتبه ای قرار می گیرد. بعلاوه، در صورت نیاز به تجزیه و تحلیل بیشتر، می توانید داده های خود را به صورت فایل اکسل خروجی بگیرید.

این برنامه با خزیدن به هر وب سایتی به بررسی URL هایی برای سئو مشکلات رایج ایجاد می کند، می پردازد. یکی از این شرکتهای متخصص که ابزارهای آن میتواند به سئوی وبسایت شما کمک کند، moz است.

سایت موز چیست

به علاوه، می توانید موضوعاتی را که می خواهید نادیده بگیرید پرچم گذاری کنید، مشکلات را به عنوان برطرف شد، علامت گذاری کنید و برای بررسی پیشرفت خود دوباره خزیدن به سایت را انجام دهید.

تاریخچه سئو به دهه ۹۰ میلادی باز می گردد که موتورهای جستجو برای اولین مشاور سئو بار ظاهر شدند. چه کسانی می خواهند به این محتوا دست یابند؟

مراحل سئو کردن سایت

مثلاً ما در عکس کلماتی مثل بازاریابی محتوا، تولید محتوا، استراتژی محتوا و مدیریت محتوا را وارد کردهایم. به مجموعه خدماتی که باعث می شود که در داخل سایت شما انجام می پذیرد این سئو وب سایت می تواند شامل اصول مختلفی از جمله لینک سازی استاندارد داخل سایت شما که باید قالب سایت و همچنین در داخل محتوا های شما انجام شود و همینطور استاندارد سازی محتوا ، زمان های بروز رسانی محتوای وب سایت شما و بسیاری از موارد دیگر می باشد که توسط کارشناسان سئو برای سایت شما انجام خواهد پذیرفت.

شما می توانید از طریق این ابزار یک فایل پی دی اف (PDF) بارگیری کنید که امتیازات، مشکلات و کارهایی را که می توانید برای ارتقا سئو سایت در صفحه و خارج از صفحه انجام دهید، ارائه می دهد.

وضعیت رقبا در کلمات کلیدی

سئو سایت در واقع می تواند در بازه های زمانی مختلف انجام بشود. انکر تکستها در واقع کلمات و کاراکترهای موجود در یک متن هستند که به سایت شما لینک میشوند.

از سوی دیگر، این دسته از وبسایتها، انعطافپذیری بسیار بالایی در نحوه نمایش دارند و تمامی عناصر صفحه بهصورت شناور طراحی میشوند. قیمت MySiteAuditor از 39 دلار در ماه شروع می شود.

قیمت Ahrefs از 82 دلار در ماه شروع می شود (البته وقتی سالانه صورتحساب دریافت می شود).

بررسی سایت Ahrefs کاملاً مبتنی بر فضای ابرگونه است. همچنین می توانید گزارشاتی درباره محتوای رقبا، رسانه های اجتماعی و ساختار سایت خود دریافت کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *