خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوا

برای مشاهده سایر آموزش های حرفه در زمینه سئو نیز میتوانید به فروشگاه کارسازشو مراجعه نمایید.

افزایش رتبه سایت وردپرس

از استفاده از URL های تولید شده با ارقام و شخصیت ها خودداری کنید. سایت معتبر hubspot اعلام کرده که حدود 50 درصد کاربران خواستار محتوای ویدئویی بیشتری هستند و این نشان از رشد علاقه مندان به این نوع دست از محتوا ها را نشان میدهد.

سئو و بهینه سازی سایت

اغلب افرادی که در گوگل به دنبال قاب آیفون هستند ممکن است با دیدن دسته بندی های نامرتبط و درهم برهم وب سایت ها گیج شوند و از خود بپرسند این “دسته ” چیست؟

در گذشته در حالی که بسیاری از طراحی وب سایت ها در حال کار کردن برای افزودن سیستم PageRank به الگوریتم های جستجویشان بودند ، برخی دیگر نتوانستند صبر کنند تا خودشان بسازند و سیستم PageRank را از طریق گوگل اعمال کردند .

مسیر خرید کالا ساده طراحی شده باشد که کاربر دچار سردرگمی نشود. قبل از اینکه بخواهید راجع به یک کلمه کلیدی تصمیم بگیرید، چند ثانیه وقت بگذارید و ببینید مردم با این کلمه کلیدی به خرید رسیده اند؟

سئو سایت زودبازده

به طور کلی، اگر کاربران زیادی یک کلمه کلیدی را پیشنهاد دهند، برای آن کلمه کلیدی درآمد ساخته می شود و این وقتی ارزشمند میشود که وارد دنیای تجاری سئو شده باشید.

وب سایت شما به دو روش در نتیجه های جستجوی گوگل نمایش داده می شود که در روش اول که Adwords نامیده می شود شما برای نمایش در نتایج جستجوی گوگل هزینه پرداخت می نماید که پرداخت هزینه شما ممکن است با انجام کلیک توسط کاربر و یا نمایش تبلیغ شما باشد.

بررسی ابزار سئو

در واقع سئو و حضور در نتایج جستجوی گوگل بهترین ویترین برای نمایش محتوا به مخاطب است. این کلمه کلیدی به صورت معنی دار مورد جستجوی کمتری قرار گرفته است.

افزایش سرعت ایندکس

خوشبختانه این بررسی با ابزار طراح کلمه کلیدی گوگل بسیار راحت شده است. با این ابزار هم کارایی سایت خود و هم کارایی سایت رقیب را میتوانید بررسی کنید.

همان طور که دیدید؛ یک روش خوب برای اینکه مردم این کلیدواژه را به کلمه کلیدی مدنظرشان تبدیل کرده اند یا نه، “معیار رقابت پذیری” است.

انواع خدمات سئو

اگر محتوای شما به ویدیو نیاز دارد یک ویدیوی متناسب با آن طراحی کنید. اکنون یک لیست از کلمات کلیدی جستجو شده دارید که رقابت پذیری کمی دارند و به احتمال زیاد به خریداران تبدیل می شوند و اکنون وقت آن است که معماری و ساختار سئو سایت فروشگاهی خود را راه اندازی سپس بهینه سازی کنید.

اکنون شما یک لیست از کلمات کلیدی دارید که درصد میزان جستجوها را هم دارد و با محصول تجاری سایت شما متناسب است. به عبارت دیگر، مشخص می کند که کاربران با جستجوی چه موضوعاتی وارد سایت شما شدهاند و یا چندبار هنگام جستجو بر روی عنوان شما کلیک شده است.

وقت آن است که ببینیم آیا این جستجوگران قصد دارند از کارت اعتباری خود استفاده کنند و چیزی که شما می فروشید را بخرند یا نه. چون همه ی مردم از طریق موتورهای جستجو و به خصوص بالای 97 درصد در گوگل دنبال چیزی که میخوان میگردن…

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *