تولید محتوا سایت – قوانین تولید محتوا بهینه جهت سئو

تاثیرگذارترین نوع محتوا در سئو سایت محتوای متنی است اما تاثیر گذارترین نوع محتوا در ذهن افراد همان تصاویر بصری یا تولید محتوای بصری است. در رسانه های اجتماعی هر چه شما با کاربران و مردم بیشتر تعامل داشته باشید و در ارتباط باشید، نتایج بهتری در سئو و بهینه سازی سایت کسب می کنید.

Website Seo Checklist

مشاهده جزئیات بیشتر بخشها با کلیک نمودن روی عناوین آنها امکان پذیر است. Mobile Usability: در صورتی که وب سایت شما جهت نمایش در مرورگرهای موبایل و تبلت سازگاری داشته باشد خطا های مربوطه در این بخش قابل مشاهده خواهند بود.

الگوریتم جدید گوگل

International Targeting: در وب سایت هایی که محتوای آنها با چند زبان ارائه می¬شوند، آمار بازدید زبانهای مختلف وب سایت در این بخش مورد بررسی قرار میگیرد. اما و اما، عموما شرکتهای سئو، پروژههای به ثمر رسیده را به مشتریها نشان میدهند و نه آن چند ده شکست خورده را.

نکات سئو در مقاله نویسی

نویسنده اول؛ حاضرم چند قورباغه زنده را قورت بدهم ولی کاری با فتوشاپ نداشته باشم.

اشتباهات رایج در تولید محتوا

خدمات تولید محتوا ارزشمند گروه شایگان می تواند سایت شما را همواره بروز نگه دارد و شما را با توجه به استانداردهای الگوریتم های جستجو، در صدر قرار دهد. اگر علاقه زیادی به بررسی TTFB سایت خود که امروزه در مورد آن زیاد صحبت میشود دارید ، پیشنهاد میشود این سایت و گزارش آن را از دست ندهید .

قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

Breadcrumbs: نمایش مسیر آدرس بجای لینک آن که از طریق زیر مجموعه Site Navigation Element در دسترس میباشد. Search within a site: جستجوی محتوای وب سایت بدون ورود به آن که در وب سایتهای فارسی در دسترس نمیباشد.

سوالات متداول سئو

در صورتی که صفحهای به اشتباه مسدود شده باشد، از طریق فایل robot.txt وب سایت میتوان آن را جهت ایندکس مجدد در گوگل حذف کرد.

هر وب سایت میتواند تعداد صد کاربر در پنل سرچ کنسول تعریف نماید. سئو سازی در آن سال ها همانند سال های جاری پر رقابت و سخت نبوده است است به طوری که کلیه سایت های موجود در دنیا تعداد کمی بوده اند و به همین علت رفتار خزنده های موتورهای جستجو گر همانند گوگل با این سایت ها بسیار ساده بوده و پیچیدگی های کنونی را نداشته است.

Index Status: گزارشی آماری پیرامون تعداد لینکهای فهرست شده ( لینکهای ایندکس شده) وب سایت شما را نمایش میدهد. کلیه اعلانهای هشداری گوگل سرچ کنسول از قبیل خطاهای وبسایت، مشکلات امنیتی و راهکارهای گوگل پیرامون بهبود سئو وب سایت در بخش Messages برای کاربر نشان داده میشود.

افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل

لازم است این بخش به صورت مرتب بررسی شود تا در صورت بروز خطاهای بهینه سازی یا امنیتی در اسرع وقت اقدام لازم صورت پذیرد.

پرسش و پاسخ سئو

همانطور که توسط بسیاری از منابع ذکر شده است، این ابزار هنگامی اطلاعات کافی برای راهنمایی وب مسترها فراهم می کند که صفحات سایت فعلی آن ها بهینه سازی شده باشد و یا کلمات کلیدی مختص محتوای وب سایتشان انتخاب شده باشد.

سئو سایت بهمدی

Search Analytics: این زیر مجموعه کاربردی، آیتمهای کلمات کلیدی جستجو شده، دفعات کلیک بر روی آنها برای ورود به وبسایت شما، آدرس، دفعات بازدید صفحات از طریق موتورهای جستجو، ملیت بازدیدگنندگان و پلتفرم مورد استفاده کابران جهت برای بازدید وبسایت (موبایل، تبلت، لپتاپ و …) را شامل میشود.

با استفاده از Google Index در گوگل سرچ کنسول میتوان صفحات فهرست شده یا درج شده در موتورهای جستجو را مشاهده کرد. کاربر را مدنظر قرار دهید نه موتورهای جستجوگر!

شرکت های سئو کار

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *