رپورتاژ آگهی چیست و چگونه بهترین نتایج را از آن بگیریم؟

حال که با مزایای رپورتاژ آگهی آشنا شدید، بهتر است صادقانه معایب رپورتاژ آگهی و یا بهتر بگوییم عیب رپورتاژ آگهی را نسبت به بک لینک عادی بدانید. منظور از رپورتاژ آگهی این است که آگهی شما در قالب یک مقاله یا مطلب خبری همراه با تعدادی تصویر و لینک مناسب در یک وبسایت فعال و معتبر و با شرایط مناسب، منتشر می شود و برای همیشه در آن سایت باقی می ماند. و در این مطلب تصویر گاز را با آلت ” گاز هلیوم ” به گوگل معرفی نموده اید. به اینصورت که تا زمانی که مشکلی در پایداری و امنیت سایت وجود نداشته باشد همه چیز عادی است اما اگر پایداری و امنیت یک سایت به شکل مطلوبی تأمین نشود سایت توسط گوگل به شکل بدی جریمه خواهد شد بخصوص اگر این مشکلات موقتی نبوده و در طولانی مدت، استمرار داشته باشد. گوگل صراحتا اعلام کرده که خرید بک لینک برخلاف سیاست های این سایت بوده و تخلف شناخته میشود. در نتیجه بکلینک به سایت علی ایجاد میشود. همان طور که گفته شد هزینه انتشار محتوا سایت شما در هر یک از سایت های دانشگاهی بالا 300 هزارتومان برای محتوا یونیک و 350 هزارتومان برای محتوا تکراری است.

کد تائیدیه گوگل:

انتشار خبر تبلیغی یکی از روشهای تبلیغات حرفه ای در دنیای امروزی اینترنت است. یکی از ویژگی های خوب سرویس ما این است که شما می توانید 50 مطلب متفاوت با بک لینک های متفاوت در سایت های ما درج کنید چون همانطور که می دانید مطلب های تکراری نه تنها از نظر گوگل مفید نیستند بلکه می تواند باعث ایندکس نشدن مطلب و حتی جریمه شدن سایت شود. خوانندگان بلاگ شما ممکن است حوصله کافی برای خواندن تمام متن یک نوشته با بیش از 700 کلمه را نداشته باشند ولی جدا از بحث سئو وبلاگ، طولانی بودن مطلب به شما این امکان را میدهد که یک موضوع را بصورت کامل بررسی کنید و این امر موجب افزایش حضور افراد در سایت شما و تبدیل آنها به یک کاربر راضی میشود، که نهایتا باعث بهبود وضعیت سئو وبلاگ شما خواهد شد. در صورتی که نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی رعایت شده باشد، سیگنالی که برای موتورهای جستجو ارسال میشود، نشان از معتبر بودن سایت شما دارد، مسئله که سرانجام به بهبود رتبه سایت شما کمک شایانی میکند. SEO اصلاح همه ی کدها، حذف کدهای زاید، کاهش حجم صفحات، تنظیم چگونگی نمایش متن صفحه، نحوه لینک دادن صفحات به یکدیگر،مطابقت کدهای سایت با استانداردهای موجود و تمام آنچه که به خود سایت مرتبط است را انجام می دهد .

قرار دادن بک لینک فالو در رپورتاژ آگهی باعث می شود علاوه بر معرفی کسب و کار در سایتهایی که رپورتاژ آگهی در آنها منتشر می شود، موتور های جستجو مثل گوگل رتبه مثبت به وبسایت تبلیغ کننده تخصیص دهند. سئو روز علاوه بر ارائه انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل خدمات سئو سایت و طراحی سایت، آموزشهای حرفه ای و تخصصی زیادی برای کاربران خود آماده کرده است. به این دلیل که این روش تبلیغات بخاطر بیشتر خوانده شدن توسط کاربران تاثیر بسیار زیادی در ایشان و تبدیل بینندگان به مشتری دارد. از اینرو اغلب متخصصان سئو برای پیشرفت رتبه ی سایت کارفرمای خود، پیشنهاد انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت های فعال را به ایشان می دهند. سئو تضمینی باعث شده مشتریان با اطمینان خاطر بیشتری سئو سایت خود را به ما بسپارند، زیرا این اطمینان را دارند در صورت به نتیجه نرسیدن که البته احتمال آن بسیار کم است، مبلغ قرارداد خود را بازپس خواهند گرفت. زمانی که وارد یک سایت می شویم درخواست ما به سمت سرور سایت ارسال و پاسخ آن با لود سایت به ما داده می شود.

اصلاح نقشه سایت

در مقالات نقد و بررسی استفاده از نظرات سایرین و کاربران به اعتبار آن مقاله میافزاید. با اجرای سئو، پیج شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو جایگاه خوبی خواهد داشت. ساختار صفحات و سایت شما باید به گونهای باشد که موتورهای جستجو به راحتی بتوانند آنها را کراول و ایندکس کنند. بک لینک و رپورتاژ آگهی دو اصل مهم برای سئوی سایت شما هستند و می توانند جایگاه سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود داده و به افزایش فروش شما و کسب درآمد بیشتر برای شما کمک کنند. در نتیجه، تعداد بازدیدکنندگان سایت شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. طبیعتاً زمانی که مشتریان شما بیشتر شوند، فروش شما نیز رشد صعودی پیدا میکند. به گزارش گروه رسانههای دیگر خبرگزاری آنا از واحد بازرگانی؛ رپورتاژ آگهی در حقیقت یک متن آموزشی و یا خبری است که با هدف جذب مخاطب و افزایش فروش نگارش میشود. از مهمترین خدمات سئو در سئو روز، میتوان به فروش پکیجهای مختلف از بک لینکهای قدرتمند و دائمی در سایتهای با اتوریتی بالا اشاره کرد. از دید حامد مهدیزاده مدیر دپارتمان سئو روز، سئو به معنای شروع درآمد از کسب و کار خود در اینترنت است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *