دوره آموزشی تولید محتوا برای سایت و رسانه های اجتماعی

شاید بتوان گفت بعد از متن اصلی، Title Tag مهم ترین عامل اثر گذار در On-page SEO است. گذاشتن لینک ها در متن و بپوند آن ها به صفحات دیگر وب سایت شما نشان دهنده عمق دانش و کمک رسانی شما است.

هدف از سئو

اکثر اوقات بالای این ۱۰ لینک (نتایج ارگانیک)، دو یا سه لینک پولی(paid links) دیده می­ شود.

Top linking text: بیشترین کلماتی که با آنها لینک دریافت کردهاید. برای دریافت پاسخ مناسب لطفا با کارلنسر تا انتهای مطلب همراه باشید.

با استفاده از فرم هوشمند سفارش، تمامی مشتریان از حداکثر تخفیف های ممکن و بالاترین سطح کیفی دریافت خدمات بهره خواهند برد. در مدل های Tab و accordion استفاده کنید.

حذف محتوای قدیمی

همچنین می توانید محتوای قدیمی را مرور کرده و با اطلاعات جدید به روز کنید.

وقتی شما محتوا تولید می کنید، در واقع اطلاعات مفید رایگانی را در اختیار مخاطبان قرار می دهید که 2 نوع کاربرد مهم دارد: اول این که باعث جلب توجه مشتریان جدید می شود و دوم این که با ایجاد یک تعامل با کیفیت و موثر، باعث افزایش وفاداری و حفظ مشتریان موجود می شود.

الگوریتم Pagerank چیست

وقتی مخاطب صدای ضبط شده شما را بشنود مطمئنا بهتر می تواند به کسب و کار شما اعتماد کند. در بخشی از مطلب میتوانید برند صندلی خود را نیز معرفی و با بقیه برندهای معروف مقایسه کنید، مشتریان به این طریق با نام شما آشنا خواهند شد.

حال میتوانید عملکرد جستجوی سایت خود را در رایانه، تلفن همراه و تبلت مقایسه کنید. به همین دلیل موضوع کل سایت و حتی موضوع همان پست بخصوص برای هر مخاطب باید از لحاظ بلندی یا خلاصه بودن در آن دسته بندی که در نمودار زیر می بینید (به صورت پیشنهادی) قرار بگیرد.

توجه به موارد زیر تا حد زیادی در یافتن پاسخ این سؤالات، کمکتان میکنند. هر صفحهای که در این وضعیت قرار بگیرد یعنی کشف شده اما ایندکس نشده است و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده نمیشود.

بهینه سازی سایت Seo

این لینک­ ها آگهی تبلیغاتی هستند (گوگل ادوردز)، که صاحبان وبسایت ­­­ها به گوگل هزینه­ ای را پرداخت می کنند تا در صورت سرچ آن اصطلاح یا کلمه ­ی خاص (Term) در لینک­ های اول نتایج گوگل نمایش داده شوند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *