سئو سایت و بهینه سازی وبسایت در تهران- SEO

در این ۱۰ مقاله که میتوانید بهصورت رایگان در تگ آموزش سئو به همه آنها دسترسی داشته باشید، سعی کردیم همه مباحث این موضوع را پوشش دهیم.

سئو جدید گوگل

شما میتوانید بدون اینکه هزینهی زیادی را صرف تبلیغات در کوتاهمدت کنید از سئو بهصورت دائمی و بلندمدت بهره مشاوره سئو ببرید. ممکن است سایتتان دارای اشکالات زیادی باشد و بدون اطلاع از آنها نتوانید درصدد رفعشان برآید.

طراحی و بهینه سازی وب سایت

از ویژگی های دیگر این روش می توان به مشخص بودن مدت زمان آن اشاره کرد به گونه ای که بر خلاف قیمت سئو ساعتی یا ماهیانه شما اطلاع دارید حداکثر تا چه زمانی پروژه به نتیجه خواهد رسید .

پس مشابه سایر بخشها دیگر کاری به محتوا آن نداریم و در حد معرفی آن را فعلا کنار میگذاریم.

رنک سایت چیست

تضمین سئو : به هیچ عنوان تضمینی در سئو ارائه نکنید چراکه در هر آپدیت گوگل حتی به اشتباه ممکن است سایت تحت کنترل شما افت شدیدی را تجربه نماید ، همچنین این مورد ممکن است به دلیل کارهایی باشد که در گذشته انجام شده است و هیچ ربطی به شما ندارد ، اما زمانی که شما تضمین کاری یا رتبه ای را داده اید بایستی این موارد را مد نظر داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن وبسایت فعال خارج از سرور های وب رمز و سفارش هاست با پنل یکسان، کارشناسان پشتیبانی ما عملیات انتقال دیتای شما را به سرور های وب رمز بطور کاملا رایگان انجام میدهند.

مثلا یکی از آنها در حوزه بررسی ایرادات کدنویسی قالب و دیگری در زمینه تست سرعت صفحات و یا در رابطه با بررسی کیفیت و تعداد بکلینک ها به صورت رایگان به شما کمک می کنند.

هزینه انجام سئو

اما به این دلیل که مرورگرها در هر لحظه نمیتوانند بیش از تعداد مشخصی درخواست را برای یک سرور ارسال کنند، زمان دریافت فایلها افزایش خواهد یافت. میتوان از این ابزار برای بررسی وضعیت سایت و وبلاگ استفاده کرد.

افرادی که کارشناس سئو هستند و در این مورد فعالیت حرفهای داشتهاند، میدانند که این ابزار چقدر اهمیت دارد. برای افرادی که نمیدانند، باید بگوییم که این ابزار مفید اطلاعاتی همانند بازدید سایت، کلمات کلیدی مورد جستجو، لینک و بکلینک، صفحاتی که در گوگل ایندکس شدهاند، خطاهای احتمالی، امنیتی و …

شما می توانید به کمک این ابزار روش های سریع برای یافتن موارد گرایشی و موضوعاتی که مورد علاقه مخاطبان است را بیابید.

برای اینکه به این آمارهای دقیق دسترسی داشته باشید، باید وبسایت خود را در سایت کنسول ثبت کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *