تک تایمز – الکسا تا سال ۲۰۳۰ چه قابلیتهای جدیدی پیدا میکند؟

به طور معمول وب سایت هایی که ترافیک ورودی مناسبی دارند و همچنین محتوای وب سایت خود را به صورت مستمر به روزرسانی می کنند ، می توانند شانس بیشتری برای قرارگیری در رتبه های بهتر الکسا داشته باشند. بنابراین رتبه الکسا آنچنان نشان دهنده سئوی سایت شما نیست و تاثیر و اهمیت زیادی هم در آن ندارد. در اصل شرکتها تولید محتوا را با توجه به نیاز خود انجام میدهند، این در حالی است که مخاطب قرار نیست به دنبال نیاز خود میگردد نه محتوای تولید شده توسط کسب و کار! زمانی که لینک خود سایت در صفحات سایت لینک شود : در این نوع بک لینک کاربر در تمامی صفحات وبسایت لینک سایت دیگری را قرار میدهد که این کار هم شامل بک لینک های بد قرار میگیرد و بیشتر در صورتی که در قبال آن پولی گرفته شود انجام میگیرد. اما در مورد کسب رتبه در کلمات کلیدی پر رقابتی همانطور که توضیح دادیم به صورت 100 درصد تضمینی این کار غیر قابل اجرا میباشد و ما هم چنین تصمینی به مشتریان خود نمیدهیم چرا که دروغ محض است زیرا گوگل تحت اختیارات ما نیست و هیچکس دسترسی به پارامترهای رتبهدهی سایت ندارد و نمیتواند اطلاعاتی مانند رفتار رقبا یا نتیجه فعالیتهای آنها را در اختیار شما قرار دهد.

رفع ارور Submitted Url Has Crawl Issue

شاید بتوان گفت که وب سایتهای مناسب جهت خرید رپورتاژ آگهی وب سایتهایی هستند که دارای سئوی مناسب بوده و رتبهی الکسای بهتری نسبت به رقبا دارند، چرا که با انتشار رپورتاژ آگهی از طریق این گونه وب سایتها میتوان در بلند مدت به نتایج درخشان دست پیدا کرد. الگوریتم های جدید گوگل به ویژه الگوریتم RankBrain تلاش میکنند تا رفتار کاربران هنگام جستجو را آنالیز کرده و متناسب با همان رتبه بندی نتایج را بهینه کنند. بازدید گرفتن سایت در نتایج جست و جو چندان کار آسان و دم دستی نیست. البته در اکثر وب سایت ها امکان درج بیش از 3 لینک فالوو در رپورتاژ آگهی ممکن نیست. جشنواره فود پارتی اسنپ فود و ارائه آفر های ویژه مثل تخفیف 50 درصدی برای بیش از 50000 غذا نمونه ای دیگر از رپورتاژ آگهی برای افزایش فروش است. دیجی کالا یکی از این برند هاست که با برگزاری کمپین “جمعه به خرید” همزمان با بلک فرایدی یا جمعه سیاه (روزی استثنایی که تمامی فروشگاه ها در سراسر دنیا تخفیف های هنگفتی به مشتریان خود می دهند) و خرید تعداد بالایی رپورتاژ از سایت های محبوب و پربازدید توانست در فروش امسال خود رکوردشکنی کرد. بسیاری از برند های بزرگ و کوچک برای افزایش میزان فروش و درآمد روی به برگذاری کمپین های تبلیغاتی و جشنواره های تخفیف فصلی و مناسبتی آورده اند.

لینک های داخلی

از عوامل موثر در هزینه ی سئو می توان به میزان رقابت در کلمات کلیدی و محبوبت برند شما اشاره کرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینکهای ورودی به سایت شما از سایتهای دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم. کلمات کلیدی که این ابزار به شما ارائه می کند، کلیدواژه هایی هستند که با کلمه کلیدی اصلی سایت شما در ارتباطند و کاربران آنها را در گوگل جستجو می کنند. در پنل ابزار سئو در بخش بک لنیک، با کلیک بر روی اطلاعات بک لینکهای سایتهای رقیب، با وارد کردن آدرس رقبای خود، با گذشت چند دقیقه اطلاعات بک لینکهای آن ها را مشاور سئومشاهده نمایید. در این قسمت فرض بر این است که سایت شما کاملا استاندارد می باشد. تیم تخصصی تولید محتوای تسمینو متن رپورتاژ آگهی شما را با رعایت نکات سئو و استانداردهای تولید محتوا با دقت نگارش می کنند تا علاوه بر اعتبار و ارزشی که دامنه و سایر لینک های شما به دست می آورد، رپورتاژ آگهی تان نیز در گوگل ایندکس شود. محتوای حمایت شده یا اسپانسر دار محتوایی است که با اهداف مختلفی مثل جذب مخاطب، همکاری در تولید محتوا و موارد زیادی ازین دست منتشر می شود.

آموزش طراحی وبسایت

سرویس های ویژه ای که ما داریم میتواند به شما کمک کند در زمانی که فکر میکنید وبسایت و کسب و کار شما در اینترنت جایگاه خود را پیدا نکرده است میتوانید از سرویس های سئو و بهینه سازی ما استفاده کنید. انتخاب وب سایت هایی با اعتبار دامنه بالا به حدی مهم است که وب سایت ماز که یکی از تخصصی ترین وب سایت های آموزش سئو در جهان است از آن به عنوان یکی از دلایلی اصلی افزایش اعتبار و ارزش دامنه یاد می کند. همچنین می توانید ببینید کدام مقاله ها و مطالب، بک لینک های بیشتری دریافت می کند و بنابراین شما هم در مورد همان مطالب بنویسید. همچنین کیفیت در آنها بسیار مهمتر از تعدادشان است. چرا که اینگونه وب سایت ها همانند یک لیدر تاثیر گذار در ستاد انتخاباتی شما هستند و شما می توانید به واسطه وجود این لیدرها، رای های زیادی را از آن خود کنید. اگر می توانید از سرشناس های حوزهی خود دعوت کنید تا برای شما یک مقالهی منحصربهفرد برای یک موضوع خاص بنویسند، تا آن را در سایت خود منتشر نمایید. به همین دلیل سختی استخراج افزایش مییابد تا زمان رسیدن به جواب معادله ده دقیقه طول بکشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *