تولید محتوا چیست و چه اهمیتی دارد؟

گوگل بهترین ابزار برای رساندن پیام به گوش مخاطب خواهد بود و رسیدن به استانداردی که گوگل، محتوای شما را پیشنهاد دهد دقیقا تعریف بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو است.

Seo وب سایت

در آخرین بخش این ابزار نیز میانگین مدت زمان دانلود کامل یک صفحه از سایت در هر روز ارائه شده است.

اگر تصور می کنید هیچ استعدادی در نوشتن ندارید، بهتر است دور کار تولید محتوا برای سایت را یک خط قرمز بکشید. تولید محتوا با اهمیتترین موضوع در یک سایت است.

در تصویر زیر دیتاهایلایتهای مشخص شده برای یک سایت را مشاهده میکنید. فقط مواردی را میتوان بهصورت صوتی آموزش داد که نیازی به تصویر نداشته باشد. ایشان فقط لینک می خریدند و در گوگل بالا می آمدند و مشتری می گرفتن و خود را بهترین گروه سئوی ایران می نامیدند.

بحث و جدل زیادی روی این قضیه وجود دارد که آیا این فقط یک افسانه و شایعه سئو است یا خیر .

طراحی و بهینه سازی سایت

در این بخش میتوانید کشور هدف را از یک لیست بازشو مشخص کنید. شما همچنین میتوانید در حیطه کاری خود، اقدام به تولید محتوای آموزشی کنید.

سئو تضمینی سایت

این کاری ساده است؛ کافیست تصور کنید دوستی از شما دراینباره راهنمایی خواسته است. هیچ کدام از ابزارهای این بخش هنوز به گوگل سرچ کنسول جدید منتقل نشده است. همانطور که قبلتر اشاره کردم در نسخه جدید گوگل وبمستر این آمار تا 16 ماه گذشته در دسترس خواهد بود.

در نسخه قدیمی گوگل سرچ کنسول شما میتوانید خطاهای نقشه سایت خود را نیز، به همراه علت خطا مشاهده کرده و آن را برطرف کنید.

این بخش از گوگل سرچ کنسول دقیقا همان اطلاعاتی را ارائه میدهد که در بخش Performance سرچ کنسول جدید توضیح داده شد. این بخش شامل سه زیرمجموعه است که ۲ مورد آن هنوز به گوگل سرچ کنسول جدید منتقل نشده و در ادامه آنها را معرفی میکنیم.

انواع سئو سایت

در این بخش میتوانید از گوگل درخواست کنید یک صفحه خاص از سایت شما را (صفحه جدید یا آپدیت شده) دوباره بررسی و ایندکس کند.

در حالت کلی هنگامی که شما نکتهای را به کاربران میگوید، در آنها این حس را ایجاد میکنید که شما یک متخصص در یک حوزه تخصصی هستید!

این بخش از گوگل سرچ کنسول اجازه میدهد انواع دادههای ساختار یافته سایت خود را بررسی کنید؛ و در صورتی که خطایی در شکل کدنویسی آنها وجود داشته باشد؛ آن را به شما اطلاع میدهد.

تست سئو انلاین

مزایای استفاده از سرچ کنسول چیست؟ برخی از تولیدکنندگان محتوا با استفاده از میکروفن موبایل یا میکروفنهای استادیویی این کار را انجام میدهدند که مناسب نیست. باید مقدار معقولی محتوا ایجاد کرده و بیشترین استفاده را از آن ببرید از طریق تبلیغ کردن آن در تمام پلت فرم های ممکن.

اختصاص (Attribution):در این بخش میتوانید ببینید که هر یک از کانالهای ورودی شما چه مقدار از تبدیلها را به خود اختصاص داده است. این گزینه به زبان ساده، آدرس یک صفحه خاص است .

اشتباه در سئو سایت

آشنایی با زبان انگلیسی هرچند یک مهارت الزامی برای تولید محتوا نیست اما میتواند یک متخصص محتوای عالی را از یک متخصص محتوای خوب، متمایز کند.

بهتر است به این بخش دست نزنید؛ اما اگر این کار لازم است، حتما با مطالعه کامل روش استفاده و با دقت بسیار سراغ آن بروید.

اما خب، این تجربه آن هم در آن مشاور سئو زمان دستاوردی بود. بدیهی است که این نوع محتوا، اهمیت بالایی دارد و نوشتن آن هم تخصص ویژه ای می طلبد.

آنالیزها نشان می دهند، نتایج صفحه دوم گوگل تنها 5 درصد از کلیک کاربران را به خود اختصاص می دهند، پس اگر می خواهید سهم خوبی از بازار هدف خود در گوگل داشته باشید، رسیدن به صفحه اول و نتایج بالای آن، 95 درصد از راهی است که باید برای دیجیتال مارکتینگ خود بپیمایید.

همچنین درباره عنوان صفحات سایت، در این بخش میتواند تعداد صفحات بدون عنوان، صفحات با عنوان تکراری و صفحات با عنوان بیش از حد کوتاه یا بلند را در این صفحه بررسی کرده و در صورت لزوم به اصلاح آنها در سایت خود بپردازید.

URL Errors نیز خطاهای عدم دسترسی به صفحات سایت را بر مبنای کد خطا و آدرس صفحه مشکلدار نشان میدهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *