تولید محتوای ویدئویی برای اینستاگرام برند شما

شاید از نشانه های اولیه که خواهید دید ثبت نشدن اطلاعات در وبمستر تولزاست، خیلی از کاربران از ما میپرسند چرا هیچ اطلاعاتی در سرچ کنسول سایت ما ثبت نمیشود ؟

اصول نویسندگی

در زمان “گوگل وبمستر تولز” هنگامی که صفحه ای ساخته می شد، آن را از طریق ابزار “Fetch as google” ایندکس می کردیم. بطور مثال یکی از خطاهایی که ممکن است با آن مواجه شویم خطای خیزش یا “crawl issue” است که اگر با آن برخورد داشته ایم، در لیست پایین نمودار میتوان عنوان این خطا را دید.

یک صفحه ممکن است دارای CTR بالا اما با اثرگذاری پایین باشد، یا بالعکس؛ شما نمیتوانید تصویر کامل را بدون هر دونقطه داده به دست آورید.

موتور های جستجو

همچنین در پایین این نمودار می توان تمام انواع ارور یا انواع هشدارها را بصورت لیست شده و عنوان بندی شده رؤیت کرد. ما بعد از اینکه خطایی را مشاهده می کنیم باید در جهت رفع آن قدم برداریم.

صفحه ی پیش رو، صفحه ی آن اروری است که روی آن کلیک کردیم و همچنین در پایین آن صفحات مشمول آن ارور نیز وجود دارند. اگر به لیست پایین مراجعه کنیم در هر دسته بندی که می بینیم و در مقابل آن تعداد صفحات شامل آن ارور خاص را میبینیم.

ولی زمانی هست که تغییری در سایت اعمال کرده ایم یا صفحه ی مهمی را به سایت اضافه کرده ایم، در آن صورت با قابلیت “درخواست ایندکس” می توانیم عمل ایندکس را تسریع کنیم.

بررسی آنلاین سئوی سایت

متاسفانه برخی از شرکتها به تعهدات خود در قبال مشتریان عمل نمی کنند و موجب ناراحتی آنها می شوند. به فشردن کاشی ارور که به رنگ قرمز به نمایش در خواهد آمد، نموداری مشاهده می کنیم که در بازه های زمانی مختلف ارورها یا خطاهای سایت ما را به نمایش میگذارد.

گوگل بصورت اتوماتیک کار ایندکس را انجام می دهد. مزیت استفاده از گوگل سرچ کنسول چیست؟

سئو سایت زودبازده

هرچند که استفاده از این متاتگ برای ریسپانسیو کردن یک سایت کافی نیست! هنگامی که یک کاربر صفحه اینستاگرام شما را فالو میکند، قطعاً به خدمات شما نیاز دارد!

اصول نگارش سئو

فرق صفحات دارای هشدار با صفحات دارای ارور در این است که صفحه ای که خطا دارد در واقع دارای یک ایراد اساسی می باشد از این رو شاید صفحه ی سایت نمایش داده نشود یا به هر نحو مشکلی را برای کاربر ایجاد کند.

با زدن دکمه “URL inspection” شاهد آماده شدن نوار بالایی سرچ کنسول جهت الحاق آدرس یک صفحه می باشیم.

قیمت تولید محتوا با توجه به نوع آن به دو شیوه متفاوت محاسبه می شود. با این تفاوت که اینبار با کلیدواژه ها و پوزیشن سر و کار نداریم. در این صفحه موارد متعددی مورد بازرسی قرار می گیرد.

بک لینک رایگان ایرانی

تمام خدمات تولید محتوا راسا در اختیارتان قرار دارد و تنها کافی است از طریق سفارش تولید محتوا سبک موردنظرتان را انتخاب کنید. بدیهیترین و ضروریترین مهارت لازم برای تولیدکنندگان محتوا، قدرت نویسندگی است.

هدف اصلی تولید محتوا، جذب مخاطب و بالا بردن رتبه سایت است. درواقع مقیاس داده ها در کنسول سرچ متفاوت است.

علاوه بر سرچ کنسول گوگل، ابزار ahrefs نیز معمولا میتواند در این راه به شما کمک کند. اصطلاح کلاه سیاه عموما برای توصیف هکرها، سازندگان ویروس و افرادی که به وسیله کامپیوتر اقدامات غیراخلاقی انجام می دهند، گفته می شود.

درخواست حذف لینک از گوگل

هیچ وابستگی بین پرداخت ها و کسب نتایج وجود ندارد – زمانی با یک شخص یا یک شرکت سئو به صورت ساعتی کار می کنید مانند این است که کارمندی را به استخدام خود درآورده اید.ینی شما بر اساس میزان حضور شخص، هزینه و حقوق پرداخت می کنید و نه بر اساس کار انجام شده.

استراتژی تولید محتوای شما باید به گونه ای باشد که باعث ایجاد تعامل بین شما و مخاطبین و بازار هدفتان شود.

بررسی وضعیت وب سایت

همچنین به این موضوع اشاره شد که محتوای متنی که در سایت منتشر می کنید در ابتدا باید برای مخاطب نوشته شده باشد و همچنین الگوریتم ها و قوانین گوگل در آن رعایت شده باشد تا بتوانید از این کانال ارتباطی نیز برای جذب حداکثری مخاطبان استفاده نمایید.

بررسی سئو سایتچ

زمانی که صفحه ای جدید ساخته می شود، بعد از گذشت مدتی، گوگل متوجه وجود آن صفحه می شود و آن را در لیست خود که در نتایج جستجو قابل نمایش است، قرار می دهد.

در اکثر وبسایت ها آدرس هایی و همچنین صفحاتی وجود دارند که نه نیازی دارند در سایت مپ قرار بگیرند و نه نیازی به ایندکس شدن دارند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *