دوره آموزشی جامع سئو در 9 صوت – آموزش رایگان سئو 2021 + آزمون

مثال : در یکی از پروژههای مشاوره سئو بعد از کلی بررسی متوجه این موضوع شدیم که به دلیل یک خطای غیر عمدی و بسیار نامحسوس در هنگام ریدایرکت کردن صفحات، کل سایت به حالت نو ایندکس درآمده و تمام صفحات سایت از نتایج گوگل محو شده است.

سئو سایت بهمدی

تشخیص اینکه چه نصیحتی درست است و بر پایه حقیقت است و کدام مقالاتی که به اشتباه نقل قول شدهاند یا بیانیههای گوگل هستند که به خوبی درک نشدهاند، میتواند دشوار باشد.

تعداد کاراکترهایی که در توضیحات متا میتوانید استفاده کنید در ابتدا – طبق استانداردهای گوگل – محدود به 155 تا 165 کاراکتر بود، بعد از مدتی در دسامبر سال 2017 گوگل اعلام کرد بر اساس الگوریتمهای جدید تا 325 کاراکتر قابل نمایش است.

استراتژی بهینه سازی سایت

گوگل اعلام کرد که تعداد کاراکترهای توضیحات متا به طور متوسط کمی کمتر شده، اما اینکه گوگل چه تعداد از آنها را نمایش دهد بستگی به محتوای صفحه و توضیحات نوشته شده در متا دیسکریپشن (توضیحات متا) دارد.

سعی کنید خیلی ساده و راحت، طوری که هم گوگل متوجه شود و هم کاربر مقصود و کلیات محتوای صفحه را بفهمد، توضیحات متا را بنویسید.

منظور از انکر تکست همان عنوان لینک است که در همین جمله هم با لینک آبی مشخص شده است (با کلیک روی لینک آبی به صفحۀ انکرتکست چیست هدایت میشوید).

سئو سایت زودبازده

قرار گرفتهاند. شما هم با توجه به موضوع و بخشبندیهای متنتان باید ساختاری متناسب را ایجاد کنید و عنوانهای هر بخش را با تگهای جدا کنید.

تست سئوی سایت

انکر تکست باید مرتبط با موضوع صفحۀ لینک شده باشد. در ابتدای صحبت مان درباره سئو سایت گفتیم که صبر یکی از مقوله هایی است که باید توسط افراد مشتاق یادگیری سئوی سایت رعایت شود.

در محتوا هایی که به سازمان های خاص ارائه می شوند اغلب این سازمان ها هستند که نظم و ظاهر را تعیین می کنند.

شرایط جستجوی شما ممکن است بسیار رقابتی باشد – در صورتی که میزان رقابت بر سر عبارت کلیدی مورد نظر شما با توجه به نوع کسب و کارتان بسیار زیاد باشد شرکت های بهینه سازی نیز وقتی از پرداخت هزینه یا حاصل شدن نتیجه اطمینان کافی ندارند از این روش برای تعیین تعرفه سئو استفاده نخواهند کرد.

حالا چطور باید انکر تکستها را بهینه کنیم؟ برای آشنایی کامل با استراتژی و نحوۀ بهینهسازی انکر تکستها مقالۀ «چگونه انکر تکست (متن لینک) را بهینه سازی کنیم؟ نکته مهم در بهبود سئو سایت زمان می باشد، به گونه ای که زمان بهترین و بزرگترین سرمایه گذاری اولیه برای بهینه سازی می باشد.

کنسول گوگل چیست

اینجاست که بهینه سازی محتوا برای سئو مهم تر می شود و هنوز دلیل دیگری وجود دارد که چرا محتوای زیاد برای سئو عالی هست : چون هر چه محتوای بیشتری داشته باشید ، بیشتر میتوانید کلمات کلیدی خود را به طور طبیعی استفاده کنید و به گوگل کمک میکنید که متوجه شود سایت شما درباره چه موضوعی هست.

بررسی سئو رایگان

برای بهینه سازی عکس های وب سایت میتوانید از وب سایت های آنلاین استفاده نمایید. اما در هر صورت بهتر است سعی کنید حتماً از کلمه کلیدی در عنوان محتوایتان استفاده کنید.

حتما از خصوصیات alt عنوان و توضیحات برای عکس های خود استفاده نمایید. البته لازم است بدانید که گزارش های Core Web Vitals به عنوان ابزاری نهایی برای اندازه گیری سرعت شناخته نمی شوند، اما وجودش سراسر ارزشمند است.

بهینه سازی سایت

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *