خدمات سئو چیست؟

با جستجوی این الگوها می توانید بک لینک های اسپم را شناسایی کرده و از حملات سئو منفی احتمالی آگاه شوید.

تاثیر Amp در سئو

به علت اینکه سرعت وب سایت شما مهمترین و تاثیرگذارترین فاکتور ترافیک، تبدیل، درآمد و رتبهبندی سئو شما میباشد. برای اینکه بتوانید در آن موفق باشید باید همیشه اطلاعات خود را به روز مشاوره سئو نگه دارید.

قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

ما دراین دوره هرآنچیزی که شما برای تولید محتوا نیاز دارید را آموزش داده ایم و براساس آن می توانید خودتان یک تیم تولید محتوای خوب بسازید.

تحلیل رقبا در سئو

شمادارید یک کار درست را انجام میدهید! اگر کاربران یک کشور به خصوص را هدف گرفته اید، حتما قبل از انجام هر کاری منابع ورودی ترافیک سایت را در گوگل آنالیتیکس برررسی کنید.

۲- پس از انجام تغییرات برای گوگل درخواست تجدید نظر ارسال کنید. از کاربران درخواست کنید تا در پایان هر صفحه یا پس از خواندن مطلب، اقدام مورد نیاز را به عمل آورند.

اگر احیانا با اطلاعیه از نقض قوانین گوگل در این بخش مواجه شدید، نیاز است که پس از رفع مشکل، درخواست برررسی مجددی را برای گوگل بفرستید.

برسی سیو سایت

سرویس گوگل نشان می دهد که از ابتدای سال ۲۰۰۸ این کلمه در وب فارسی شروع به جستجو شده است. خیلی از کاربران هستند که دارای ایده های آموزشی می باشند، شما می توانید با کمک آنها یک مقاله آموزشی تولید کنید و همچنین به آنها کمک کرده اید که مطلب و محتوای آنها در اینترنت نشان داده شود.

۱- محتوای نشان داده شده به کاربران باید همان محتوایی باشد که به سرویسهای گوگل نشان داده میشود. درست است که بستر برای همه فراهم شده، اما قدرت در دست کسی است که محتوای مناسبی داشته باشد.

انسانها به صورت ذاتی شنیدن داستانهای جذاب را دوست دارند! تاکنون دقت کردهاید که چرا همه هنگام کودکی به قصههای افراد گوش میکردیم؟ دقیقاً به خاطر ذات انسان است. دادن اختیار کامل به همه، میتواند آسیبزا و خطرناک باشد؛ چرا که ممکن است یک نفر، تنظیماتی مهم را تغییر دهد.

خدمات سئو وب سایت

اگر هنوز نمیدانید که داستان پردازی چه اهمیتی دارد و چرا باید از آن استفاده کرد، حتماً بخش قبلی را نخواندهاید!

وقتی از مشورت کارشناسان بازاریابی محتوایی بهره مند می شوید، نیازهای مخاطبان و فرصت های رقابتی بهتری را شناسایی می کنید و محتواهایی تولید خواهید کرد که اهداف شما را سریع تر محقق می کنند.

عریض تر بودن محتوا نسبت به صفحه (Content wider than screen): اطمینان حاصل کنید که صفحه سایت شما در دستگاه های موبایل نیاز به اسکرول افقی نداشته باشد.

لینک های داخلی بر روی ساختار داخلی سایت بسیار تاثیرگذارند. در یک دنیای ایده ال تر وب سایت شما از سایت های بزرگ دنیا مانند CNN، Entrepreneur و دیگر سایت ها بک لینک گرفته است.

سئو سایت تضمینی

با توجه به عکس پراکندگی کسانی که در هر یک از شرکت های معرفی شده فعالیت میکنند به این نتیجه میرسیم که شرکت پنبه ریز – بیز – بادران گسترش بین استانی بیشتری نسبت به سایر شرکت ها برای فعالیت های خود دارند.

آنالیز سایت توسط گوگل

با توجه به یک آمار دقیق دامنههای صرفا .ir در ایران مرز یک میلیون را رد کردهاند. در یک دنیای ایده ال تمام وب سایت ها دارای بک لینک های با کیفیتی از بسیاری از صفحات وب هستند.

رنک سایت چیست

شما بهتر است که درباره منبع بک لینک های خود کمی حساسیت نیز داشته باشید. در کنسول جدید، بخش Coverage گزارشی از تمام صفحات ایندکس شده و صفحاتی که در نقشه سایت شما وجود ندارند به نمایش می گذارد.

بهبود رتبه سایت در گوگل

شما می توانید با استفاده از نمودار این گزارش، به وجود مشکل ایندکس بیش از حد سایت (index bloat) پی ببرید. مراحلی به منظور حل مسئله در پیغامی که برای شما ارسال می شود وجود دارند.

مراحل سئو سایت

همانطور که می دانید، الگوریتم های جدید گوگل نیز توجه خاصی به تعامل مخاطب با محتوا دارند.

اگر وب سایت شما چند زبانه بوده و برای کشورهای مختلف دارای نسخه های متفاوتی می باشد، حتما به استفاده از تگ های HREFlang نیاز خواهید داشت. سایت هایی که دارای بیش از 100 بک لینک به شما هستند را به صورت دستی بررسی کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *