تولید محتوا یا Content Creation دغدغهی تازهای نیست

محتوای وب که زمانی نسبت به آن غفلت شده بود حالا دیگر جایگاه حقیقی خودش را به عنوان سرور پس گرفته بود و سئو حالا از این اطمینان حاصل میکنند که وبسایتهایشان حتماً محتوای با کیفیت بالا که برای کاربران موتور جستجو مرتبط و مفید هستند، داشته باشند.

بررسی سئو رایگان

اگر مخاطبان شما به دنبال رستوران های اطراف خونه خود هستند، خوب باید چند تا پست از معرفی رستوران ها در محله های خاص در وبلاگ تون داشته باشید یا اگر در مورد یک محصول خاص صحبت می کنند چرا یک پست معرفی و بررسی آن محصول در وبلاگ مشاور سئو تان نداشته باشید!

بررسي سئو سايت

اگر مخاطبان شما به دنبال رستوران های اطراف خونه خود باشند، باید چند تا پست از معرفی رستوران ها در محله های خاص در وبلاگ خودتان داشته باشید یا اگر در مورد یک محصول خاص صحبت می کنند، چرا یک پست معرفی و بررسی آن محصول در وبلاگتان نداشته باشید!

خدمات سئو ارزان

اما برای آن که این کار سریعتر انجام شود، یک بار صفحه بازسازی شده را در قسمت URL inspection بررسی کرده و بعد از دستور request indexing استفاده کنید. یک سایت مپ آپلود کنید: از قسمت جدید Sitemap report برای آپلود کردن سایت مپ ها استفاده کنید.

بهینه سازی وبسایت

سایت پرسش و پاسخ Quora، گوگل آنالیتیکس و Kickstarter میتونند به شما در گرفتن بازخوردهای مردم بیشتر کمک کنند. نظرات عالی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

خدمات سئو تضمینی

برای مثال نوشتن یک مطلب درباره یک موضوع عمومی تفاوت زیادی با تولید یک محتوای تخصصی درباره رشتههای مهندسی یا پزشکی داره. اگر بتوانید این طور محتوا تولید کنید دیگر نیاز به تولید محتوای انبوه ندارید.

یکی از ویژگی های این گونه از صفحات، که ما از آنها به عنوان یکی از بهترین راهکار های سئو نام برده ایم این است که نرخ پرش (بانس ریت)، در اینگونه از صفحات بسیار پایین است یعنی کاربر ها در اینگونه از صفحات، جذب موضوعات معرفی شده در سایت شده و سپس وارد دیگر صفحه ها میشوند.

سئو صفحه اصلی

وب سایت های زیادی برای انجام خدمات پرداخت ارزی وجود دارد. وب سایت شما به دو روش در نتیجه های جستجوی گوگل نمایش داده می شود که در روش اول که Adwords نامیده می شود شما برای نمایش در نتایج جستجوی گوگل هزینه پرداخت می نماید که پرداخت هزینه شما ممکن است با انجام کلیک توسط کاربر و یا نمایش تبلیغ شما باشد.

اول این نکته را عرض کنیم که ساخت چنین لندینگی، جهت بهبود تجربه کاربری برای بازدید کنندگان سایت است و این عمل باعث ایجاد اعتماد بین کاربر و سایت می شود.

متسفانه اکثر تولیدکنندگان محتوا فکر می کنند هر چه بیشتر کلمه کلیدی را استفاده کنند، شانس نشان دادن مقاله آنها بیشتر است.

الگوریتم های گوگل

مخاطبان شما درباره چه موضوعاتی صحبت می کنند؟ معمولا سئو کار ها یا صاحبان بیزینس سریع به سراغ موضوعات اصلی میروند و میخواهند کلمات کلیدی اصلی را سئو کنند بدون اینکه تحقیقی انجام دهند که محاطبان آنها در گیر چه موضوعاتی هستند.

سئو در سال 2018

یک لندینگ پیج حرفه ای یعنی صفحهی فرود و نهایی که برای موضوعاتی که اهمیت بالایی دارند، مورد استفاده قرار میگیرند و معمولا این صفحات باید به گونه ای طراحی شود که تمامی نیاز های کاربران را برطرف سازد.

اشتباهات رایج در تولید محتوا

بنابراین هر چه قدر برای طراحی وب سایت هزینه کنید و آپشن ها و امکانات متعددی را در آن قرار دهید اما بر روی رتبه آن در موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجو گوگل کار نکنید نمی توانید کاربران دنیای وب را با کسب و کار ، خدمات و محصولاتتان آشنا کنید چراکه وب سایت شما بدون سئو در موتورهای جستجو رشدی نخواهد داشت علاوه بر این اکثر کاربران وب ترجیح می دهند که تنها بر روی لینک اول تا پنجم در صفحه اول نتایج موتور جستجوی مورد نظر خود به ویژه گوگل کلیک کنند .

عموما به دنبال سئو کردن و بالا آمدن روی کلماتی مثل “خرید موبایل” و “قیمت موبایل” هستند بدون اینکه بررسی کنند که در شرایط کنونی، مخاطبان در گیر چه برند جدید از تلفن های همراه هستند و یا اینکه چه مشکلی در کدام تلفن همراه دارند، همه این موارد می تواند به یکی از مهمترین مشکلات افراد تبدیل شود.

موتورهای جستجوگر

برای صفحه لندینگ خرید ماشین یک استراتژی ایجاد کنید، حالا شاید سوال پیش آید که چه استراتژی باید ایجاد شود؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *